Ugrás a tartalomhoz


Internet Explorer 8


128 válasz érkezett a témában

#61 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 23. 15:55 PM

:idea:

#62 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 24. 11:08 AM

Felraktam a nyolcat XP alá, sokkal gyorsabb mint a hetes. Vannak oldalak, amiket jól csak a kompatival jelenít meg tökéletesen, ezt leszámítva nálam rendesen működik. Asszem a rókától végleg búcsúztam:D

#63 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 24. 13:12 PM

Már 1 hete én is felraktam a 8-as Explorert, de egyes funkciók hiányoznak, ami miatt használnám az Explorer-t.
- Egy olyan oldalon, ahol el van mentve a felhasználó név és jelszó, azonnal hozza be (azaz ne kelljen kijelölni a nevet)
- Egy normális időjárás jelző kiegészítő (pl.: forcecastfox) (bár nem annyira szükséges)
- Amikor le akarok tölteni valamit, akkor ne akadályozza meg a letöltést (kis sárga felugró ablak), hanem azonnal kezdjen neki.

Ha ezek megvannak (legalább 2) akkor a Firefox helyett ezt fogom használni.
kép

#64 Valentino21

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 25. 19:51 PM

heló !

Belehet azt valahol állitani hogy ha megnyitom a böngészőt akkor azt teljes mértebe nyissa meg?: )

#65 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 25. 20:23 PM

Valami inforol nem tudtok, hogy win 7 ala mikor jelenik meg?

#66 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 25. 20:31 PM

Amikor a win7 rtm.

#67 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 25. 20:55 PM

@Valentino: nekem teljes méretben jeleníti meg. Elvileg ha úgy nyílik meg, ahogy bezártad. De ha valami miatt mégsem, akkor a parancsikon beállításainál is be lehet állítani a teljes képernyős futtatást.

#68 Valentino21

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 25. 21:23 PM

igen azt már megtaláltam, de ha böngészőből nyitok meg egy új ablakot akkor nem teljes mértben nyilik meg ami számomra elég idegesitő:idea: és hiába húzom teljes méretre, nem marad úgy sajnos:(

#69 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 25. 21:25 PM

Hmm, az nekem sem. Szerintem azért van, hogy a bambább ember is lássa, ha pl popup miatt került oda.

#70 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 25. 21:29 PM

Ctrl+Bezárás gombbal kell bezárni, hogy a méretet megjegyezze. Kézileg állítsd "teljes" méretre (húzd ki az ablak széleit).

#71 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 26. 17:27 PM

Felraktam Vista x64 SP1 alá, szörnyű milyen lassú és hogy milyen sokat zabál.... Firefoxban megnyitva 6 ablak ebből 1 java-t futtat, a másik youtube, a többi négy sima oldal, a róka 95MB -ot eszik 4% CPU teljesítmény eszik, ugyan ezek az oldalak megnyitva IE8-ban 6!!!! "iexplore.exe *32" procesz, összesen 378MB memória és a CPU terhelés 11-14% között ugrál.. azt hiszem ezt hívják szánalmasnak ...
Persze az is szánalmas hogy az Acid3 tesztet kemény 20 pontra teljesíti a 100-ból, a Firefox 2 -es változata is 71 pontot ért el, a mosta 3-as változat 83 -at ..

#72 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 26. 19:25 PM

Dátum: gthomek

Felraktam Vista x64 SP1 alá, szörnyű milyen lassú és hogy milyen sokat zabál.... Firefoxban megnyitva 6 ablak ebből 1 java-t futtat, a másik youtube, a többi négy sima oldal, a róka 95MB -ot eszik 4% CPU teljesítmény eszik, ugyan ezek az oldalak megnyitva IE8-ban 6!!!! "iexplore.exe *32" procesz, összesen 378MB memória és a CPU terhelés 11-14% között ugrál.. azt hiszem ezt hívják szánalmasnak ...
Persze az is szánalmas hogy az Acid3 tesztet kemény 20 pontra teljesíti a 100-ból, a Firefox 2 -es változata is 71 pontot ért el, a mosta 3-as változat 83 -at ..


Nekem is ennyit fogyaszt, viszont van 4 giga ram, ezért gyakorlatilag nem bánkódom.

#73 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 27. 13:14 PM

4GB ram XP alatt ? vagy esetleg XP x64-ről van szó ?

#74 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 27. 16:19 PM

Az Internet Explorer 8 újdonságai

#75 Tájfun

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 01. 22:21 PM

Az Internet Explorer 8 újdonságai - Advanced ;)

Feltettem, az IE7 után, mely olyan volt, amilyen, de végülis különösebb panasz nélkül a maga tempójában szépen működött.
Tapasztalatok:
A feltelepítést követően alig akart egyáltalán elindulni. Hosszú fagyás, és kb 3. próbálkozásra szedte össze annyira magát, hogy a betöltődést végig csinálja. Hinnye, kezdtem leizzadni! Na, nézzük, hogy működik, hogy nyit meg valamit is. Ez sikerült neki. Node... ,elkezdtem használgatni, mint elődjét...
A Google toolbar fent van rajta, de máshova került. Megpróbáltam oda tenni, ahol az elődben volt, nem sikerült. A hivatkozás (mostmár kedvenc) sor alatt volt, most fordítva. Nem tudom elmozdítani onnan, makacsul ragaszkodik a helyéhez a nyamvadt google toolbar, avagy a hivatkozás sor, ezt nem tudom eldönteni melyik, fecserélni nem tudom őket. No mindegy, ezt majd legfeljebb megszokom.
Az egér középső gombjával indított új lapok a beharangozott gyors sebességű váltás, megnyílás helyett sok esetben hosszú várakozást eredményeznek, és ha egy időn túl megy ez a várakozás, akkor már bizton nem nyílik meg, rendszerint befagynak,... e hosszú várakozás után nem a fül nyílik, hanem helyette egy új lapon nyílik az indított link, ezt ugyan megnézhetem, stb, működni látszik, de én nem hívtam be új oldalt, így eldobom, s az eredeti ablakban meg ott virít az új, megnyílni készült fülön a "csatlakozás" ,rommá fagyva az egész. Eldob az egész, ez is nagykeservesen, ...újraindít, és ha hajlandó betöltődni, akkor imádkozás, meg rettegés, minden újabb megnyitott új fül esetén, hogy most mi lesz. Mert hogy néha csinálja, amire számítanék, van mikor úgy műxik, ahogy én azt elgondolom, de a legváratlanabb pillanatban új fül nyitásánál kezdi a fent említett hülyeségét...
Gyakorlatilag 100% processzor használat hosszú másodpercekig az IE8 megnyitásakor, A "csatlakozás" című felírattal a fülön, és ekkor is kisebb ima, fogcsikorgatás, hogy egyáltalán betöltődik-e, vagy megáll félúton, ozt a nagy semmi. Mert hogy ilyet is tud továbbra is néha.
Egy üres fül megnyitása rögvest két iexplore.exe folyamatot eredményez, és minden további fül újat, újat, de még a felugró címsor nélküli képek is. Mind ez igen drasztikus memória fogyasztással társítva. Nekem ugyan 4G van bedugva, de mintha ott se lenne, nem érdekli. Igaz förtelmesen zabálja a memóriát (is), de van elég, van miből, eszerint nem a memória mennyiségén múlik a problémás ,kiszámíthatatlan működés, úgy tünik egyéb kínja van. Hogy mi, én nem tudom, nem tudtam semmi használhatóra jutni.
Én ezen tapasztalatok fényében tök elégedetlen vagyok vele. Ami pozitív, hogy vannak pillanatai, mikor "rendesen" működni látszik, és ez esetben gyorsabban nyít linkeket, és még néha az új füleket is, mint elődje az IE7. Ellenben arra soha semilyen működési, fagyási panaszom nem volt. Egyenletes sebességű, megbízható biztos működésű volt. Mindhárom, egyéb feltelepített böngésző (Firefox, Opera, Chrome) rommá veri, mind megbízhatóság terén, mind a sebesség terén. Én nagyon nem voltam IE ellenes, de ez most így egy borzalom, és csak reménykedni tudok benne, hogy előbb utóbb, de inkáb előbb kidobnak valami globális frissítést hozzá, ami a működését maszívabbá, megbízhatóvá teszi, mert ez így számomra siralmas, és ultragáz.

#76 ViktorBeres

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 20. 16:28 PM

Hali!

Én alap esetben az Internet Explorer 8-at használom netezésre, de tegnap felraktam a gépemre az Avast mellé az ESET SMART SECURITY 3-at, és azóta nem tudja megjeleníteni a weboldalakat. Természetesen megpróbáltam hátha csak a tűzfal beállításai a rosszak, de a tűzfal letiltása után is fenn állt a hiba. A Firefox megy gond nélkül. Remélem lesz valakinek valami jó ötlete!

Előre is köszi!
Viktor

#77 Tájfun

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 20. 22:54 PM

Nem illik két vírusírtó progit egyszerre feltelepíteni, futtatni, nagyon hamar összeakadnak. Az Avast-ot szedd le, és legyen csak Eset, abból is a 4-es, hamár van (igaz egyenlőre csak angolul), vagy fordítva.
Az IE8 meg úgy néz ki, csak önmagában, minden csiriviri nélkül hajlandó "tökéletesen" muzsikálni, a legkülönböző dolgok akasztják meg... Valakinél a Java, vagy egy WindowsLive toolbar, vagy a SpybotSD immunizáció, vagy épp a Silverlight című csoda, vagy épp ki tudja mi...
Alig problémás ez az új IE, szinte csak a gond van vele. Nem halottam még egy ilyen böngészőről, aminek ennyi gondja-baja lett volna valaha is!

#78 ViktorBeres

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 21. 07:49 AM

Megpróbáltam leszedni az avastot de nem az volt a gond, a "kipróbálgatós gépemen :) " Mindig kipróbálom mielőtt valamit feltelepítek és nem akadnak össze a vírusírtók, de egyenlőre csak ismerkedek az újjal. Most csak az van fenn, és az internet explorer továbbra sem működik.
De azért köszi!
Viktor

#79 ViktorBeres

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 21. 13:42 PM

A kérdésem már tártalan mert hogy, hogy nem de az Explorer újra működik!
Egyébként én az avast-al teljes mértékben elégedett vagyok, csak pusztán unalomból próbáltam ki az ESET-et.
Viktor

#80 Hugo

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 20. 04:50 AM

Sziasztok! Nekem azóta van egy problémám az internet explorerrel, amióta először megjelent a 7-es verzió. Nálam az a gond, hogy böngészés közben teljesen spontán fogja magát és egy csomó "tejföl" közepette leáll, amit ki is ír hogy most leállt, felajánlva három lehetőséget,leállítást,újraindítást és megoldás keresését a neten. Egyik sem tetszik én inkább használni szeretném. Azóta kipróbáltam a 7-est több rendszeren és több gépen, megjelent a 8-as, azt is kipróbáltam több helyen, win7 alatt is, de nekem állandóan ezt csinálja. Érdekes hogy nem találtam erről a hibáról fórum topicot vagy nem kerestem elég jól, de már annyira szeretném tudni hogy van-e erre a probémára megoldás. Ha esetleg tudtok segíteni, megköszönném.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó