Ugrás a tartalomhoz


Mi lehet a gond?


102 válasz érkezett a témában

#81 Brekk

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 17. 13:55 PM

Telepítéskor felrak sp3 majd hálókártya driver,leszeded az összes frissítést winhez és csak utána rakod fel a többi drivert.Ha így csinálod akkor nem lesz gond.

#82 joki007

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 19. 12:41 PM

sziasztok nekem olyan problémám van hogy amikor bejelentkezem msn re azt irja ki hogy nincsenek kapcsolatok meg partnerek felvétele felvettem már jo pár embert de nem mutatja őket az msn mi lehet a probléma valaki segitsen
MSN9 et töltöttem le

#83 maori721

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 06. 21:41 PM

Sziasztok!

Tudna nekem segiteni valaki?Újabb hibával találkoztam,amit kiirt a gépem.....exproler.exe hiba...Mikor meg szeretném nyitni a mappáimat akkor e hibát irja ki....miután pár másodpercre eltünek az ikonok és vissza jönnek....a mappáimat nem tudom megnyitni megnézni...Tegnap játék után ezt dobta kiüzenetként...és drwtsn.exe is volt mellette még ....Mellesleg a total commanderben meg tudok nézni minden fájlt.Úgy tünik ezen kivül minden műkődik látszolag.Vírúst elvileg nem talált az Ad-Aware ill a AVG 2011.

Mitől lehet ez a hiba és hogyan lehet orvosolni ezt?Tud rá valaki jó választ adni?Újra telepitésen kivül persze...:))
Köszönöm!

#84 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 06. 23:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: maori721 - Dátum: 2011. February 06. 21:41 PM

Sziasztok!

Tudna nekem segiteni valaki?Újabb hibával találkoztam,amit kiirt a gépem.....exproler.exe hiba...Mikor meg szeretném nyitni a mappáimat akkor e hibát irja ki....miután pár másodpercre eltünek az ikonok és vissza jönnek....a mappáimat nem tudom megnyitni megnézni...Tegnap játék után ezt dobta kiüzenetként...és drwtsn.exe is volt mellette még ....Mellesleg a total commanderben meg tudok nézni minden fájlt.Úgy tünik ezen kivül minden műkődik látszolag.Vírúst elvileg nem talált az Ad-Aware ill a AVG 2011.

Mitől lehet ez a hiba és hogyan lehet orvosolni ezt?Tud rá valaki jó választ adni?Újra telepitésen kivül persze...:))
Köszönöm!

Szia!
Először: Milyen Windowsról van szó?
Pontosan mit ír a hibaüzenet, nagy segítség lenne, legális-e vagy aktivátorral használod, Office van-e a gépen.

Amikor másodperce eltűnnek az asztali ikonok eltűnik a tálca is velük együtt?
Ez a hiba általában "idegenkezűségre" utal, jó lenne ha tudnánk milyen programokat pakoltál a gépre, (a játékok is)

#85 maori721

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 07. 20:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: maori721 - Dátum: 2011. February 06. 21:41 PM

Sziasztok!

Tudna nekem segiteni valaki?Újabb hibával találkoztam,amit kiirt a gépem.....exproler.exe hiba...Mikor meg szeretném nyitni a mappáimat akkor e hibát irja ki....miután pár másodpercre eltünek az ikonok és vissza jönnek....a mappáimat nem tudom megnyitni megnézni...Tegnap játék után ezt dobta kiüzenetként...és drwtsn.exe is volt mellette még ....Mellesleg a total commanderben meg tudok nézni minden fájlt.Úgy tünik ezen kivül minden műkődik látszolag.Vírúst elvileg nem talált az Ad-Aware ill a AVG 2011.

Mitől lehet ez a hiba és hogyan lehet orvosolni ezt?Tud rá valaki jó választ adni?Újra telepitésen kivül persze...:))
Köszönöm!
Csatolt kép: Explorer exe hiba jelentés.JPG

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: Dr watson hiba jelentés.JPG
  • Csatolt kép: Explorer exe hiba kép.JPG


#86 maori721

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 07. 21:20 PM

Szia!
Ezeket a hiba üzeneteket irja ki nekem a gép.Remélem sikerült jól bemásolnom.Windows xp sp3 as van fent...nem legális ..Office van..és a tálca is eltünik a parncsikonokal együtt....programok szinte csak a feltelepitet játékokal kapcsolatosak...Medal of honor új verziója....Call of Duty Black Ops...Battlefield Bad Company 2...Combat Arms...Fronlines Fuel of War..Alcohol 120..Daemon Tools..Ad Aware...AVG 2011...stb
Új gépem van....
Gigabyte GA-H55M D2H alaplap
4GB 1600MHZ DDR3 RAM Kingston HyperX Blu--CL9 XMP
500 GB WD 3.5 Caviar Blue SATAII 16 MB cache winchester
Pioneer DVR-218LBK SATA DVD iró
Intel Cora i3 3.06 GHZ dobozos Socket 1156 i3-540
Asus GeForce ENGTS450 DirectCU/DI/1GD5 1GB DDR5 PCI express videó kártya

Ezek vannak a gépemben..
Milyen "idegenkezüségre" gondoltál?

#87 jagdtigger

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 38 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 07. 22:07 PM

A idegenkezűséget az office környékén keresd, ha nem akarsz napokat szarakodni akkor húzd újra a rendszert az office-t meg ne tedd fel, ott van helyette ingyenes alternatívaként a Libre Office pl. Ami meg a játékokat illeti azt ajánlom azok közül is felejtsd el a taknyolt verziókat.

#88 maori721

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 07. 22:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: jagdtigger - Dátum: 2011. February 07. 22:07 PM

A idegenkezűséget az office környékén keresd, ha nem akarsz napokat szarakodni akkor húzd újra a rendszert az office-t meg ne tedd fel, ott van helyette ingyenes alternatívaként a Libre Office pl. Ami meg a játékokat illeti azt ajánlom azok közül is felejtsd el a taknyolt verziókat.

A fent leirt játékok mind eredetiek...nem taknyoltak :)))))

#89 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 10. 09:50 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: maori721 - Dátum: 2011. February 07. 20:50 PM


Ami a hibát okozza a "dxdec.ax" a divx kódek, nem akkor keletkezik a hiba amikor olyan mappát nyitsz meg ahol találhatók avi fájlok?
A divx-et frissítsd, vagy cseréld le ffdshow-ra.

Ha jó vagy angolból itt: http://www.dslreport...Crash-divxdecax foglalkoznak a témával.

#90 jagdtigger

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 38 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 10. 18:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: gthomek - Dátum: 2011. February 10. 09:50 AM

Ami a hibát okozza a "dxdec.ax" a divx kódek, nem akkor keletkezik a hiba amikor olyan mappát nyitsz meg ahol találhatók avi fájlok?
A divx-et frissítsd, vagy cseréld le ffdshow-ra.

Ha jó vagy angolból itt: http://www.dslreport...Crash-divxdecax foglalkoznak a témával.
Mondok egyszerűbbet, a kodek telepítést most rögtön el kéne felejteni, feltesz egy VLC-t vagy egy KMPlayer-t és már meg is van oldva(ez a kettő igen sok formátumot támogat és ami a legfontosabb belső kodekkel dolgoznak így nem cseszik szét a rendszert).

@maori721
Tegyed újra a rendszert és kodek helyett tegyed fel a 2 progi közül azt amelyik szimpatikus és meg is van oldva a gondod.

Szerkesztve jagdtigger által: 2011. February 10. 18:09 PM


#91 maori721

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 10. 21:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: jagdtigger - Dátum: 2011. February 10. 18:07 PM

Mondok egyszerűbbet, a kodek telepítést most rögtön el kéne felejteni, feltesz egy VLC-t vagy egy KMPlayer-t és már meg is van oldva(ez a kettő igen sok formátumot támogat és ami a legfontosabb belső kodekkel dolgoznak így nem cseszik szét a rendszert).

@maori721
Tegyed újra a rendszert és kodek helyett tegyed fel a 2 progi közül azt amelyik szimpatikus és meg is van oldva a gondod.



A rendszert újra telepitetem.de mosta win 7 es op.rendszert tettem fel.Elvileg ezzel nincsen baj eddig...csak a hangot most nehéz úgy belőni ,hogy a mikrofon is műkődjön.Fejhallgatós mikrofonom van...Realtek HD Audio van fent...VLC vel nem volt gondom eddig az xp

#92 User

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 19. 17:53 PM

Ha külön kodekes megoldás mellett döntesz akkor ez nagyon jó win7-re!
Stay hard with latest stable version! ;-)

#93 jagdtigger

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 38 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 20. 11:19 AM

Külön kodek telepítése marhára nem jó ötlet, kb orosz rulett vagy nem csinál galibát vagy szétcseszi a rendszert...

@maori721
Vezérlőpult>Hang>Felvétel fül, itt katt a mikrofonra majd alul a Tulajdonságok, itt Jelszintek fül és nézd meg hogy nincs-e lenémítva. Amúgy feltetted a hangkártya/alaplap(ha integrált) gyártójának weboldaláról leszedett drivert vagy a win tett fel magának egyet? Ha a win telepített magának akkor szedd le a gyártó oldaláról és azt tedd fel, ugyanis abban amit a win feltesz csak a driver van, a HD audio Manager az nem(ezzel a programmal tudod "megmondani" a kártyának hogy melyik csatiba mi van dugva).

#94 maori721

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 20. 22:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: jagdtigger - Dátum: 2011. February 20. 11:19 AM

Külön kodek telepítése marhára nem jó ötlet, kb orosz rulett vagy nem csinál galibát vagy szétcseszi a rendszert...

@maori721
Vezérlőpult>Hang>Felvétel fül, itt katt a mikrofonra majd alul a Tulajdonságok, itt Jelszintek fül és nézd meg hogy nincs-e lenémítva. Amúgy feltetted a hangkártya/alaplap(ha integrált) gyártójának weboldaláról leszedett drivert vagy a win tett fel magának egyet? Ha a win telepített magának akkor szedd le a gyártó oldaláról és azt tedd fel, ugyanis abban amit a win feltesz csak a driver van, a HD audio Manager az nem(ezzel a programmal tudod "megmondani" a kártyának hogy melyik csatiba mi van dugva).


Köszike a választ!Megprobálom beállitani csak nem igen jön össze.Túl sok a dugo,amit nem tudom mi micsoda hiába van ráirva a mikrofon jelzése..most hangom van...ejhalgató is műkődik...a hangszoróból is jön hang...csak egy kicsit visszhangzik az egész :)Azt mondják az ismerősők,hogy a skyp is elállithatja a dolgokat a hang ill mikorofon beállitásai.Létezik ilyen?Hogyan lehet megoldani,hogy a head set normálisan műkődjön?Előlapi mikrofon csatlakozók nincsenek bekötve...

#95 jagdtigger

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 38 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. February 22. 18:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: maori721 - Dátum: 2011. February 20. 22:44 PM

Köszike a választ!Megprobálom beállitani csak nem igen jön össze.Túl sok a dugo,amit nem tudom mi micsoda hiába van ráirva a mikrofon jelzése..most hangom van...ejhalgató is műkődik...a hangszoróból is jön hang...csak egy kicsit visszhangzik az egész :)Azt mondják az ismerősők,hogy a skyp is elállithatja a dolgokat a hang ill mikorofon beállitásai.Létezik ilyen?Hogyan lehet megoldani,hogy a head set normálisan műkődjön?Előlapi mikrofon csatlakozók nincsenek bekötve...
Sajnos csak a visszhangzásra van tippem, csak annyit kell tenned hogy a HD audio manager-ben kiválasztod a Mikrofon fület felül és a lejátszási hangerő csúszkájánál lévő kis hangszóróra kattints rá, okézd le és elvileg ezután már nem fog visszhangozni.

#96 maori721

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. June 07. 20:13 PM

Sziasztok!

Újabb hibával találtam magamat szembe.Úgy nevezett Blue Screen hibával.Ez akkor jelentkezik,mikor játszom a Battlefield Bad Companyval....újra lett telepítve a gépem...előtte nem volt semmi ilyen baja neki.Most,hogy újra telepetitem a gépemet elő jött ez a hiba játék közben.És amikor meg jelent a kék ablak a hiba üzenetel még zümmögöt is hozzá a gépem...
a hiba kód a következő volt.Más játékoknál nem csinált ilyet egyébként.






Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 124
BCP1: 00000000
BCP2: 857398FC
BCP3: 00000000
BCP4: 00000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\020211-21328-01.dmp
C:\Users\TiChY\AppData\Local\Temp\WER-154640-0.sysdata.xml

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft....88&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt


Mi a gyógyír a problémára?Van megoldás?

Sziasztok!

#97 User

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. June 08. 14:37 PM

Próbálj meg drivereket frissíteni:

Directx:
http://filehippo.com/download_directx/

VGA
ATI: http://support.amd.c...SupportHub.aspx
NVIDIA: http://www.nvidia.com/drivers

(utána valamint egy Windows Update-et is az opcionális összetővket is megnézve ha vannak)

majd pedig CCleaner-el http://www.piriform....wnload/portable
egy teljes tisztítást csinálni a rendszerleíró-adatbázist is beleértve.
Stay hard with latest stable version! ;-)

#98 jagdtigger

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 38 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. June 13. 22:42 PM

Bocs a szőrszál hasogatásért de a dx-et is illik a fejlesztő weboldaláról letölteni, a többibe akármi belebújhatott ;) :
http://www.microsoft...7D-85FC422D1388

#99 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. July 18. 21:39 PM

Üdv mindenkinek! Az alaplap hibája az, ha a laptopomba beteszek 1 db ramot (bármelyik helyre), akkor tökéletesen működik, de ha mind2 helyre beteszek ugyanolyan ramot, akkor hibázik (kék halál, hirtelen explorer.exe leállás)? A ramtest86 külön-külön nem jelzi ki a hibát, de együtt már igen, ráadásul úgy, hogy egyszer már végig ment hiba nélkül. Ja, és garis a laptop (Acer Aspire 5732Z).
kép

#100 User

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2013. April 21. 12:33 PM

Erre tud vki megoldást?
a rendszerikonok is ismeretlen fájlnak néznek ki

kép
Stay hard with latest stable version! ;-)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó