Ugrás a tartalomhoz


Windows 7


3055 válasz érkezett a témában

#1021 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 19. 17:58 PM

Dátum: matyika

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni:p5vd2-mx alaplapom van,hangkártya nincs-azaz csak alaplapi hang van.
Namármost nekem nincs hang win 7 alatt.....vki ha tudna megoldást rá-megköszönném.
A telepítő lemezét el sem fogadja a win-ha kompatibilitást váltok akkor sem,ha csak a drivert indítom lemezről-megfagy-ha töltök le-az is fagy.
3 ghz proci,ati 1600 video van még....
Segítségeteket előre is köszönöm.
Windows Update-t próbáltad? Az én C-media AC97 -es kártyám is csak azután szólalt meg, hogy letöltötte a drivert.
kép

#1022 nova001

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 19. 21:49 PM

hogy kell win7be megosztani meghajtot hogy az xp is lássa ???
mert ha rákeresek a win7gép ipjére akkor bekéri a jelszot meg a felhasználó nevet és nem tom miért :S


+1
hányas net framework van alapba fent ?? 3.5 ?

#1023 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 20. 08:04 AM

Dátum: Bootor

Az Indexing-ben meg kell nézni hány elem van indexlve, pontosabban, hogy kész van-e már. Ha befejeződött, akkor utána már nem kellene, hogy kotorjon. :) Ha nagyon sok fájlod van (sok zene, kép, dokumentum stb.) akkor eltarthat egy ideig mire kész lesz.

Köszi, de inkább nem kell az nekem sehogy sem! :D :D

#1024 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 20. 08:07 AM

Dátum: tomyboy2

Dátum: matyika

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni:p5vd2-mx alaplapom van,hangkártya nincs-azaz csak alaplapi hang van.
Namármost nekem nincs hang win 7 alatt.....vki ha tudna megoldást rá-megköszönném.
A telepítő lemezét el sem fogadja a win-ha kompatibilitást váltok akkor sem,ha csak a drivert indítom lemezről-megfagy-ha töltök le-az is fagy.
3 ghz proci,ati 1600 video van még....
Segítségeteket előre is köszönöm.
Windows Update-t próbáltad? Az én C-media AC97 -es kártyám is csak azután szólalt meg, hogy letöltötte a drivert.

Nálam is így történt, hisz ugyanolyan alaplapunk van mindkettőnknek.. :D :)

#1025 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 20. 08:08 AM

Dátum: nova001

hányas net framework van alapba fent ?? 3.5 ?

Igen.

#1026 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 20. 08:13 AM

Dátum: nova001

hogy kell win7be megosztani meghajtot hogy az xp is lássa ???
mert ha rákeresek a win7gép ipjére akkor bekéri a jelszot meg a felhasználó nevet és nem tom miért :S


+1
hányas net framework van alapba fent ?? 3.5 ?

Valószínű, hogy a fájlmegosztásnál be van kapcsolva a hálózati hozzáférés jelszavas védelemmel. A hálózati központban ezt meg tudod nézni. Ilyenkor kell a felhasználói fiókhoz jelszót rendelni. Ha nem akarsz jelszót, akkor az említett védelmet ki lehet kapcsolni. De biztonsági szempontból szerintem nem érdemes. A megosztás pedig jobb klikk a meghajtóra és megosztás. Érthetően látszik, hogy mit kell csinálni. Nem sokban tér el az XP-től vagy a vistától.
Azt hiszem jól írtam le.

#1027 nova001

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 20. 08:52 AM

igen kikapcsoltam de a win7 gépen nem is látom a hálozatba az xps-t...és nem is találom hogy keresek ip alapján
http://kepfeltolto.hu/i/?241369&t=img

#1028 nova001

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 20. 09:15 AM

megoldva a hálozat :)

#1029 x3dgime

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 54 Hozzászólás:
  • HelyBudapest

Elküldve: 2009. May 20. 11:43 AM

Dátum: nova001

...
hányas net framework van alapba fent ?? 3.5 ?
Mindegyik.
Üdv!
Gime
MS BetaID #295922
<!-- m -->http://Gime.hu<!-- m -->
<!-- m -->http://AudioVisions.hu<!-- m -->
<!-- m -->http://x3DGime.BlogSpot.com<!-- m -->

:

#1030 nova001

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 20. 18:13 PM

keresni hogy kell a vinyon mert commanderbe sincsi lyen menü meg a start menübe :S?

#1031 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 20. 18:23 PM

Dátum: nova001

keresni hogy kell a vinyon mert commanderbe sincsi lyen menü meg a start menübe :S?

Total Commander-ben: Alt+F7 billentyűkombinációval tudod behozni a "keresőt"
vagy Parancsok/Keresés...

#1032 nova001

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 20. 19:30 PM

és a start menübe nincs ?

#1033 adaminyo

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 20. 19:51 PM

Hali

Azt szeretném megtudni hogy kell a win7-tet magyarosítani mert letöltötem de dusztom sincs hova kéne másolni


Előre is köszi a segítséget!!!!

#1034 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 20. 20:02 PM

Idézet



#1035 adaminyo

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 20. 20:06 PM

Köszi a segítséget

#1036 alc

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 21. 08:07 AM

Üdv.

Most álltam neki letölteni a win7-et, megkaptam a kódot is hozzá, kinyomtattam. Ha én most ezt egy net nélküli gépre telepítem akkor is működni fog majd 1 évig? Valami 2010 xx hó-ig írta hogy jó lesz mielőtt elindítottam a letöltést.
Szóval telepítés után nem fogja kiírni hogy 30 nap az aktiválásig?

#1037 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 21. 08:53 AM

Dátum: alc

Üdv.

Most álltam neki letölteni a win7-et, megkaptam a kódot is hozzá, kinyomtattam. Ha én most ezt egy net nélküli gépre telepítem akkor is működni fog majd 1 évig? Valami 2010 xx hó-ig írta hogy jó lesz mielőtt elindítottam a letöltést.
Szóval telepítés után nem fogja kiírni hogy 30 nap az aktiválásig?
Ez ugyanúgy működik, mint a Vista-nál. Ha a telepítésnél beírod a kódot, és bejelölöd az automatikus aktiválást, akkor a telepítéstől számítva 3 nap múlva automatikusan aktiválja feltéve, ha van internet elérés. Ha nincsen, akkor nem tudja aktiválni, így csak 30 napig használhatod. Ajánlom, hogy az aktválás idejére létesíts internet kapcsolatot (mobilinternet is megfelel), és miután már megvolt, már meg is szüntetheted az internetet.
kép

#1038 alc

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 21. 09:21 AM

Köszi a választ.

Mivel az otthoni gépen nincsen net, marad a mobilnet.
Vagy másik megoldás hogy feltelepítem, behozom a céghez rádugom a netet, aktiválom és vihetem is vissza haza. Ez utóbbi jobban tetszik.

#1039 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 21. 09:27 AM

Mielőtt hazaviszed, egy Windows Update-et futass le rajta! :)

#1040 vlevi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 21. 17:10 PM

Sziasztok!

A nagy fellelkesülésben én is felraktam a Win7RC-t. Ugyanarra a vasra, mint amin most XP is van (Asus P5GD2-X alaplap, 2.8GHz P4, 1G RAM, Radeon 4760, és természetesen alaplapi hangkártya, hálókártya). A különbség csak annyi, hogy a Win7-hez tettem bele egy vadiúj 750Gigás vinyót, az XP-s vinyó helyére dugtam be. Fel is települt, egy kicsit harcolni kellett a hanggal és a szkennerrel, de mostmár működnek.

Egy furcsa dolgot vettem viszont észre Win7 alatt. Akadozik az internetkapcsolatom, de nagyon durván. 160kbites webes rádiót nem tudok folyamatosan hallgatni, mert percenként 1-2 alkalommal megakad fél-1 mp-re. Most kénytelen voltam visszadugni az XP-s vinyót a gépre, hogy normálisan körülnézhessek, hátha látott már valaki hasonlót. Eredetileg azt hittem, a szolgáltatónál van valami, de megcsináltam pár alkalommal, hogy bedugtam az XP-s vinyót, teljesen jó, bedugtam a W7-es vinyót, ugyanúgy akad, vissza XP, megint jó, a W7 megint nem jó.
A hálókártya Marvell Yukon Gigabit Ethernet névre hallgat, ezt a drivert a W7 rakta fel.
Egyébként T-Online ADSL Home Premium van, elvileg 8Megabites, de inkább csak 4 körül. Semmi router, ilyesmi nincs rajta, csak a hálókártya, azon a DSL "modem", és rögtön a telefondrót.
Nem tudom mi lehet az oka, telepítés közben annyira kevés dolgot kérdez meg, hogy nagyon elb***ni se tudom.





4 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 4 vendég, 0 anonim felhasználó