Ugrás a tartalomhoz


Windows 7


3055 válasz érkezett a témában

#2881 ReGerstogh

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 30. 08:27 AM

To male:

Köszi szépen. Már keresgélem az Intel honlapján viszont arra amit javasoltál nem találtam rá. Nem vagyok kegy eltévedt, de annyira jártass sem vagyok az informatikában.
Egy kérdés még: honnan tudom, hogy a telepített chipset driver megfelelően működik, azaz jót telepítettem fel. :x

#2882 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 30. 08:30 AM

Ha megnézed az Eszközkezelőt, akkor felkiáltójel van azok a hardverelemek mellett, amelyekkel valami baj van, pl nincs driver telepítve. Ha nincs felkiáltójel vagy nem a chipsethez köthető, akkor minden rendben van :x Egyébként a Win7 is tartalmaz chipset drivereket.

#2883 ReGerstogh

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 30. 09:35 AM

Ahhaaaa...
Akkor lehet, hogy emiatt sincs a Hp lapján ilyen típusú driver. Nem tom.
De nagyon köszönöm a segítséget. Így már menni fog.
Még egyszer hála. :x

#2884 Karig

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 04. 12:52 PM

Hali!
Olyan problémám van h a windows 7 (HomePremium 32bit) nem hozza be (egy böngészővel sem) a google,youtube, iwiw, myvip, stb oldalakat, de van amit behoz, tudok netes rádiót hallgatni, tok msnezni szal van net....
xp-n meg jó minden...

#2885 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 04. 17:29 PM

Dátum: Karig

Hali!
Olyan problémám van h a windows 7 (HomePremium 32bit) nem hozza be (egy böngészővel sem) a google,youtube, iwiw, myvip, stb oldalakat, de van amit behoz, tudok netes rádiót hallgatni, tok msnezni szal van net....
xp-n meg jó minden...
Akkor ott vírus gond lesz, mivel általában azok szokták ezt csinálni. Próbáltad ezeket behozni?
http://www.eset.hu/
http://www.avast.com...ivirus-download
http://www.symantec....hu/hu/index.jsp
http://www.kaspersky.hu/
kép

#2886 Karig

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 04. 18:48 PM

Az 5ös avast bootidejűjével a legalaposabb módon az egyik este végigkerestem, de semmi lényeges vírust nem talált.
A fent említett oldalak mindegyikét behozza....

#2887 metrovakond

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 05. 10:15 AM

sziasztok!
Valaki tud megoldast a startmenu klasszikussa tetelere
a ""ganyolt"" megoldason kivul?
mert az nekem nem jott be!!
Koszi :x :(

#2888 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 05. 14:31 PM

Hivatalosan sehogy.. Egyébként: http://www.howtogeek...u-in-windows-7/

#2889 ReGerstogh

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 07. 13:12 PM

Sziasztok!

Van aki HP laptopján Windows7-et használ!
Nem tudom, hogy elszigetelt problémáról van-e szó, de nálam pl. olyan dolog ütötte fel a fejét ami kicsit fura. Szóval feltelepítettem a szükséges HP oldalán ajánlott drivereket, és azt vettem észre, hogy egyáltalán nem tudom állítani a kijelző fényerejét. De minden más amit funkció gombokkal lehet kezelni azokat gond nélkül meg is teszi. Csak nekem egy kicsit bosszantó, hogy egyes helyzetekben nem tudom állítani, és így néha elég nehezen látható a kijelző.
Tud valaki megoldást rá? (újratelepítés már megtörtént)
Köszi. :x

#2890 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 07. 17:18 PM

Helló!

Nem csak a funkció billentyűkkel lehet fényerőt változtatni, hanem az energiagazdálkodás alatt is.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: fenyero1.png
  • Csatolt kép: fenyero2.png


#2891 ReGerstogh

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 08. 06:13 AM

To male:

Sajnos nekem azon a részen nem lehet a kijelző fényerejét állítani :x
Csak ezek a funkciók érhetőek el.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: Energiagazdálkodás.jpg


#2892 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 08. 09:24 AM

Energiagazdálkodós drivert feltetted? Eszközkezelőben sehol sincs felkiáltójel?

#2893 ReGerstogh

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 09. 10:24 AM

To male:

Lehet kicsit furán hangzik, de nem tudom hogy van-e energiagazdálkodási driver.
Feltettem minden szükséges dolgot, az eszközkezelő nem jelez semmit, de még így sincsen fényerő állítási lehetőségem.
Elég zavaró. :x

#2894 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 09. 10:42 AM

Hello.

Volt itt nálam a multkor egy noti. Packard Bell noti volt. Igy jártam énis mint Te, csak én a Bluetooth-ot nemtudtam bekapcsolni. Hosszas keresgélés és utána járás után, egy billentyüzet driver volt a hiba oka. Megkeresetem a Packard Bell oldalán a notit (nemvolt egy egyszerü dolog), leszedtem a drivert és egyből müködött minden amit a funkció gombokkal lehet állitani.

És nálam sem volt felkiáltó jeles dolog az eszközkezelőben. Nemtudom, hogy segitettem e ezzel, de gondoltam leirom hátha.
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#2895 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 09. 11:26 AM

djrobaa-nak igaza van, ne csak a drivereket tedd fel, hanem nézz körül a kiegészítő (utility) programok között is, lehet ott van.

#2896 N0RB3RT

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 09. 12:49 PM

Hali!


Anyám toshiba laptopján is csökkeni szokott a fényerő, nem tudom mit művel vele de állandóan vissza kell neki állítani, én itt szoktam csinálni:

desk right click -> personalize -> screen saver -> change power settings -> change plan settings

És akkor előjön a képen látható opció és ott lehet le-fel húzigálni a fényerőt.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: tnrzem8xvc6jatf77h02.png


#2897 ReGerstogh

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 10. 10:06 AM

to: djrobaa

Amit írtál az nem lehetetlen. Megpróbálok valami hasonló úton elindulni, azonban a fura az hogy XP alatt viszont tökéletesen működött és nem kért más progit.

Köszi mindenkinek. :x

#2898 Robchy

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 20 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 12. 18:20 PM

Sziasztok!

Néhány napja újra windows 7 fut a gépemen, (64 bit ultimate). Figyelmes lettem egy olyan problémára, hogy időnként megfagy az oprendszer netezés közben néhány másodpercre. Operánál és FF-nél is tapasztaltam. Nálatok nem fordult elő ilyen? Avast vírusírtót használok, lehet az lesz a ludas valami ellenőrzésnél?

Előre is kösz a segítséget!

#2899 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 12. 18:57 PM

Hogy mi lehet a problémád azt nem tudom. De azt igen, hogy a Windows 7 Ultimate x64-Avast! 5-Firefox összeállítást kizárhatod, mert nálam detto ezek futnak hibapont nélkül.
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#2900 Robchy

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 20 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 12. 19:05 PM

Dátum: die nadel

Hogy mi lehet a problémád azt nem tudom. De azt igen, hogy a Windows 7 Ultimate x64-Avast! 5-Firefox összeállítást kizárhatod, mert nálam detto ezek futnak hibapont nélkül.

Köszi a választ!
Gondolom, akkor az Operát is kizárhatom, mert akkor nem ettől függ. Még a live messenger szokott futni ilyenkor, de nem hinném, hogy amiatt lenne. Nem értem... :S





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó