Ugrás a tartalomhoz


Windows XP Service Pack 3 (SP3)


468 válasz érkezett a témában

#381 Engelhardt

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 38 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. March 14. 16:57 PM

Hát nekem ott nincs már semmi a választható cuccok között, annyi hogy update átállítottam németre de akkor se dobta ki a pakkot :S Most vissza tettem magyarra! Így se :S

#382 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. March 14. 17:32 PM

http://www.google.hu...ved=0CCgQ1QIoAA
Itt az első találat és ott lesz közte a geman.
Vagy a második.
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#383 Engelhardt

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 38 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. March 14. 18:06 PM

4dik találtatról szedtem le a germant 320 mega reális is, kibontja és puff

kép

#384 Engelhardt

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 38 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. March 16. 14:14 PM

sztem ezt hanyagolom mert ez nem fog össze jönni :S

#385 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. March 24. 10:51 AM

Ez így lenne ha Vistáról vagy a 7-ről lenne szó, de ő az Xp-ről beszélt, és az Xp MUI packot csak angol nyelvű XP-re telepíteni.

#386 Engelhardt

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 38 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. March 24. 19:21 PM

Dátum: gthomek

Ez így lenne ha Vistáról vagy a 7-ről lenne szó, de ő az Xp-ről beszélt, és az Xp MUI packot csak angol nyelvű XP-re telepíteni.

ja, csak ezt elfelejtették mondani :cry: köszi :?:

#387 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. March 24. 19:28 PM

Dátum: gthomek

Ez így lenne ha Vistáról vagy a 7-ről lenne szó, de ő az Xp-ről beszélt, és az Xp MUI packot csak angol nyelvű XP-re telepíteni.
Ezt én sem tudtam. 2007 eleje óta nem használok XP-t. Örültem, hogy megszabadultam tőle.
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#388 Zoe8

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 08. 06:25 AM

Heló!
Nincs valakinek XP SP3 frissítése 2009-ből vagy újabb?

#389 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 08. 09:47 AM

SP3-ból csak egy van és arra jönnek rá az azóta kiadott frissítések.

#390 kelatti92

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 09. 07:34 AM

xp t mar nem is fejlesztik tovabb? En azert meg maradok az xp nel.

#391 qhul18

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 10. 19:38 PM

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, h hogyan lehete el tüntetni az asztalon lévő ikonok mögötti háttérszint ?
Vetett árnyék az asztal ikoncímkéin

Ha be pipálom ha kiveszem marad ugyan úgy :S

Sajátgép/tulajdonságok/speciális/beálítások itt található :S

#392 belagezabela

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 18. 14:06 PM

Dátum: qhul18

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, h hogyan lehete el tüntetni az asztalon lévő ikonok mögötti háttérszint ?
Vetett árnyék az asztal ikoncímkéin

Ha be pipálom ha kiveszem marad ugyan úgy :S

Sajátgép/tulajdonságok/speciális/beálítások itt található :S


Nekem se veszi ki. Érdekes bár én nem használok külön háttérképet, hanem az alap kék a szín a dombok nélkül.

#393 efi99

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 20 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 01. 21:26 PM

Üdv.
Kérdés azokhoz, akik csak később (nem a megjelenéskor) tették fel az SP3-at, de az SP2-t patchelték rendesen továbbra is:
az SP3 installálása után fel kell tenni újra az összes SP3 óta megjelent frissítést, vagy az általuk frissített fájlokat nem cseréli vissza a 2008 májusi állapotra?

#394 Riccardo

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 10. 22:05 PM

hellO!
olyat lehet hogy valahogy meg tudjam nézni xp sp3 alatt az eddigi összes feltelepített frissítést? update-el
köszi

#395 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 11. 16:27 PM

Dátum: Riccardo

hellO!
olyat lehet hogy valahogy meg tudjam nézni xp sp3 alatt az eddigi összes feltelepített frissítést? update-el
köszi


Programok telepítése vagy eltávolítása-telepített frissítések valami ilyesmi menüpont xp alatt vagy Microsoft updatenél frissítési előzmények
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#396 durward

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 11. 19:54 PM

Sziasztok !

Adott egy dell optiplex gx 15-es gép. xpt telepítenék rá,de nem nagyon akarja.
végigfut a particiónálás felmásolja a telepitési file-lokat ujraindul,majd kiírja,hogy a telepítő ujraindul. utűna eltelik egy kis idő majd kidobja a kékablakot amibe leírja ,hogy a hiba oka valószínüleg vga64k.

Idáig rendesen futott rajta a win,csak szerettem volna újratelepíteni egy servicepac 3as verzíót.


légyzives segítsetek.

köszönöm

#397 yhan

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 11. 20:19 PM

Áldás, Békesség!
Ismeri-e valaki a Windows frissítések természetét?

Általában, tartalmazza-e a legutolsó frissítési csomag (akár pl. az SP3 is) az összes megelőző addigi frissítés (pl. SP1, SP2) megismételt és összegzett szintézisét az újabb tartalommal kiegészítve, vagy csupán a közvetlen megelőző csomag óta létrehozott kiegészítő különbözetet foglalja magában, hogy az hozzáadódjon a már telepített meglévőkhöz?
Szabad-e büntetlenül leirtani régebbi (pl. automatikus frissítéssel települt) frissítőcsomagokat helynyerés céljából (tekintettel arra, hogy a legutolsóban úgyis minden kompletten megvan), vagy ekkor olyan funkcióbeli rések keletkeznek, amiket az adott törölni kívánt csomag éppen befoltozni volt hivatott?

#398 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 11. 21:14 PM

Dátum: yhan

Áldás, Békesség!
Ismeri-e valaki a Windows frissítések természetét?

Általában, tartalmazza-e a legutolsó frissítési csomag (akár pl. az SP3 is) az összes megelőző addigi frissítés (pl. SP1, SP2) megismételt és összegzett szintézisét az újabb tartalommal kiegészítve, vagy csupán a közvetlen megelőző csomag óta létrehozott kiegészítő különbözetet foglalja magában, hogy az hozzáadódjon a már telepített meglévőkhöz?
Szabad-e büntetlenül leirtani régebbi (pl. automatikus frissítéssel települt) frissítőcsomagokat helynyerés céljából (tekintettel arra, hogy a legutolsóban úgyis minden kompletten megvan), vagy ekkor olyan funkcióbeli rések keletkeznek, amiket az adott törölni kívánt csomag éppen befoltozni volt hivatott?

A frissítések egymásra épülnek sp1 sp2 sp3, pl addig nem tudod feltenni az sp2-t amíg nincs fent az sp1.
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#399 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 12. 09:57 AM

Dátum: Viktorio

A frissítések egymásra épülnek sp1 sp2 sp3, pl addig nem tudod feltenni az sp2-t amíg nincs fent az sp1.
Nem. Egy teljesen szűz XP-re is fel tudod tenni gond nélkül az SP2-t és SP3-at is, ergo minden korábbi frissítést tartalmaz. Bővebben itt van Bootor cikke.

Dátum: yhan

Szabad-e büntetlenül leirtani régebbi (pl. automatikus frissítéssel települt) frissítőcsomagokat helynyerés céljából (tekintettel arra, hogy a legutolsóban úgyis minden kompletten megvan), vagy ekkor olyan funkcióbeli rések keletkeznek, amiket az adott törölni kívánt csomag éppen befoltozni volt hivatott?
Helymegtakarítás céljából a Windows mappában lévő "$NTUninstall" kezdetű, rejtett mappákat törölheted, de ekkor nem fogod tudni a már telepített frissítéseket letörölni.

#400 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 12. 11:00 AM

Na ez nem teljesen így van. Az SP2-t pl. fel tudod tenni az SP nélküli változatra is, de az SP3-at már csak akkor tudod feltenni, ha az SP1 fent van. Vistánál már úgy van, hogy az SP2-t csak akkor tudod feltenni, ha az SP1 fent van. Azt, hogy mire tudod feltenni, az a Microsoftban döntik el azzal, hogy tartalmazza-e a korábbi frissítéscsomagot-e vagy sem. Ha tartalmazza, akkor ki lehet hagyni egy SP csomagot, ha viszont nem, akkor kénytelenek vagyunk egyesével feltenni azokat.
kép





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó