Ugrás a tartalomhoz


AfterFixProjectXP (AFPX)


415 válasz érkezett a témában

#261 nagyharcos

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 21. 16:43 PM

Hi!
Nagyon bírom ezeket az AFPX-ket. Sztem az új SP megjelenését követően is szükség lenne rájuk.
Az eddigieket pedig nagyon köszönöm!

#262 searosin

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 21. 18:52 PM

Sziasztok!

Mindenképpen folytatni kéne az AFPX (és AFPV) csomagokat, nagyon jó dolognak tartom őket, rengeteget segítenek főleg a rendszergazdáknak, de sztem minden átlag usernek is.

Sztem az új service pack-ektől kéne folytatni, mert feltételezem, hogy azokat mindenki fel fogja rakni, de elképzelhetőnek tartom, hogy lesznek olyan hasznos cuccok, amik kimaradnak az sp3-ból, de esetleg benne vannak már a korábbi afpx-ekben, ezeket is jó lenne "átmenteni" az sp3 utáni korszakba...

Egy szó mint száz, nagy szükség van, és lesz is az AFPX-re (és az AFPV-re is) !!!

Köszönöm az eddigi (és remélhetőleg ezutáni) munkátokat!

#263 Dj MiZo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 21. 19:11 PM

Dátum: Sk8erPeter

Bocsánat az amatőr kérdésért, de mi a legegyszerűbb módja a batch fájl (vagy a script) készítésének?
Pl. *.cmd vagy *.bat kiterjesztésű fájlba írok egy parancssort a következő példa szerint:
"D:XPfrissfrissítés.exe /integrate:D:XPtelep
D:XPfrissfrissítés2.exe /integrate:D:XPtelep"

stb. A fentiek alapján elkészíthető? :arrow: :)

Idézet

This batch file will automatically slipstream hotfix EXEs into your XP SP2 source. Place all of the updates into the same folder as the batch.

Idézet

TITLE Windows XP SP2 Slipstreamer brought to you by http://www.MSFN.org
CLS
@echo off
ECHO.
ECHO Slipstreaming Windows XP SP2 Updates
ECHO Please wait...
FOR %%f IN (*.exe) DO "%%f" /Integrate:C:XPCD
ECHO.
ECHO Slipstreaming Completed!
ECHO.
pause
EXIT
And of course, replace C:XPCD to where your source is.
remélem segít!

#264 saaan

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 22. 09:14 AM

Sega....
Yoo, hogy van AFPX és remélem lesz is. Új telepítésnél nem kell net, "napra kész", gyors telepítés, megbízható... Mi kell még 1 win felrakásához...
Csak így tovább... gratula a lelkiismeretes munkáért........
Ja még valami. Ha valakinek a telepítés közben nem megy fel simán, ott biztos a vassal van baj. Tapasztalat. 22 gép telepítése referencia...

#265 Pistike75

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 22. 10:37 AM

Sziasztok!

A magam részéről szívesen látnám az SP3 után is az AFPX csomagot,hasznos dolog ám!

Az SP2 utáni AFPX csomagot is jó lenne addig folytatni,amíg széleskörűen el nem terjed az SP3.

Köszönet eddigi és jövőbeni munkájukért a készítőknek!

Őri István

#266 gyuri1980

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 23. 09:59 AM

Sziasztok!
Az AFPX csomagot szerintem vétek lenne hanyagolni,hiszen ilyen stabil és használható csomag nem sok kering a NET-en!Úgyhogy csak így tovább,én csak bíztatni tudom a készítőket:EZ IGEN SZÉP MUNKA!!! :lol:

#267 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 23. 15:57 PM

Üdv.
Az AFPX-ben, amikor feltelepül a .net keretrendszer 3.5 újra indul a gép és nem telepíti a többi frissítést... Miért csinálja ezt?

#268 okif

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 24. 22:15 PM

Hali!
Támogatom a project-el való foglalkozást, hiszen rajtam kívül még sokaknak van olyan problémájuk amit csak ez a csomag tud orvosolni. :)
Most sem tudnék írni, ha nincs felrakva az AFPX
:)

#269 fulcsa

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 26. 20:57 PM

Hali!

Mindenképpen szükség van rá hisz hivatalosan is bejelentették, hogy júniusban jön az SP3 XP-re.
Üdv: fulcsa

#270 barney

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 28. 07:59 AM

Hi!

Mindenképpen szükség van a munkátokra, ezt igényli itt sok-sok user!

Ráadásul mindenképpen azt kelle tudomásul vennünk, hogy sokan ódzkodnak az sp3-tól, mert elvileg spec WGA kerül bele. Ezért éppúgy sokáig sokan nem fogják feltenni emiatt, mint az sp2-t. Ezzel azonnal adódik, hogy az sp2 és sp3 utáni AFPX-ekre is szükség van. Hiszen Microsoft is a biztonsági frissítéseket engedi a kalózmásolatokra!
Az office is egy hasonló kategória, főleg, hogy a 2007-esbe is került eredetiség ellenőrzés!!! Tehát itt is szükséges lesz a kétfrontos AFP-re.
Gondolom a letöltéseket figyelitek, egy idő után biztos, hogy csökkenni fog a régebbi sp-khez tartozó letöltés, véleményem szerint akkor lehetne azzal leállni, és csak a frissebb vonalon folytatni.

Sokan a munkahelyen férnek nethez (vagy barát, ismerős stb.) és viszik haza a letöltött AFP-ket!

Ezért kérlek folytassátok, azon én is rajta vagyok, hogy minél többen ismerjék ezt a helyet és lehetőséget a frissítések normális beszerzésére.

#271 Sk8erPeter

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 28. 11:33 AM

Dátum: Dj MiZo

Dátum: Sk8erPeter

Bocsánat az amatőr kérdésért, de mi a legegyszerűbb módja a batch fájl (vagy a script) készítésének?
Pl. *.cmd vagy *.bat kiterjesztésű fájlba írok egy parancssort a következő példa szerint:
"D:XPfrissfrissítés.exe /integrate:D:XPtelep
D:XPfrissfrissítés2.exe /integrate:D:XPtelep"

stb. A fentiek alapján elkészíthető? :) :)

Idézet

This batch file will automatically slipstream hotfix EXEs into your XP SP2 source. Place all of the updates into the same folder as the batch.

Idézet

TITLE Windows XP SP2 Slipstreamer brought to you by http://www.MSFN.org
CLS
@echo off
ECHO.
ECHO Slipstreaming Windows XP SP2 Updates
ECHO Please wait...
FOR %%f IN (*.exe) DO "%%f" /Integrate:C:XPCD
ECHO.
ECHO Slipstreaming Completed!
ECHO.
pause
EXIT
And of course, replace C:XPCD to where your source is.
remélem segít!


Nagyon szépen köszönöm! Ezáltal a művelet viszonylag automatikus, de csak viszonylag. Minden integrálás végén nyomni kell egy OK-t arra, hogy "Az integrált telepítés sikeresen befejeződött". Ez elég zavaró, főleg, hogy az AFPX-csomagban rengeteg telepítőfájl van, ezt mind végignyomogatni - hát, eltart egy darabig...
Szóval nincs még egy olyan parancs, amit a batch-fájlba be lehetne írni, hogy teljesen önműködő legyen? Gondoltam a /quiet kapcsolóra, de nem tudom, hova kellene írni.
Előre is köszi a segítséget!

#272 GabeTR

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 30. 14:16 PM

Először is óriási köszönet az eddigi munkátokért (akár folytatjátok, akár nem, bár jobb lenne, ha igen... :cry: )
Szerintem mindenképpen jó lenne, ha pár kiadást megérne a SP2-es verzió még az SP3 után is.
Egy ekkora csomaggal bármi lehet, ha már minden szép és minden jó, akkor nyugodtan elhagyható az SP2

#273 McLaca

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 34 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 31. 00:24 AM

Az új gépemre teszem épp az AFPX-et. A 103. frissítésnél álldogál már lassan 3/4 órája...
Ilyenkor mi van?

Szerk.: megoldva... Szerencsére a feladatkezelőben minden frissítés egyedileg látszik, miközben fut, így kilőhető. Ki is lőttem, főleg, mert
az "LLTD válaszoló" ahhoz kell, hogy az XP-met felderíthessék Vistás gépek... Hát erre kb. soha nem lesz szükség. :cry: (Azóta már 158-nál jár a telepítő, hamarabb is kapcsolhattam volna...)

Üdv!

#274 McLaca

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 34 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 31. 02:24 AM

Módosítok, úgy tűnik, a kilőtt frissítás utániakat már nem tette fel... Most jött 4x db frissítésről értesítés a WUP-tól...

Üdv!

#275 Atee

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 07. 19:27 PM

Egy kérdés , csináltam egy Xp-t amiből kiszedtem mindent ami nem kell nLiteval ott van egy olyan hogy belehet integrálni a frissítést amikor készítem akkor mindig ledobál hogy ez nem hotfix és nemtudja belerakni

Esetleg egy olyan leírást , hogy progi nélkül vagy azzal amit egy magam fajta kezdő is tud használni? Segítséget előre is köszönöm!

Ezeket az AFP-ket szerintem folytatni kell itt megkapom a frissítéseket esetleg amikor felrakom a windowst mindent egybe megkapok stb... köszönöm az eddigi munkátokat remélem lesz még AFP

#276 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 07. 19:57 PM

Nem minden frissítés integrálható, vagy nem értem mire gondolsz.. :P

#277 Atee

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 07. 20:21 PM

Belerakni , hogy ne kelljen kínlódni ott még a telepítéssel :P

#278 lion26

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 14. 10:52 AM

Hello!
Tegnap töltöttem le az oldalatokról az afpx4.01 nevezetü frissítésgyűjteményt.
Van egy kis gondom vele amit szeretnék orvosoltatni:
ezt írja ki kitömörítésnél:
Kitömörítés:afpx401pre14winscript
A következő fálj :''''azonosítója sérült
Kitömörítés
Ismeretlen metódus:
Az archívumnak nincs vége

Ilyenkor mivan?
Remélem tudtok rajtam segíteni mert jónak találom ezt a progit!
Előre is köszönöm!!!!! :mrgreen:

#279 Dj MiZo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 14. 11:02 AM

szerintam töltsd le megint, lehetőség szerint vmi letöltésvezérlővel, akkor biztos nem lesz sérült a csomag

#280 bgakos

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 15. 18:49 PM

Sziasztok!

Nagyon jó dolog ez az AfterFix, terveztek havi frissítést is hozzá? Magyarán nem minden hónapban jön új verzió, hanem csak 2-3 havonta, és köztük csak kis patchek, amivel frissíteni lehetne az előző óta kiadott frissítéseket?
Talán az Autopatcher is így működött, de ez nem biztos.

Köszi a munkátok!





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó