Ugrás a tartalomhoz


AfterFixProjectXP (AFPX)


415 válasz érkezett a témában

#21 R-pee

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 41 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 13. 09:02 AM

Én is jókor töltöttem le. Elõször azért nem lehetett kitömöríteni, mert a .net3 fájlai sérültek voltak, aztán be lett szüntetve a letöltés egy idõre, és csak ezek után tudtam hibátlanul leszedni. Ez nem gond, csak érdekes. :)

#22 dubida

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 15. 13:21 PM

CRC hibás a 2007_02_12_WindowsXP-KB928255-x86-HUN.exe

#23 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 15. 14:23 PM

nálam nem.. CRC: 9A481514

töltsd le innen: http://www.microsoft...bf-1249f6683f4d

#24 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 15. 16:26 PM

Utánajártunk, vmi nálad rontódott el.

#25 horvathg

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 17. 11:46 AM

Érdeklõdnék: Microsoft Windows XP SP2 utáni frissítés gyûjtemény angol nyelvû XP-hez van-e valahol? Részmegoldás is érdekel!

#26 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 17. 14:05 PM

az AFPX-bõl nem készül angol verzió, de rengeteg más által készített hasonló csomag van angol nyelvû XP-hez, pl thehotfix, RyanVM. Most más nem jut eszembe, de tudom, hogy rendkívül sok ilyen csomag van, többé-kevésbé jók, de valószínûleg mûködõképesek. :)

#27 TGeRi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 23. 00:14 AM

Villámkérdés (tudom h már volt, de mindig elfelejtem):
xpsp2 -> afp -> driverek
vagy
xpsp2 -> driverek -> afp

és akkor biztos ami biztos alapon végig net nélkül, ugyi?

#28 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 23. 06:36 AM

szerintem xpsp2 -> afp -> driverek :)
amúgy feltehetõen mindegy...

#29 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 23. 09:17 AM

Alapjába véve mindegy, én elõször az eszközkezelõben nézem meg, hogy mi a felkiáltó jeles, vagy kérdõjeles eszköz, (ha van), azokat rendberakom, és utána afpx. De ez izlés dolga, ez irányban nincs úgy letesztelve, azaz komplikációk nem voltak se így, se úgy. És persze utána mennek az egyéb driverek és frissítései.

#30 bolic

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 24. 20:17 PM

xpsp2 -> driverek -> afp!!!

Nagyon jól megszívtam a xpsp2 -> afp -> driverek sorrendével, jól havaztam ezerrel a szerver képernyõ elõtt, hogy összeomlott a driver installálás után, nem tudom miért de nagyon szörnyû újrakezdeni elölrõl fél nap alatt, mielõtt elmegyek melózni másnapra. :D lol Érdekes bugost fedeztem fel, nem emlékszem hogy melyik hiba volt, de régen történt. :)))

#31 pici

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 24. 22:05 PM

Én úgy csinálom h XPSP2-> alaplapi driverek-> utána net nélkül AFP-> többi cuccom drivere-> felhasználói programok. Ennyi, és tökéletesen megy.

#32 LII

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 25. 22:27 PM

ATI Radeon Saphire x1650 pro videó kártyám van. A Control Center nem indul el. Igaz hibát sem jelez. Valaki azt tanácsolta, rakjam fel a .NET2 keretrendszert. Bár az alapból fel kerül installáláskor. Microsoft honlaprol próbáltam telepíteni a keretrendszert, de hibával le áll. Most telepítettem az AFPX-et de itt sem sikerült a NET3 telepítése. VAn valami megoldás a problémára rendszer újra telepítés nélkül?

#33 csepelball

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 29. 23:29 PM

Hello mindenki, nemrég álltam neki keresgélni a neten svchost 99%os processzorhasználat miatt, és ide jutottam.. Most töltöm a AfterFixProjectXP-t és meglátjuk mire jutok vele. Régen sima hijacker irtóval lement a mocsok, de most mind1 mit csinálok nem megy. Végigcsináltam nem 1 leírást amit neten volt, de semmi.. Bízom az AfterFixProjectXP-ben. még írok hogy mi volt telepítés után

Dudu

#34 TGeRi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 30. 04:49 AM

Hello!

Ugye tudod, hogy az AfpXP micsoda? Egy windowsfrissítéseket magába foglaló, azokat automatikusan telepíteni képes szoftver. Ha nem (windowsupdatek szempontjából) szûz windowsod van, akkor nem sok hasznát fogod venni.

TG

#35 csepelball

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 30. 12:06 PM

És megoldódott a problémám. Az svchost már nem 100%os használatot mutat és érdekes módon a windows-om is sokkal gyorsabb lett.
Köszi!

#36 bali44

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 03. 08:45 AM

Most láttam csak hogy az új AFPX-ben csak a 3-as .net Keretrendszer van benne.

A kérdésem csak annyi,hogy ez helyettesíti e az 1.1 és a 2-est is?

Mert annak idején ugye a 2-es nem váltotta ki az 1.1-et amellett kellet telepíteni.És jónéhány program igényli az 1.1-et.

A választ elõre is köszönöm.:(

#37 erix31

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 03. 09:05 AM

bali44!
A 3-as keretrendszer a 2-es felturbózott változata, több alkalmazással, a 2-es nem kell mellé. Az 1.1-es verzió már kihalásra itált régi dolog, próbáld meg a kedvenc progijaid honlapjáról kinézni, hogy van-e frissebb már nem 1.1-es .NET-et igénylõ verzió.

horvathg!
Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: http://wud.jcarle.com/
Az itt található progi (Windows Updates Downloader) leszedi Neked a kivánt nyelven a frissítéseket (OS, Office).

#38 bali44

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 03. 09:55 AM

Köszi a választ.
Valóban találtam frissebb progit de az 2.0-t igényel.
Ha jól értem akkor a 3-asnak jónak kell lennie ehhez is.
THX!

#39 R-pee

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 41 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 03. 17:58 PM

Haver gépén is gond volt a .Nettel, mert ugye feltettem az AFPX3-at, amiben a .net3 van. Videókártya driverét is fel szerettem volna tenni, de az reklamált, hogy mindenképpen kell neki a .net2. :S

#40 Gab77

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 04. 19:39 PM

Üdv Mindenkinek

Letöltöttem a AfterFixProjectXP 3.5 (AFPX 3.5) - 2007. Május!
Kérdésem az lenne hogy egy internet kapcsolat nélküli SP2-es gépet akarok updatelni. Átolvastam a hozzászólásokat és ha jól értelmezem akkor minden szükséges frissítést telepít?

A sorrend akkor
Szûz WinXP---alaplapi driverek---AfterFPXP3.5





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó