Ugrás a tartalomhoz


ViktorBeres tartalmai

Összesen 55 elem van ViktorBeres-tól (Search limited from 2023. May 07.)



Sort by                Order  

#7725 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. April 20. 16:28 PM in Internet, hálózatok

Hali!

Én alap esetben az Internet Explorer 8-at használom netezésre, de tegnap felraktam a gépemre az Avast mellé az ESET SMART SECURITY 3-at, és azóta nem tudja megjeleníteni a weboldalakat. Természetesen megpróbáltam hátha csak a tűzfal beállításai a rosszak, de a tűzfal letiltása után is fenn állt a hiba. A Firefox megy gond nélkül. Remélem lesz valakinek valami jó ötlete!

Előre is köszi!



#7733 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. April 21. 07:49 AM in Internet, hálózatok

Megpróbáltam leszedni az avastot de nem az volt a gond, a "kipróbálgatós gépemen :) " Mindig kipróbálom mielőtt valamit feltelepítek és nem akadnak össze a vírusírtók, de egyenlőre csak ismerkedek az újjal. Most csak az van fenn, és az internet explorer továbbra sem működik.
De azért köszi!



#7735 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. April 21. 13:42 PM in Internet, hálózatok

A kérdésem már tártalan mert hogy, hogy nem de az Explorer újra működik!
Egyébként én az avast-al teljes mértékben elégedett vagyok, csak pusztán unalomból próbáltam ki az ESET-et.



#7778 Office 2007 Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. April 23. 20:52 PM in Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Úgy olvastam több oldalon is, hogy sok újdonság lesz benne! Új fájlformátum támogatás (ODF), javított ábrázolás az excel-ben, stb.



#7900 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. May 01. 08:05 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!
Most már használom egy pár napja az SP2-t, és el akarom távolítani a törléséhez szükséges fájlokat mert elég kevés hely van a C:-n. Megtaláltam Bootor még az SP1-hez készített leírását, de nem sokra mentem vele, tud nekem valaki segíteni?

Ezúton is köszönöm Bootor, hogy ilyen gyorsan "közzétette nekünk a Microsoft" az SP2-t.



#7915 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. May 01. 18:50 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszönöm a segítséget, de őszintén szólva azt hittem több hely fog felszabadulni!



#7951 Mobiltelefonos Filmnézés/progik

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. May 04. 09:00 AM in Egyebek

Szia!
A nokia programok fórum oldalán nagyon sok programhoz van külön téma (a SmartMovie-hoz is), én is onnan szedtem le a programokat. Meg az a fórum direkt ezzel foglalkozik.
http://www.nokiaprog...forum/index.php

A legbiztosabb, az ha beviszed a márkaszervízbe, és ott frissítik a szoftvert a telón, de ez nem minden esetben éri meg.

A programok telepítésénél ellenőrizd, hogy a telefonon az alkalmazáskezelőben, a szoftvertelepítés - Mind, és az online tanusítvány ellenőrzés - Ki. Valamint a telepítésnél lehet a dátum visszaállításával is lehet trükközni. Ahhoz, hogy az összes programot fel tudd telepíteni, van több Hack megoldás is de ezt nem írnám le.

Remélem tudtam segíteni!



#7953 Windows Asztal galéria

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. May 04. 09:46 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nekem ez a hátterem! (már vagy fél éve :D )
Innen:
http://winportal.net/images/galleries/vistawalls/The%20Road%20To%20Longhorn.jpg

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: Az én asztalom.jpg



#8099 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. May 10. 08:05 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Lehet, hogy korai még a kérdésem, de a Win7 árairól lehet már valamit tudni, vagy saccolni?



#8650 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 10. 16:49 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali mindenkinek!

A problémám a kövtkező: most ausztriában lakom, és vettem egy mobil internetes USB modemet. Azzal nincs is baj, csak a Windows Update nem tud frissítéseket találni, és az alábbi hibakódot adja, 8024402F . A munkahelyi neten lefut a keresés hiba nélkül tehát, ebből gondolom, hogy a mobil internettel van a probléma.
Tud valaki segíteni nekem?

Egyébként Windows Vista van a laptopomon, és az A1-től vettem a netet.

Előre is köszönöm a segítséget!



#8702 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 13. 08:07 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: cobydick

LeviTech...Notebook-od van?! Már bocs, nem olvasok vissza az elejéig, ahol leírtad a gondot. Mert nekem notim van, 2 és fél éves, és nyáron előszeretettel túlmelegszik a winyó és lelövi a gépet. Van, hogy 20 perc után. Mondjuk ha rögtön visszakapcsolom, még a Win sem tölt be és vissza lelövi magát. Te tapasztalsz ilyet, vagy a 2 óránkénti leállás állandósult?

Szia!

Nekiem is szokott a laptop-om túlmelegedni, de nem kapcsol ki, csak ha hallom hogy nagyon igekszik hűteni. Akkor szét szoktam szedni, és kitakarítom a hűtőjét, mert az egy idő után tele megy porral.



#8727 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 15. 21:20 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nagyon köszönöm a segítségedt, bár nem tudok angolul, csak nagyon minimál szinten, de ma reggel azt vettem észre, hogy működik a frissítés. Gondolom valami szolgáltató hiba volt az A1-nél, de már nem érdekes.



#8728 Office 2010

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 15. 21:24 PM in Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Szerintem biztos hogy nincs, mert ez még egy nagyon-nagyon béta változat.



#8729 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 15. 21:33 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Én személy szerint nem próbáltam ki a Win7-est, de ahogy olvastam van benne új Media Player. Na az lenne a kérdésem, hogy Vistára is elérhetővé teszik-e ezt az új Media Player szerintetek valamikor?



#8733 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 16. 08:19 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Win 7-ben nem vagyok jártas, de gondolom ott is van a rendszerindításkor F8, aztán VGA mód engedélyezése, vagy valami ilyesmi. Ha a felbontással van a gond, ez lehet hogy segít.



#8764 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 18. 14:40 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Van egy elég bosszantó és sürgető problémám. Ausztriában a mobilnetemet használom, levelezőprogramnak a Windows Mail-t, ami a Vistában alapból van. Elég sokat kellene emaileznem, de amikor küldeném az emailt egy hibaüzenetet kapok, már próbáltam mindkét gombot, de az emailem olvashatatlanul ér oda. Szerintem valami a kódolással lehet kapcsolatban, de otthon ilyen problémám nem volt a beállításokhoz pedig nem nyúltam. A webes felületről gond nélkül mennek a levek. A programmal akkor van hiba ha csatolmány is van a levélben, de volt már hogy csatolmány nélkül sem ment et. Ja és a fiók Gmail-es. Na ez a feladvány! Előre is köszönöm a segítséget.
A képen van az a bizonyos ablak.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: hiba.jpg



#8781 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 18. 21:32 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Próbáld ki a Windows Live Mailt-t. Az úgyis többet tud, meg amúgy is már nincs benne a Windows7-ben a Windows Mail.

Nekem már lassan két éve mióta felraktam a Vistát jól működik a Mail, csak most, hogy külföldön vagyok, és a küldésnél szórakozik. De valami rohadt bosszantó, remélem valaki okos ember tud segíteni, mert a webes felület nem a szívem csücske!



#8788 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 19. 13:46 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Magyar verzió létezik, mennyire erőforrás igényes?



#8792 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 19. 20:52 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Magyar verzió még nem létezik, és egyenlőre nem is lesz.
A feladatkezelő szerint csak 4,4 megát eszik (alapállapot), azt hogy mennyit eszik keresés közben, azt még nem mértem le.

Köszi a gyors választ



#8796 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 19. 23:44 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: male

Én alapvetően Thunderbird-párti vagyok.. Amúgy valószínűleg ISO-8859-1 (nyugat európa) az alapértelmezett kódolás, ezért írja. Érdemes lenne a beállításokat végignézni hasonlóak iránt. Milyen nyelvű a Windows és milyen lokalizáció van beállítva neki? Minden teljesen magyar?

Minden teljesen magyar, csak a netet veszem külföldi szolgáltatótól. A beállításoknál, a nemzetközi beállításoknál az alapértelmezett kódolás: közép-európai (iso)



#8804 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 20. 08:14 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: male

Most látom, hogy a levél fejlécében ott a kódolás: nyugat európai (screenshoton).

Akkor a nyugat európai (ISO)-t állítsam be?



#8810 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 20. 14:14 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: male

Nem.. Ha megnézed a screenshotot, akkor a kódolás nyugat európaira van állítva. De mi közép európában élünk, ezért közép európaira kell :)

Ezzel a kódolással, jó, csak azért nem értem mert alapból azon volt. Most újra beállítottam, egy üzenettel kipróbáltam (melléklettel, szövegformázással...), és nem dobott fel hibaüzenetet. Elméletileg jó aztán majd meglátjuk a címzett is normálisan kapja-e meg.
Nagyon köszönöm a segítségedet!



#8845 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 22. 08:34 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: rena76

Sziasztok!
Olyan gondom lenne, h nem akar felmenni az sp2.Hozzáteszem, h v-Lite-al pucolt Vista van fent és ezért panaszkodik, ha jólértettem, de erre az oldalra vezetett, belinkelem, hátha valaki tudna rajtam segíteni, h mit tegyek, h felmenjen az sp2.Köszönöm a segítségeteket:)
A link:
http://support.microsoft.com/kb/968279
Mégegyzer köszönöm!
sziasztok!

A V-Lite haznosnak hangzik, de túl sok probléma jöhet közbe, ha valaki kiherélt Windows-t használ. Lehet jobban járnál egy teljes újratelepítéssel.



#8858 Új, OS nélküli Notebook

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 22. 20:55 PM in Hardver

http://winportal.net/?id=11

Rengeteg leírás van a neten, ez csak egy a sokból!



#8859 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 22. 21:11 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Lehet hogy ez már perverzió, de egy kérdés: A Win 7-ben milyen a weather gadget? Én személy szerint nem próbáltam ki megvárom a végleges verziót.