Ugrás a tartalomhoz


Windows 7


3055 válasz érkezett a témában

#981 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 17. 15:57 PM

Dátum: Lasi

djrobaa. Lapozz vissza pár oldalt ott megtalálod, hogy honnan lehet letölteni. Cső. És tényleg jól működik.

Nem a nyelvi csomagra gondoltam , mert az megvan nekem is és fenn is van az RC 7100on. Windows 7 telepitőre gondoltam.
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#982 Lasi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 17. 16:07 PM

Ok. Bocsi.

#983 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 17. 17:05 PM

Dátum: x3dgime

Dátum: FSzabolcs

Akkor én a konfigommal:
Motherboard - Asrock 775i65G
CPU - 2.8Ghz Celeron
RAM - 1GB Dual-Mode DDR400, BIOS-ban azt írja DDR333-on fut
HDD - 80Gb ST3802110A
VGA - Inno3d Geforce 7600GT AGP
DVD - HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10N
már nem is élvezhetem ezt az új Windows-t vagyis nem érdemes felhúzni rá mert nem elég a teljesítménye a Win 7-hez?? :roll:
Sztem simán.

Feltettem a legfrissebb hivatalos verziót!
3,6-os lett a Windows-élményindex

#984 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 17. 17:09 PM

Dátum: FSzabolcs

Sziasztok!
Tudtok valami infót adni erről, hogy ez a VideoCAM Messenger kompatibilis-e a Win 7-el vagy Vista 64 bitessel?
A Google csak "problémákat" vetett fel ez ügyben ha rákerestem.. :roll:

Respect

Saját tapasztalatom: ha valakinek lenne még ilyen webkamerája..
Windows Vista 32 bites driverrel működik csak Windows 7-en és nem azzal amit a Win 7 ajánlottnak nevez és leszed a Microsoft Update-ről...

#985 Dzsolo

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 17. 20:06 PM

Én kb. 4óra alatt végeztem mindennek a telepítésével még a TV tuner kártyám is működik frankón, a felvétel minősége is jónak mondható, az MSN-nek a tálcának a jobb oldalára helyezése okozott egy kis fejtörést :)de a nyomtató driverével is gondok volta,k viszont az újratelepítés után működik szépen, a scanner is teszi a dolgát ezerrel :D

Elsőre ami nagyon furcsa, hogy az asztal megjelenítésének a gombja jobb alsó sarokba került de már kezd bejönni a dolog, na
meg az új program indítás a tálcáról az sem rossz :D Mindent összevetve könnyebben boldogultam vele mint a Vistaval annak idején. (játékot még nem telepítettem de mindjárt feltolom a GTA IV-et)

Remélem jó kis op. rendszer lesz majd belőle, ha lesz kedvem a laptopra is ráteszem a jövő7en :D ami a legnagyobb fájó pont számomra hogy nincs benne Windows Mail :( most használhatom azt a szutyok Outlook-ot.

köszönet a segítségért mindenkinek :roll:

#986 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 17. 21:01 PM

Használd a Live Mail-t! Ugyanolyan mint a Windows Mail, csak kicsit jobb.

#987 kozma86

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 72 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 07:00 AM

Üdv!

Nekem olyan gondom van, hogy a win7 rc feltelepülése után feltelepítem a tv tunerem driverét (asus 7131 hibrid), majd a hozzá kapott powercinema 5-öt, és a powercinema nem érzékeli a tunert. Megnéztem az eszközkezelőben, ott megvan, nincs is vele gond. Próbálkoztam a virtual xp-vel is, de sajna ott sem müxik. Vistán működött, de itt nem. Más progikkal is próbálkoztam, de nem megy! Ha valaki tud, segítsen! Előre is köszönöm :roll:

#988 nova001

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 14:55 PM

hello
felraktam a win7 b7100-et.
minden szép és jo csak a hang megint nem jo mint vistán :S
realtek HD alc889a hangkarim van és felraktam a 64bites drivert alá (mivel 64bites op rendszer raktam fel) de a rear hangszoro nem jo stereo jelnél :S:S ciripel csak :S
nem tudom miért van ez de vistán is ez volt azért maradtam az xpnél....az 5.1 jo de a stereo nem....nem klonozza le szépen az elsö hangszorokat a hátsokra és olyan furcsa igy ha mp3at hallgatok :S

valami ötlet ?

ja és miért van az msnnek 2 ikonja az asztalon ? :S

#989 nova001

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 15:59 PM

http://kepfeltolto.hu/i/?240294&t=img

nekem most ilyen és úgy akarom mint ahogy volt xp-n..külön a főablak és külön a partnerek majd

#990 bluefish

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 173 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 16:13 PM

Én is így jártam a tuner kártyával.Nekem javasolták,hogy a CD-jéröl az EXE-t keresem meg - nyomjak rá 1 jobb egeret és indítsam el Troubleshoot compatibility-t . Sikerült mükxik :)

#991 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 16:14 PM

helló,

nova001:
az msnmsgr.exe-re "Vista SP2 kompatiblitást" állítasz és rendben lesz az MSN-ed. (Amúgy az nem asztal, hanem tálca.)

A hangkártyádhoz itt szerezz be új drivert, és telepítsd.

#992 kozma86

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 72 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 16:27 PM

Dátum: bluefish

Én is így jártam a tuner kártyával.Nekem javasolták,hogy a CD-jéröl az EXE-t keresem meg - nyomjak rá 1 jobb egeret és indítsam el Troubleshoot compatibility-t . Sikerült mükxik :)


Na ezt most megpróbálom, de én már tényleg mindent kipróbáltam, de legyen igazad. Na majd holnap jelentkezem! Azért köszönöm! :D

#993 nova001

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 16:30 PM

ok köszi mükszik és tényleg tálca :)

onnan szedtem drivert a 223R vistát :S azzal nem jo de vista alatt se....viszont a youtube szol minden hangszoron nem ugy mint xpn ahol csak fronton ment :D


még1 kérdés:
km playerbe indítom a filmet akkor átvált windows 7 egyszerű színösszeállításra
igy mindig ugrik egyet a kép ugye...na most ez hogy tudnám kiküszöbölni ?

#994 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 16:59 PM

Nem ismerem azt a plyert, de ha van direct3d támogatás, akkor arra kell állítani és megmarad az aero.

#995 nova001

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 17:28 PM

a hangra nincs ötleted ?? :$

na megvan
igy mükszik de melyikre állítsam melyik a jo ??
http://kepfeltolto.hu/i/?240417&t=img

#996 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 17:34 PM

A hangra: próbáld vmilyik drivert, vagy kerestess a Windows Update-en. Vagy a Realtek Sound Manger-t nézegesd és ott állítgasd.
Kép: Amelyiken megy, de a Direct3D 9-est nézd inkább.

#997 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 18. 17:42 PM

Van egy két gond nálam az RC 7100-al...
A képernyőkímélőknél amikor bejön bmelyik, akkor szaggatnak :D és olyankor látom, hogy dolgozik a winchester, de nem tudom, hogy mit és milyen folyamatot csinál olyankor..
és most is pl. azt írja ki, hogy az audioszolgáltatás nem fut, pedig van hang. :)

A képernyőkímélős dologra van valakinek vmi ötlete, hogy miért lehet az??

(konfiguráció:
Motherboard - Asrock 775i65G
CPU - 2.8Ghz Celeron
RAM - 1GB Dual-Mode DDR400, BIOS-ban azt írja DDR333-on fut
HDD - 80Gb ST3802110A
VGA - Inno3d Geforce 7600GT AGP
DVD - HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10N )

#998 nova001

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 17:46 PM

Dátum: Bootor

A hangra: próbáld vmilyik drivert, vagy kerestess a Windows Update-en. Vagy a Realtek Sound Manger-t nézegesd és ott állítgasd.
Kép: Amelyiken megy, de a Direct3D 9-est nézd inkább.


köszi :D :)

#999 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 18. 17:54 PM

Képernyő kímélős dologra nekem annyi lenne, hogy vannak, vírus irtok, amiknél alap beálltás, hogy keressenek vírust, amikor a képernyő kímélő fut, vagy Windowsban is lehet valami, ami ilyenkor futtathat, de én vírus irtóra tippelek.

#1000 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 18. 17:58 PM

Dátum: pat08

Képernyő kímélős dologra nekem annyi lenne, hogy vannak, vírus irtok, amiknél alap beálltás, hogy keressenek vírust, amikor a képernyő kímélő fut, vagy Windowsban is lehet valami, ami ilyenkor futtathat, de én vírus irtóra tippelek.

AVG Anti-Virus Free van feltelepítve rá. Szétnézek a beállításaiban de nem hiszem, hogy az lenne mert akkor kikapcsoltam volna amikor először testre szabtam..
---------------------------------------------------------
Megnéztem.. nincs benne semmi background scanning (háttérben való ellenőrzés) semmikorra se (beállítva)!
Nem tudom mitől szaggathatnak.. :)





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó