Ugrás a tartalomhoz


Windows 7


3055 válasz érkezett a témában

#1041 tibaceg

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 21. 18:00 PM

Próbáld meg a screamer progit feltenni elég sok magyar rádióadó is bejön vele nekem kiválóan működik xp-vista és w7 alatt is magyar kezelőfelület is van benne rögzítheted az adást stb. csak ajánlani tudom.

#1042 vlevi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 21. 18:14 PM

Dátum: tibaceg

Próbáld meg a screamer progit feltenni elég sok magyar rádióadó is bejön vele nekem kiválóan működik xp-vista és w7 alatt is magyar kezelőfelület is van benne rögzítheted az adást stb. csak ajánlani tudom.
Nem az a problémám, hogy rádiót nem tudok hallgatni, hanem az, hogy annyira akadozik Win7 alatt a net, hogy pl. már a rádió se működik. Jönnek le böngészés közben a bájtok, és egyszercsak megáll. Néha újra elindul a számláló, de néha csak egy disconnect-újra connect után éled fel megint. És akkor is csak időlegesen. Nem értem. A vinyó kivételével ugyanez a gép tökéletesen működik XP alatt.

#1043 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 21. 18:16 PM

Dátum: vlevi

Dátum: tibaceg

Próbáld meg a screamer progit feltenni elég sok magyar rádióadó is bejön vele nekem kiválóan működik xp-vista és w7 alatt is magyar kezelőfelület is van benne rögzítheted az adást stb. csak ajánlani tudom.
Nem az a problémám, hogy rádiót nem tudok hallgatni, hanem az, hogy annyira akadozik Win7 alatt a net, hogy pl. már a rádió se működik. Jönnek le böngészés közben a bájtok, és egyszercsak megáll. Néha újra elindul a számláló, de néha csak egy disconnect-újra connect után éled fel megint.

Hopp, akkor nem vagyok egyedül.. Win 7 alatt nekem is voltak gondjaim a nettel illetve néhány weboldallal ami xp alatt csont nélkül... :!:

#1044 vlevi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 21. 18:32 PM

Nem konkrétan egy-egy oldallal van gond, hanem azzal, hogy ha megnyitom a T-Online kapcsolat státusz ablakát, akkor látni, hogy pörögnek a bájtok de veszettül. Aztán 1×csak megáll, ki tudja miért. El nem bírom képzelni. Aztán megint elindul. Megáll. Ha rossz kedve van, le is bont :!:((

#1045 nova001

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 21. 20:02 PM

miylen hang kari ez ?

#1046 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 22. 04:04 AM

Üdv Mindenkinek!Rászántam magam Én is,hogy teszteljem a win 7-et.A kérdésem az lenne-rendesen megy a vista driverekkel vagy szednem kell hozzá valahonnan.Engem főleg az alaplapé izgat.Az pedig egy gigabyte GA-MA790XT-UD4P és mivel AM3-as kérdem én a win 7 fel van készítve már erre??Előre is köszi.Ja a CPU típusa TripleCore AMD Phenom II X3 Black Edition 720.Még egy kérdés-a magyar nyelvi csomagot,hogy tudom feltenni?Köszi!!

#1047 veryfery

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 51 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 22. 05:33 AM

Manó, én úgy látom a 7-nél nem kell drájverrel foglalkozni! Idáig még akárhány gépre raktam fel, mindent telepített a lemezről, amit meg nem azt Norbi ápdéton keresztül. Max amit telepíteni kell legrosszabb esetben is az a hálókari!

#1048 vlevi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 22. 07:02 AM

Dátum: veryfery

Manó, én úgy látom a 7-nél nem kell drájverrel foglalkozni! Idáig még akárhány gépre raktam fel, mindent telepített a lemezről, amit meg nem azt Norbi ápdéton keresztül. Max amit telepíteni kell legrosszabb esetben is az a hálókari!
Azért én harcoltam a hangkártyával egy ideig :!:
ASUS P5GD2-X alaplapom van, nem egy mai darab, és a rajta lévő CMI 9880-as hangkártyával már a Vista-nak is probláémái voltak. W7-hez adott gyári driver feltelepül, de azt mondja, hogy ez nem jött össze, jobb driver pedig nincs. Rá kellett erőszakolni a W2000/XP drivert, nincs mese.
Hálókártya nekem simán felment.

#1049 veryfery

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 51 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 22. 11:29 AM

Újabb drájveres pozitív csalódás! Ugye mindenki tudja, hogy kell nyomtatót telepíteni :!: Eszköz kikapcsolva, majd ha a program kéri csak akkor kapcsoljuk be. Egy HP DeskJet F2187 nyomtatóról van szó. Előtte Vista volt a gépen, tehát jól bevált drájver elő, jó lesz az a 7-nek is. (egyébként a hp lapján ez a legfrissebb) Kicsit elindul a telepítés, folyamatcsíkok játszanak, majd hiba és a telepítés nem folytatható. Kicsit játszadoztam még komp. beállításokkal, de úgy se ment tovább. Egyet gondoltam és bekapcsoltam a nyomtatót. Lássak csodát, pont úgy mint ha csak pendrájvot dugnék be, szépen feltelepítette pillanatok alatt. A szoftver teljesértékűen kihasználja a nyomtató összes funkcióját, pedig ólinvan. Gyerekek, ez a 7 olyan windows ami nagyon jó :D

#1050 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 22. 11:44 AM

Jobb nyomtató telepítési mód:
1. Rádugod a nyomtatót
2. Megvárod míg a Windows feltelpíti a drivert
3. Ha nem települt fel, akkor elindítód a gyártó telepítő cd-jét (nem húzod ki a kábelt)
4. És felrakod

Sosem értettem, hogy miért mondják, hogy a telepítésnél ki kell húzni a kábelt, mert sosem húztam ki, és feltelepült.
kép

#1051 szasza

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 22. 12:17 PM

Sziasztok!

Bocs, ha már volt ilyen kérdés, de windows 7 alatt belehet állítani valahogy a klasszikus start menüt? Kicsit nehezen barátkozok meg meg a másik menüvel. Olvastam egy angol fórumon, hogy kivették a klasszikus menüt, mondván így észtétikusabb.

#1052 vlevi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 22. 12:30 PM

Dátum: szasza

Sziasztok!

Bocs, ha már volt ilyen kérdés, de windows 7 alatt belehet állítani valahogy a klasszikus start menüt? Kicsit nehezen barátkozok meg meg a másik menüvel. Olvastam egy angol fórumon, hogy kivették a klasszikus menüt, mondván így észtétikusabb.

Én viszont egyáltalán nem bánom, hogy ilyen lett a start menü. Ha valamit nem találsz, írd be a keresőbe. A régi (XP-s) annyira zavaró, hogy valami teljesen idétlen sorrendben vannak az ikonok, és ha látni akarnál benne valamit, akkor állandóan rendezgetni kellett.

#1053 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 22. 13:00 PM

Nem tudjátok, hogy hogyan kell feltelepíteni a Daemon tools, vagy az Alcohol 52%-ot az RC-re, mert mindig újra akarja indítani a gépet. Már láttam, hogy egyesek fel tudták rakni, de senki sem írta le, hogy hogyan... És azért kell a két program közül valamelyik, mert támogatják a másolásvédelem emulálását. :!:
kép

#1054 Betyarka

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 23. 08:34 AM

nem tudom minek erolkodni a daemon tools al .
tegyél fel virtual clone drive ot és az muszik.

#1055 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 23. 11:00 AM

Dátum: tomyboy2

Nem tudjátok, hogy hogyan kell feltelepíteni a Daemon tools, vagy az Alcohol 52%-ot az RC-re, mert mindig újra akarja indítani a gépet. Már láttam, hogy egyesek fel tudták rakni, de senki sem írta le, hogy hogyan... És azért kell a két program közül valamelyik, mert támogatják a másolásvédelem emulálását. :!:

Nekem hiba nélkül sikerült feltelepíteni. ( Daemon Tools 4.30.4.0027 )
Setup.exe, újraindítás, felállásnál kezdődik a telepítés.
Jól működik, minden nap használom.

#1056 bluefish

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 173 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 23. 11:02 AM

Én PowerISO párti vagyok.

#1057 x3dgime

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 54 Hozzászólás:
  • HelyBudapest

Elküldve: 2009. May 23. 14:34 PM

Dátum: tomyboy2

Nem tudjátok, hogy hogyan kell feltelepíteni a Daemon tools, vagy az Alcohol 52%-ot az RC-re, mert mindig újra akarja indítani a gépet. Már láttam, hogy egyesek fel tudták rakni, de senki sem írta le, hogy hogyan... És azért kell a két program közül valamelyik, mert támogatják a másolásvédelem emulálását. :!:
Töltsd le a legújabbat, ami már Win7-en is műxik!
De a MagicDisc is jó dolog ám, már abból is van Win7-en is műxő változat.
http://www.magiciso....tutorials/miso- ... erview.htm
Üdv!
Gime
MS BetaID #295922
<!-- m -->http://Gime.hu<!-- m -->
<!-- m -->http://AudioVisions.hu<!-- m -->
<!-- m -->http://x3DGime.BlogSpot.com<!-- m -->

:

#1058 Peet64

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 10 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 23. 15:32 PM

Dátum: tomyboy2

Nem tudjátok, hogy hogyan kell feltelepíteni a Daemon tools, vagy az Alcohol 52%-ot az RC-re, mert mindig újra akarja indítani a gépet. Már láttam, hogy egyesek fel tudták rakni, de senki sem írta le, hogy hogyan... És azért kell a két program közül valamelyik, mert támogatják a másolásvédelem emulálását. :!:


Nah letöltöd ezt, ez is újraindít, de csak 1x... aztán hajrá.
http://www.disk-tools.com/request?p=2d92f3e8040a286079b3eed22cd47950/daemon4304-lite.exe

Ha nem jól csináltam, töröljétek a hozzászólásomat, de hátha segíteni tudok vele.

#1059 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 23. 17:34 PM

Megpróbáltam újból feltenni a legfrissebb Daemon tools-t. Sajnos nem jutottam semmire, mert bejön az üdvözlő szöveg-->licenc-->sdtp telepítés-->újraindítás, és vagy 5-ször eljátszotta velem. :!: A Magiciso nekem is fel van téve, de amint korábban mondtam, épp azért kell a két program közül valamelyik (Alcohol 52% vagy Daemon tools), mert tudják emulálni a másolás védelmet.
kép

#1060 hideg

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 24. 08:58 AM

Hali
Volna egy kis problémám a Windows 7-el (7100-rc x86).
Minden jól működik csak az msn-el(2009) birkózom egy kicsit:)
És nem jövök rá hogy mi lehet a gond?!
Bejelentkezik,lehet vele komunikálni stb...
Csak mindig ott marad a tálcán,nem tudom az óra mellé rakni.
A skypet is használom az jól működik.
Ha esetleg valaki tudna segíteni nagyon meg köszönném !!!
Nagyon idegesítő hogy ott van állandóan a tálcán :!:





10 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 10 vendég, 0 anonim felhasználó