Ugrás a tartalomhoz


MSW.hu - észrevételek, hibák, javaslatok


197 válasz érkezett a témában

#1 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 04. 22:46 PM

Ide lehet írni az MSW.hu-val kapcsolatos észrevételeket.

MSW.hu Gyakran Ismételt Kérdések

MSW.hu regisztrációs feltételek.

MSW.hu Védelem és Információ

MSW.hu kapcsolat, impresszum

MSW.hu az iWiW-en


Tudnivalók a letöltésről

Az MSW.hu szerveréről 1 felhasználónak egyszerre csak 1 letöltés engedélyezett, ez is csak 1 szálon történhet. A letöltés folytatására van lehetőség (resume support). A legtöbb letöltéshez be kell jelentkezni az MSW.hu-ra, ha nem indul el a letöltés, vagy „Csak regisztrált és aktivált felhasználók tölthetnek le.” hibaüzenetet kapjuk, akkor úgy jelentkezzünk be az MSW.hu-ra, hogy a böngészővel megjegyeztetjük a felhasználónevet és a jelszót. A letöltéshez ajánlott az Internet Explorer 7 alapértelmezett letöltés kezelőjét használni, vagy a Firefox 2 alapértelmezett letöltés kezelőjét használni.

#2 Rapidus

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 05. 10:26 AM

Gratulálok, szép lett az oldal! Ezzel az utóbbi hetek elérhetõségi (elérhetetlenségi) problémái reméhetõen immáron megszûntek!
Az oldal tartalmát tekintve nagyon hasznos, ezért köszönet jár a szerkesztõknek, és az üzemeltetõknek. :)

#3 erix31

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 05. 10:38 AM

Az oldal mindenképpen elismerést érdemel :) . Majd biztos lesznek más dolgok is, de engem nagyon megfogott az "Expressz" fül a részleteivel :cool: . Nem hiba csak kérdés: a fórumból hogyan tudok visszanavigálni a az MSW fõoldalra? :confused: A vissza gomb lassú, ha már több oldalt néztem a fórumon.

#4 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 05. 10:53 AM

Köszönjük a pozitív visszajelzéseket :). Az elérhetetlenségi problémák reméljük megszûnnek, most egy másik szolgáltatóhoz mentünk..

Dátum: erix31;19

Nem hiba csak kérdés: a fórumból hogyan tudok visszanavigálni a az MSW fõoldalra? :confused: A vissza gomb lassú, ha már több oldalt néztem a fórumon.

Alul a kék sávon jobb oldalon vannak menüpontok (Írjon nekünk! - MSW.hu - Archívum - Ugrás a tetejére), ahol az MSW.hu-ra klikkelve odavisz téged :cool:

#5 Gades

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 42 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 05. 14:35 PM

Én is gratulálok az új oldalhoz,nagyon jó lett :)

#6 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 05. 14:36 PM

Köszönjük!

#7 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 05. 15:32 PM

Most "találtam ide" és az elsõ nézelõdés után máris regisztráltam magam. Jónak látszik az oldal, sok hasznos információval. Remélem a fórum is hamarosan megtelik, és érdemes lesz idejárni.

#8 stroban

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 05. 17:43 PM

Én is csak gratulálni tudok, szép lett az új oldal, tetszik az új kinézet. További sok sikert kívánok !
Üdv.:stroban

#9 attip

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 05. 18:52 PM

Bravobravobravo!!:)

Nagyszerü az új hely!!!

#10 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 05. 20:43 PM

Dátum: erix31;19

Nem hiba csak kérdés: a fórumból hogyan tudok visszanavigálni a az MSW fõoldalra? :confused: A vissza gomb lassú, ha már több oldalt néztem a fórumon.

mostantól ha itt a fórumban az msw.hu logóra klikkelsz, visszavisz a fõoldalra :)

#11 erix31

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 06. 09:35 AM

Dátum: male;35

mostantól ha itt a fórumban az msw.hu logóra klikkelsz, visszavisz a fõoldalra :cool:

Igen, ezt hiányoltam :) . Viszont találtam valamit: nehezen tudom aktiválni a "gyors válasz" gombot, addig meg az ablakba nem lehet írni :confused: . Most sem tudtam használni. Ja, IE7 alapbeállításokkal.

Öt perc el telt, és most mûködik. Hmm...

#12 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 06. 09:59 AM

Igen, ez érdekes. Az elõbb az elsõ oldalon próbáltam a gyors válasz gombra kattintani, de nem müködött. Azonban ha az utolsó hozzászoló gyors válaszára kattintottam, ott egybõl szabaddá vált az írás...Mellesleg egy kicsit fölöslegesnek érzem ezt a funkciót, ha már gyors válaszról van szó, akkor minek egy közbensõ lépcsõ?

#13 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 06. 13:12 PM

Ha az elsõ (adott oldalon) hozzászólásnál klikkeltek rá a Gyors válaszra, akkor megy mindig. Amúgy én se tudom még miért nem megy a többinél.

#14 erix31

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 06. 13:19 PM

Ahá! Na majd beletanulunk. Egy idõ múlva úgy fog menni mint a karikacsapás. Igaz, azt sem tudok, de ha beletanulok...

#15 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 06. 17:02 PM

Nézzétek meg az Egyebek részt is itt a Fórumban, azon belül a Kedvenc PC-s Youtube Videók topicot. Ti is bátran írhattok bele, linkelhettek videokat, ami a témához kapcsolodik.

#16 jenike5

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 06. 19:35 PM

Klassz, tetszik,ismét azt kaptam, amit vártam-köszönöm:)

#17 hill

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 06. 19:43 PM

Hát ez nagyon szép lett.
Áttekinthetõ menürendszer, a színek is jók, és ha a tartalom is a megszokott szinvonalú marad, akkor nagyon meg tudom szokni.
Annyi tudásom ugyan még nincs, hogy kérdezzek, de már kezdem érteni a másoknak adott válaszokat.

Gratulálok a készítõknek.
Üdvözlettel:
hilaci@gmail.com

#18 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 06. 20:20 PM

Mostmár egybõl mûködik a "Gyors válasz" lehetõsége, nem kell klikkelgetni sem.:-)

#19 trabilaci

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 07. 11:30 AM

Sziasztok !!!!
Nagyon szép nagyon jó profi meg egyebek amit ienkor szokás irni amikor megujul egy oldal..DE lenne egy apro kérdésem Vagy lehet ÉN vagyok a figyelmetlen de hol találom a letöltéseket ami a régi lapon volt ??????
Jenei László

#20 trabilaci

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 07. 11:35 AM

Sorry Éjszakás Müszak utáni vakságban szenvedek ....:-) :) :)
Megvan minden....
Jenei László





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó