Ugrás a tartalomhoz


AfterFixProjectXP (AFPX)


415 válasz érkezett a témában

#101 timortin

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 01. 09:34 AM

Köszi mindenkinek a választ, segítséget.
Egyelõre magyar WinXP-t illetõen az én feladatomhoz a wud.jcarle.com tünik nekem a legkényelmesebben járható útnak, hogy mennyire jó is, arról egyelõre nincs infóm. Ez szépen lerántja valamilyen aktuális lista alapján a cuccokat, aztán lehet könnyedén integrálni. Már csak a sorrend maradt kérdésnek mit miután integráljak.... ;)

Egyébként a fenti linken, ha jól láttam nincs IE7 (míg például SP2 alapból van, szerintem helyesen!). Mondjuk nekem nem hiányzik, de érdekesnek érdekes a dolog. :) Lehet, hogy emögött a MUI-s angol kontra magyar XP problémakör van?

#102 NLZ

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 01. 14:54 PM

nLite segítségével integrálhatod IE 7-et, meg bármi mást is, csak jól kell beállítani és ügyelni kell az integrálási sorrendre. Ha a fõoldalon megnézed az Addonsokat, látod hogyan kell megcsinálni kb. De fórumon is van párszáz elõre elkészített program, azok alapján tudsz kreálni magadnak is egy kis ügyességgel. Egyébként ha kicsomagolod az AFXP-bõl a javításokat, akkor kb ugyan azt kapod, mint ha utólag telepítenéd õket.

Tényleg, ez a Windows Journal Viewer mi a halál? o,0

#103 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 01. 15:02 PM

pl. a Windows Live Messenger használja a kézírásos üzenetekhez.

#104 NLZ

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 01. 15:05 PM

Ohh, köszönöm az infót.

#105 timortin

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 01. 15:22 PM

>nLite segítségével integrálhatod IE 7-et, meg bármi mást is, csak jól kell beállítani és ügyelni kell az integrálási sorrendre.

Kösssssz. Ez a "jól kell beállítani" jól hangzik... ;)) Egyébként világos, meg írtam is, hogy nekem nem hiányzik az IE7. Még egyébként tévedtem, mert letöltötte az IE7-et =noha nem láttam a listában), csak az a bibi elsõ ránézésre vele, hogy pusztán 14 MB.

>Ha a fõoldalon megnézed az Addonsokat, látod hogyan kell megcsinálni kb. De fórumon is van párszáz elõre elkészített program

Itt mire célzol "a párszáz elõre elkészített program"-mal? A RyanVm típusú integrátorokra? Én ebbõl 1-2-t ismerek csak. A portable* cuccokra, abból van tényleg sok. A silentinstallokra? Azokból ha nem is olyan sok, de szintén fellelhetõ jó pár dolog.

Már csak egy kínom van (amit nem látok), a hunmuipack slipstreamje. De kell neki mûködnie az eddigiek alapján valahogy,

#106 rotisoft

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 01. 20:29 PM

Tisztelt fejlesztök!

Ez a kipipálos dolog nagyon jó.
Az megoldható lenne, hogy ugyan így müködjön a törlés is?
Én arra gondoltam, ha megmaradna, fel lehetne használni egy
javíított saját telepitendõ win össze rakására.

Üdv rotisoft:

#107 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 01. 21:24 PM

Rotisoft a telepítõ tartalmát szeretnéd saját célra felhasználni? Ha erre gondoltál, akkor ki tudod csomagolni a telepítõt, és akkor hozzá tudsz férni mindenhez.
kép
i like the sparkle in your eyes!

#108 Szerinted

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 09. 15:50 PM

Sziasztok.
Remek a program, elég gyakran használom. (Támogatás napirenden szerepel.)
Nem néztem még meg az új verziót, így lehet már egy meg valósult problémát hozok fel.
Meg lehet-e oldani hogy a telepítés elején be állítsam, hogy a végén ki kapcsoljon a gép vagy újra induljon és/vagy a pc speaker sípoljon? Én magára szoktam hagyni a gépet amíg telepít és ha lennének ezek a funkciók akkor tudnám mikor van vége ill. feleslegesen nem állna a gép.
Köszi Üdv: Szerinted

#109 Dragonessa

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 09. 15:57 PM

Azért az XP SP3 2008-ra halasztása már túlzás. Ezek meg vannak hibbanva. :)

Akkor ennyi erõvel beletehetnék a DirectX10-et is, meg a 64 bitet...
Dragonessa

#110 Dragonessa

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 09. 15:58 PM

Most töltöm alegújab AFP-t. :)

Kíváncsi vok, milyen lesz. Csinálok majd belõle egy házi SP3-at. Van hozz nekem egy NLite nevû kis izém... :D
Dragonessa

#111 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 09. 16:03 PM

Dátum: Szerinted;882

Sziasztok.
Remek a program, elég gyakran használom. (Támogatás napirenden szerepel.)
Nem néztem még meg az új verziót, így lehet már egy meg valósult problémát hozok fel.
Meg lehet-e oldani hogy a telepítés elején be állítsam, hogy a végén ki kapcsoljon a gép vagy újra induljon és/vagy a pc speaker sípoljon? Én magára szoktam hagyni a gépet amíg telepít és ha lennének ezek a funkciók akkor tudnám mikor van vége ill. feleslegesen nem állna a gép.
Köszi Üdv: Szerinted

Szia! A telepítés végén egy wav file-t fog majd lejátszani az újabb installer (majd), ez már tervben volt, viszont az automatkus újraindítás lehetõsége is jó ötlet! Még ezeket megbeszéljük, és átgondoljuk, de jó, hasznos ötlet.

#112 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 09. 16:07 PM

Dátum: Dragonessa;884

Azért az XP SP3 2008-ra halasztása már túlzás. Ezek meg vannak hibbanva. :)

Akkor ennyi erõvel beletehetnék a DirectX10-et is, meg a 64 bitet...

Már lassan így is örülni kell, hogy lesz SP3:) A DirectX10 biztos, hogy nem lesz része az SP3-nak, az IE7 is kétséges, a WMP11 se, .NET Keretrendszer sem. Tehát kapásból olyan 70MBról fog indulni az afpx sp3 után...

#113 Szerinted

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 09. 16:31 PM

Dátum: Bootor;886

Szia! A telepítés végén egy wav file-t fog majd lejátszani az újabb installer (majd), ez már tervben volt, viszont az automatkus újraindítás lehetõsége is jó ötlet! Még ezeket megbeszéljük, és átgondoljuk, de jó, hasznos ötlet.

Azért gondoltam a speakerre, mert friss telepítés után szoktam az afp-t fel tenni és akkor még nincs fent a hangkártya driver, vagy ha igen akkor meg a hangszóró nincs bedugva/bekapcsolva.

#114 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 09. 16:58 PM

Oké, persze, lehet mind2 lesz. :) Speaker+Wav

#115 NLZ

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 11. 00:19 AM

Egy olyan funkció megvalósítható lenne, hogy Frissítés? Szal úgy lenne, hogy ki lehessen választani, hogy telepítve van-e már AFPX, és akkor csak azokat a frissítéseket telepítené, amik szükségesek. Pl kiválasztom, hogy a 3.6-os van fenn, aztán csak a 3.7 és a 3.71 újításait telepítené (KB929824-v2, KB931836, KB932406, KB935652, stb). Persze nem kell visszamenni az 1.0ás verzióig, elég lenne 3.6tól sztem. Ha van rá idõ, energia és elhatározás, akár még lehetne AFXP frissítõcsomagokat kiadni, szal mindig az utolsó elõttirõl az utolsóra (pl 3.7 -> 3.71), ezzel tehermentesítve az oldalt.

#116 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 11. 10:53 AM

Frissítési csomagok már voltak korábban, de az nagyon sok plusz munka, és nem is sok értelme van. Sajnos "nem lehet" követni visszafelé minden egyes verziót, iszonyatosan sok munkával járna.

#117 NLZ

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 11. 11:40 AM

Oh, értem. No mindegy. :)

#118 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 11. 13:29 PM

TÁMOGATÁS

#119 Windows NT

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 14. 13:12 PM

Azt szeretném kérdezni, hogy eddig nem volt gondom mert a C meghajtóra tömörítette ki az AFPX-t és így az NLite-vel könnyedén össze tudtam dolgozni, de most, hogy Local Settings..... mappába menti és utána törli is, (mármint telepítés után) hogyan lehetne megoldani, hogy kicsomagolja, de ne törölje?

Válaszokat elõre is köszönöm.

Üdv.

#120 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 14. 13:23 PM

Total Commander-ben Ctrl+PageDown az exe-re, vagy WinRAR.





3 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 3 vendég, 0 anonim felhasználó