Ugrás a tartalomhoz


MSW.hu - észrevételek, hibák, javaslatok


197 válasz érkezett a témában

#81 HUNited

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 19. 13:40 PM

Köszönöm szépen :D

Ha nekem is fél óra alatt lejönne, nem szólnék semmit de 384el kicsit lassú, most is csak 15el jön (most letöltéskezelõ nélkül simán FFoxal)

#82 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 19. 13:46 PM

nálad lesz a hiba, nekem 3825kByte/s-kel jön :D:D

#83 HUNited

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 19. 14:02 PM

Tudom hogy nálam van a hiba, de WDSL kapcsolaton örülök ha 15kval jön :D Én nem állítottam hogy nálatok bármi hiba lenne, csak jó lenne ha lehetne letöltéskezelõt használni, esetleg többszálon letölteni, és fojtatni a félbemaradt letöltést pl másnap (elvileg a szerver engedné, de mivel a kukiját automatice törli a gépem minden induláskor, így nem sikerül nekije szegényemnek bejelentkeznie, akkor sem, ha újra belogolok az oldalra :D )

#84 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 19. 16:33 PM

Szia, muszáj ilyen korlátokat bevezetni, hogy ne legyen a szerver túlterhelve, mert elég sok forgalmat generálnak az AFP-k.
Ezért egy user egyszerre csak 1 fájlt tölthet és 1 szálon, de "korlátlan" sebességgel, és (elvileg) folytatni lehet, ha megszakad.

#85 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 19. 19:50 PM

Dátum: HUNited;2090

elvileg a szerver engedné, de mivel a kukiját automatice törli a gépem minden induláskor, így nem sikerül nekije szegényemnek bejelentkeznie, akkor sem, ha újra belogolok az oldalra

Ja, hát igen.. Ha külsõ programot használsz, akkor jelentkezz be (IE-ben) úgy, hogy megjegyezze a loginodat (lehet be is kéne zárni a böngészõt), majd indítsd el a letöltést.

Kipróbáltam, tudtam folytatni. Ennek a cookie törlésnek van valami értelme? (próbáld meg az msw.hu-s sütiket nem törölni)

#86 HUNited

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 20. 12:51 PM

Hm akkor a gond ittlesz, ugyanis nem használok IE-t.

A kukik törlésének van értelme, de nem csak azokat törli a CCleaner. Bár tény hogy betehetném a kivétellistába az MSW.hu-t de ezek szerint mivel nem ie-t használok, felesleges lenne. Tegnap egész nap töltötte a 300 megát hehe imádom az internetszolgáltatóm :D A lényeg hogy lejött az AFPX és AFPO07 is.

#87 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 24. 15:19 PM

10 000 felhasználó regisztrált 2007. május 3-ától máig az MSW.hu-ra.

#88 HUNited

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 24. 17:19 PM

Gratulálok. Az én oldalamra csak 3000 felhasználó regelt eddig, bár symbian oprendszeres okostelót jóval kevesebben használnak, mint winxp-t. Esetleg bannercsere nem érdekelne?


Ezúton kívánok neked, és minden látogatódnak boldog karácsonyt, és köszönöm szépen a fáradozásod és a csomagok elkészítését :D

kép

#89 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 05. 23:30 PM

Most lesz egy kis karbantartás, fejlesztés... Pár perc és újra minden mûködni fog!

#90 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 06. 03:09 AM

Újra itt vagyunk, ha van valami probléma, azt jelezzétek!

#91 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 06. 13:25 PM

MSW.hu változások - értesítés
Ezúton értesítünk minden MSW.hu-ra regisztrált Tagot, hogy a ma éjjel történt változások és átállás miatt újra kell igényelni a jelszavát, hogy be tudjon lépni az MSW.hu oldalára.

1: Elfelejtett jelszó / Elfelejtettem a jelszavam
http://www.msw.hu/forum/ucp.php?mode=sendpassword

2: E-mailen megkapjuk az új jelszót, utána az alábbi módon lehet megváltozatni tetszőlegesen (a belépés után):

Felhasználói vezérlőpult

http://www.msw.hu/forum/ucp.php

3: Opciók -> Profil -> Azonosító beállítások szerkesztése
http://www.msw.hu/forum/ucp.php?i=profile&mode=reg_details

Valamint 2008. március 1-én törlünk minden olyan Tagot, aki addig nem változtatja meg a jelszavát!

#92 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 06. 13:29 PM

Dátum: honoris

Sziasztok!
Már háromszor írtam hozzászólást, de amikor előnézetben akarom megnézni, akkor eltünteti az egészet. :rolleyes:

Nem tudom, nálam működik az előnézet. (IE7)

#93 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 06. 16:06 PM

Alapbeállítások? Ideiglenes fájlok törlése?

#94 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 06. 17:14 PM

Dátum: honoris

Bootor!
Ez okay, de mi van evvel a pontos idővel, mert nálam egy órával többet mutat,mint ami a tényleges idő?

Beállítottam mindenkinek a UTC+1-es időzónát, most már jónak kellene lennie.. :rolleyes:

#95 xtra

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 06. 17:25 PM

Örülök, hogy rátaláltam az oldalra - annak viszont kevésbbé, hogy a letöltés és szavazás nem működik Operával :rolleyes:

#96 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 06. 17:42 PM

Dátum: xtra

Örülök, hogy rátaláltam az oldalra - annak viszont kevésbbé, hogy a letöltés és szavazás nem működik Operával :rolleyes:

Hmmm.. Operával nekem elküldte a szavazást, csak nem működik az átirányítás, letöltés ment...

Nálad mi a hibajelenség?

#97 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 06. 19:04 PM

Nálam: Pontos idő: 2008.01.06. 19:03
Most nézd meg, be volt kapcsolva a nyári időszímítás.

#98 siopol

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 06. 19:51 PM

Sziasztok.
Firefoxnál az ablakomban alul, a gyorsindítás felett megjelent kb 6 cm-es sáv,amiben balról bejön egy piros szaggatott vonal ,végén egy fordított v felette balra mutató v és menüitem van írva. Mindez piros színű.
Uninstall firefox sem oldotta meg a problémát, rendszer visszaállítás sem.
Elég amatőr vagyok, ha esetleg vki tud kérem segítsen.
előre is köszi....

#99 Niceday

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 07. 05:28 AM

Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írom e, de az msw.hu-n, ha bejelentkezek, akkor ide dob a fórumra! Egészen egyszerűen az oldalt magát, nem is tudom használni, mert a "bejelentkezés" gomb, idehoz... :rolleyes:
Nálam van a hiba, vagy sem?

#100 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 07. 12:24 PM

Dátum: Niceday

Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írom e, de az msw.hu-n, ha bejelentkezek, akkor ide dob a fórumra! Egészen egyszerűen az oldalt magát, nem is tudom használni, mert a "bejelentkezés" gomb, idehoz... :(
Nálam van a hiba, vagy sem?

A bal felső sarokban lévő logóra kattintva visszavisz a főfőoldalra :rolleyes:





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó