Ugrás a tartalomhoz


Windows 7


3055 válasz érkezett a témában

#2301 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 26. 14:49 PM

64bites rendszert milyen konfigra tettétek fel?

#2302 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 26. 16:03 PM

Dátum: Riccardo_G

directx-et nemtudsz feltenni, mert alapból a 11-es verzió van fent, ami még nincs is kint :)
Directx-et valóban nem tudja feltenni, de Directcx-et frissíteni viszont igen, és ő biztos, hogy erre gondolt (pont én említettem a Dx-et). A configra viszont én is kiváncsi vagyok, de arra is, hogy milyen kék halál számot ír ki (a fájl neve is fontos, de a hibaszám fontosabb).
kép

#2303 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 26. 17:29 PM

Nem tudom, én nem töröltem semmit sem.

#2304 lassuhomer

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 26. 18:05 PM

Sziasztok :)

Igen a directx-et frissítettem, itteni javaslatra (de most ez komoly probléma, hogy feltettem vagy frissítettem ? :) )
hozzáteszem kékhalig sem jutottam el dx nélkül mert kiírta hogy d9d...dll hiányzik.

az egyik config egy asus p5k alaplap 4gb 1066mhz-s kingmax mem, Q6600 proci (nem hajtott) és egy 8800gtx.
a másik pedig egy asus P5Q tujbó alaplap 2 gb 1066mhz-s ram (800mhz-n) E5300 proci és egy HD4850-es vga.
(mindkettő alaplapra feltéve legfrissebb BIOS, driverek legújabbak)

"BIE" féle win7-et használtam mert eddig az össze munkája kitűnő volt.
a Q6600-on egy x64-es vista van még fent.
az E5300-ra fel lett téve ugyan az a Vista és ott nem fagynak a játékok.
Nem tudom mi lehet az oka amiért nálunk kék képet ad a win 7 ezen verziója mert nem olvastam, hogy másoknak problémája lett volna vele.
Egyébként nagyon tetszetősre sikeredett ez a rendszer tele hasznos funkciókkal aminek a tizedét sem tapasztaltam még meg, de akkor lesz tökéletes ha már a játékok is futnak rajta (nálam) :D

#2305 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 26. 19:21 PM

Dátum: lassuhomer

Sziasztok :)

Igen a directx-et frissítettem, itteni javaslatra (de most ez komoly probléma, hogy feltettem vagy frissítettem ? :) )
hozzáteszem kékhalig sem jutottam el dx nélkül mert kiírta hogy d9d...dll hiányzik.

az egyik config egy asus p5k alaplap 4gb 1066mhz-s kingmax mem, Q6600 proci (nem hajtott) és egy 8800gtx.
a másik pedig egy asus P5Q tujbó alaplap 2 gb 1066mhz-s ram (800mhz-n) E5300 proci és egy HD4850-es vga.
(mindkettő alaplapra feltéve legfrissebb BIOS, driverek legújabbak)

"BIE" féle win7-et használtam mert eddig az össze munkája kitűnő volt.
a Q6600-on egy x64-es vista van még fent.
az E5300-ra fel lett téve ugyan az a Vista és ott nem fagynak a játékok.
Nem tudom mi lehet az oka amiért nálunk kék képet ad a win 7 ezen verziója mert nem olvastam, hogy másoknak problémája lett volna vele.
Egyébként nagyon tetszetősre sikeredett ez a rendszer tele hasznos funkciókkal aminek a tizedét sem tapasztaltam még meg, de akkor lesz tökéletes ha már a játékok is futnak rajta (nálam) :D
Nos, akkor mit szólnál ahhoz, ha most az MSDN-n változatot (azaz az eredeti) használnád? Nálam semmilyen dx hibát nem ír ki. Amúgy miben különbözik ez a változat az eredetitől?
kép

#2306 lassuhomer

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 26. 22:22 PM

Dátum: tomyboy2

Nos, akkor mit szólnál ahhoz, ha most az MSDN-n változatot (azaz az eredeti) használnád? Nálam semmilyen dx hibát nem ír ki. Amúgy miben különbözik ez a változat az eredetitől?


Ez is egy alap win 7 nincs benne semmi plusz progi. egyedül egy aktivátor van benne ami automatikusan aktiválja a telepítés végén.
De ezen kívül nem egy progikkal televágott win 7.
és amit nem értek hogy senki nem jelezte vissza hogy nála kék halált okozott volna.
De 9x% hogy ott van valami gebasz :)

gyors meglesem a hibakódot amit a kék képernyő megjelenít

#2307 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 28. 20:11 PM

de a dx 11-et hova kell frissíteni?

#2308 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 29. 07:44 AM

Dátum: Riccardo_G

de a dx 11-et hova kell frissíteni?
Álj! Lehet, hogy dx 11 van a Windows 7-ben, ami nem frissül, de benne van a 10-es, és a 9-es is, és azokat frissíti. Próbáld csak ki, töltsd le a dx web telepítőjét (pl http://www.usite.hu/...X_web_installer) és indítsd el, le fog szedni néhány csomagot,amik a 9-et, és a 10-et frissítik.
kép

#2309 lassuhomer

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 29. 07:49 AM

Sziasztok :D

Leszedtem egy másik verziót nemsokára rápislogok arra is.
a régi ezt a hibát írja ki a kék kaszás oldalán:

http://images.netbag...23461916433.JPG

sajna nekem a "kékhalálok" sosem jelentenek többet mint mérgelődést és bosszankodást mert nem értek belőlük egy kukkot sem :)

#2310 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 29. 12:48 PM

zsír, ezt nem is tudtam :) mondjuk nekem aztán olyamind1 mert nem játszok csak 1 játékkal a gépen :D

#2311 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 29. 17:11 PM

Dátum: lassuhomer

Sziasztok :D

Leszedtem egy másik verziót nemsokára rápislogok arra is.
a régi ezt a hibát írja ki a kék kaszás oldalán:

http://images.netbag...23461916433.JPG

sajna nekem a "kékhalálok" sosem jelentenek többet mint mérgelődést és bosszankodást mert nem értek belőlük egy kukkot sem :)
Itt egy leírás:
Cause - This error has been linked to excessive paged pool usage and may occur due to user-mode graphics drivers crossing over and passing bad data to the kernel code.

Magyarul:
Ok - Ezt a hibát is összefüggésbe hozták a túlzott használat és lapozható készlet miatt előfordulhat, hogy a felhasználói módú grafikus meghajtók átkelés és a múló rossz adatok a kernel kódot.

Aztán valaki megoldotta:
Oh, I found out that kaspersky Internet Security was not compatible with Windows 7 RTM Build 7600. Some drivers were responsible for the crashes, tried Bitdefender, Norton but I stuck with Outpost internet security in the end. I started by disabling those drivers then moved back to Win 7 RC 7100 yesterday. But I still notice I get the black screen bug when I run counter strike. Any idea how I could fix that?

EDIT:

Problem fixed! I unistalled the driver in Device Manager and let windows find it and install the correct driver automatically after rebooting. I can launch counter strike perfectly now. Still got some random BSODs though. My last one had no error code!

Magyarul:

Oh, rájöttem, hogy a Kaspersky Internet Security nem volt kompatibilis a Windows 7 RTM Build 7.600. Egyes driverek voltak felelősek az összeomlik, próbált Bitdefender, Norton de megragadt Outpost Internet Security a végén. Elkezdtem, hogy letiltja azokat a drivereket majd elindult vissza a Win 7 RC 7.100 tegnap. De még mindig értesítést kapok a fekete képernyő hibát, amikor ellentétes sztrájkot. Van ötlete, hogyan tudnám javítás?

EDIT:

Probléma megoldva! Én töröltem a drivert az Eszközkezelőben, és lehetővé teszik a Windows megtalálja és telepíti a megfelelő illesztőprogramot automatikusan újraindítás után. Tudom indítani counter strike tökéletesen most. Mindig van néhány véletlenszerű BSODs mégis. Az utolsó egy sem volt hiba kód!

Fordította: Google (kisebb módosításokkal)

De egyes helyeken a ramokat is emlegettek... Nézd meg azt is (ha nem nézted meg).
kép

#2312 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 29. 18:03 PM

Na kijött a végleges Windows Security Essentials. Aki a Beta-t használja, az csak frissítsen az Microsoft Update-n, mert nekem is ott frissült, így nem kell a végleges változatot külön letöltenem.
kép

#2313 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. September 29. 18:59 PM

Dátum: lassuhomer

Sziasztok :D

Leszedtem egy másik verziót nemsokára rápislogok arra is.
a régi ezt a hibát írja ki a kék kaszás oldalán:

http://images.netbag...23461916433.JPG

sajna nekem a "kékhalálok" sosem jelentenek többet mint mérgelődést és bosszankodást mert nem értek belőlük egy kukkot sem :)

én is "win32k.sys problémáról" kérdeztem és kaptam választ itt:

viewtopic.php?t=376&view=unread#unread

#2314 ViktorBeres

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 01. 11:34 AM

bocs a warezért, de melyik a legjobb crack?
Viktor

#2315 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 01. 11:57 AM

keress rá :D

#2316 ViktorBeres

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 01. 12:09 PM

Dátum: Riccardo_G

keress rá :D
csak gondoltam ha itt mindenki 7-et használ több mint egy hónapja akkor vannak ezen a téren is tapasztalatok
Viktor

#2317 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 01. 12:24 PM

pl.: én nem töröm :D

#2318 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 01. 13:14 PM

A legjobb "crack" egy érvényes MSDN vagy MSDNAA előfizu :D

Ez a várez verzió ami elfogadható:

http://www.torko.hu/....php?topic=93.0

#2319 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 01. 13:48 PM

vagy majd a bolt :D :) :D

#2320 Jani42

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 10 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 01. 14:36 PM

Sziasztok!
ASUS P5KC alaplapot használok Windows 7 64bit oprendszerrel. Ha valaki elmagyarázná, hogyan kell SATA-ra átállítani a rendszert, vagy SATA drivert telepíteni azt nagyon megköszönném! Csak lehetőleg egy kezdőnek is érthető módon. Elvileg minden drivert frissítettem amit csak lehetett, mégis IDE-nek látja a HDD-t.
/Elnézést, új témát indítottam, de itt akartam megkérdezni!/





4 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 4 vendég, 0 anonim felhasználó