Ugrás a tartalomhoz


MSW.hu - észrevételek, hibák, javaslatok


197 válasz érkezett a témában

#121 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 20:47 PM

Fórum hozzászólás értesítésre gondolsz? Sajnos a feliratkozásokat nem lehetett átkonvertálni.

#122 szegedilaci

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 19. 20:35 PM

MÉrt kellett a régi jelszómat törölni és helyette ilyen megjegyezhetetlen jelszavat adott az oldal.

#123 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 19. 20:43 PM

2: E-mailen megkapjuk az új jelszót, utána az alábbi módon lehet megváltozatni tetszőlegesen (a belépés után):

Felhasználói vezérlőpult
ucp.php

Opciók -> Profil -> Azonosító beállítások szerkesztése
ucp.php?i=profile&mode=reg_details

#124 kaos

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 01. 16:41 PM

Srácok!

Tök jó az oldal, tök szép, könnyen kezelhető, meg minden... Csak borzasztóan utálom, hogy a jelenlegi letöltésindító megoldásnál ha megszakad, semmilyen módon nem tudom folytatni, csak újrakezdeni.. Tegnap is többször, ma sem először szakadok meg, a friss telepítésű gépekre pedig nem igazán szeretnék letöltéskezelőt telepíteni és nem is vagyok benne biztos, hogy azzal jobb lenne a helyzetem. Szerintem nektek sem jó, hogy fölös szávszélt viszek el a sok újrakezdéssel..
Mondjuk FTP, vagy folytatás támogatás?

Üdv mindenkinek,
KAoS

#125 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 01. 18:36 PM

Mennie kellene.. :(

Kicsit módosítottam a kódon, próbáld újra :!: :wink:

#126 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 16. 20:51 PM

Nem értem mi a problémád a letöltési rendszerrel, mi nem látható át ezen? Miért lenne jobb torrent klienst futtatni, hogy még a feltöltés is menjen közben "1000-rel", miközben lefelé töltesz...
Az most már kérdés, hogy jelen pillanatban az új letöltési scripten javítani kell, mert egekbe vitte a server load-ot.

#127 szegedilaci

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 17. 13:58 PM

Nagyon jó az oldal és nagyon hasznos az AFXP kérlek csináldd továbbra is :wink:

#128 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 17. 18:57 PM

Srácok, ez így nem fog menni, túl sokan akarjátok egyszerre húzni az AFPX-et, és nem bírja a szerver..

#129 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 18. 20:24 PM

Úgy tűnik sikerült megoldani a problémákat, viszont most visszajelzésekre lenne szükségem:

Gyorsult-e a weboldal, vagy sem?

#130 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 19. 15:15 PM

Igen, határozottan gyorsabb lett.

#131 Visszagera

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 26. 12:08 PM

Üdv!

Az mitől lehet, hogy bármelyik letöltésre kattintva " A webhely elutasította a lap megjelenítését " hibaüzenetet kapom? IE, Opera, FF :-( :)

#132 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 26. 14:03 PM

Dátum: Visszagera

Üdv!

Az mitől lehet, hogy bármelyik letöltésre kattintva " A webhely elutasította a lap megjelenítését " hibaüzenetet kapom? IE, Opera, FF :-( :)
Vagy letöltesz, vagy próbáltál, de megszakadt, meg ilyenek.

#133 Visszagera

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 26. 14:25 PM

Köszönöm! :) Végülis sikerült elindítani a letöltést. Az lehet probléma, hogy olyan szolgáltatóm van (mikrós) ahol egy kimenő IPcímen közel 230 előfizető van? Úgy értem lehetséges az, hogy valamelyik FI éppen tölt és amiatt nem egedte nálam?

#134 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 26. 14:26 PM

Ha böngészővel töltesz, akkor annyira nem, egyébként igen valószínű.

#135 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 01. 13:20 PM

Ma töröltünk minden olyan felhasználót, aki 2008. január 6-a előtt lépett be utoljára az MSW.hu-ra. A jövőben is lesznek ilyen szelektálások.

#136 neo_01

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 13. 01:44 AM

Sziasztok!

Átfutottam ezt az értesítőt.
... :D
Ha csak és kizárólag a letöltésekből fakadó túlterheltég jelenti a problémát,
akkor miért nem teszitek fel a cuccokat pl.: a data.hu-ra?

Üdv.:N.

#137 vfeco76

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 13. 07:27 AM

Megoldás lenne-e, ha valamely torrent oldal segítségével terjesztenétek, és innen ugyanúgy csak a támogatók szedhetnék első körben?


Üdv,
vfeco

#138 kozmate

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 13. 20:30 PM

Ha a letöltők nagy száma a probléma, miért nem lehet torrentet használni?
A támogatóknak meg lehetne továbbra is letöltés, ahogy eddig.

Vagy ha nem feltétlen szükséges a támogatás, akkor limitált slotszámmal letöltés, mellette torrent szabadon.

#139 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 13. 20:53 PM

A torrent-es seedelés nem teljes megoldás a problémáinkra. Ugyanis, attól még ugyanúgy el kell készíteni a csomagokat, tesztelni (mindegyiket külön-külön, az Office-ost is), és feltölteni, ami azért nem egy "leányálom" ADSL-es internettel, pláne, hogy jómagam is tanuló vagyok, és ezt nekem kell állnom. Az MSW.hu-t meg továbbra is üzemeltetni kell, és ha már van, akkor egy minimális többlet költséggel jobbat tudunk nyújtani, ezért kell a támogatásos módszer. Alapjában véve kényelmesebb egy http-ről tölteni, mint torrenten, nem igényel plusz programot, és senki sem tudja garantálni a seedelést 0-24h át, különösen nem ilyen sebességgel, 1 hónapon át, vagy több. Valamint, ha bármi probléma adódik az AFP csomaggal, akkor azonnal be tudunk avatkozni, visszavonni, szüneteltetni a letöltést, újat feltölteni és továbbra is terjeszteni a javított változatot többlet adminisztráció nélkül.
Mint, ahogy már korábban is írtam, nem gondolom, hogy most emiatt bárki is hátrányt szenvedne el, mivel a frissítéseket bármikor, bármikor teljesen ingyen beszerezhetők az MS Download Centerből, akik meg valami folytán, mégis inkább az AFP-t választják, azok tudják mérlegelni, hogy mit ér meg nekik. Ez nem kötelező. Viszont, ha jövőben is kell a megszokott minőség, akkor annak „ára van”. Először azt gondoltam, hogy „A francba is, legfeljebb 2-3 havonta lesz új AFP, ha kedvem lesz, minek feccoljak bele ennyi energiát, időt, pénzt, míg mások (elég sokan) közben ebből mind hasznot is húznak, míg nekem ez csak KIADÁS”, ekkor viszont jött ez az ötlet, és slussz-passz. Akik használják az AFP-ket, valószínűleg lépéselőnyben is lehetnek a konkurenseivel szemben... Biztos, hogy mi nem fogjuk torrenten terjeszteni az AFP csomagokat.

Valamint, ha a "közleményből" valaki nem értette volna meg: ez egyelőre csak ideiglenes állapot, majd pár nap múlva újra bárki töltheti a márciusi AFP-ket. Nem tudom, hogy most emiatt a pár nap, hét miatt miért kell egyből melegebb éghajlatra elküldeni minket...

#140 fapapi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 14. 11:45 AM

Támogatással kapcsolatban!

Nem tartom egy korrekt dolognak ezt a fajta megoldást, hogy csak a támogatók tölthetnek le.
Tanácsom az lenne hogy válaszátok ketté ezt a dolgot és tegyétek elérhetővé egy sms szerveren keresztül is.
Mivel postára ezért nem fogok rohangálni és a saját bankszámlámról sem fogok utalni.
A csomag hasznos és már rég küldtem volna egy smst, hogy letölthessem.
Ha továbbra is hasznos lesz ez a csomag és a többi program, ami kell így egy állandó pénzforráshoz jutnátok!

Várom a hírlevelet hogy sms szerveren is fent van és egyből tölteni fogom.





3 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 3 vendég, 0 anonim felhasználó