Ugrás a tartalomhoz


bluefish tartalmai

Összesen 89 elem van bluefish-tól (Search limited from 2023. May 08.)



Sort by                Order  

#12392 Windows 8

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. June 29. 16:05 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Az első Windows 8 részletek

A Microsoft közölte OEM-gyártó partnereivel a következő operációs rendszer egyes fontosabb részleteit. A hangsúly az indulási sebességen, az általános teljesítményen, illetve néhány érdekes újdonságon van.

http://www.sg.hu/cik...ows_8_reszletek


:)



#12315 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. June 14. 19:48 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nekem eleve a ház oldalán van egy 25cm-es gyári hűtő és 35 fognál feljebb nem bírtam tornázni ,bármivel is játszom! =)

Ház fekete és a nap süti egész nap .

Nálam tényleg érvényes a -ház oldala le akkor melegszik story :roll: Egyébként más háznál szerintem is melegbe jobb ha le van szedve a oldala ,jobban hűl .



#12069 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. April 20. 17:20 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali.

Nem lehetséges, hogy VGA driver frissités miatt esik szét a kép? Lekéne törölni és ujra felrakni a VGA drivert.
Lehet, hogy nem ez a hiba, de egy probát megér.[/quote]


Köszönöm , megpróbáljuk =)



#11907 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. April 07. 21:14 PM in Internet, hálózatok

Sziasztok!

Itt mi lehet a baj? :S

Kicsit sürgős lenne ha nem probléma!!!

Köszönöm!
MSN-böl másoltam ki:

Ezek a kis feljövő ablakok,mint például most,hogy azzonnali üz.küldése teljesen szétvannak esve
[c=57]٠•● εïз Tibi εïз ●•٠·[/c=16] üzenete:
de hogy?
nem is találkoztam még ilyennel
János üzenete:
ugy hogy egyáltalán nemlehet elolvasni
[c=57]٠•● εïз Tibi εïз ●•٠·[/c=16] üzenete:
nem állitotál el valamit?
János üzenete:
csak sejteni lehet ijen összevisza vonalak
nem. a szamitogepnél megnéztem az értékelést,kiirta hogy uj izét észlel akkor azt frissitettem azota ijen
mostmár 3-asra értékelte a gépet
a start menü ikonja is több részből all



#11905 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. April 07. 21:03 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszönöm a segítséget fiuk :S



#11897 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. April 07. 20:06 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

Itt mi lehet a baj? :S

Kicsit sürgős lenne ha nem probléma!!!

Köszönöm!
MSN-böl másoltam ki:

Ezek a kis feljövő ablakok,mint például most,hogy azzonnali üz.küldése teljesen szétvannak esve
[c=57]٠•● εïз Tibi εïз ●•٠·[/c=16] üzenete:
de hogy?
nem is találkoztam még ilyennel
János üzenete:
ugy hogy egyáltalán nemlehet elolvasni
[c=57]٠•● εïз Tibi εïз ●•٠·[/c=16] üzenete:
nem állitotál el valamit?
János üzenete:
csak sejteni lehet ijen összevisza vonalak
nem. a szamitogepnél megnéztem az értékelést,kiirta hogy uj izét észlel akkor azt frissitettem azota ijen
mostmár 3-asra értékelte a gépet
a start menü ikonja is több részből all



#11837 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. March 18. 19:21 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Írd be,hogy WINVER a startmenü keresőjébe



#11548 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. February 04. 03:03 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

mi van vele? :wink:



#11517 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. February 01. 20:44 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nézd meg a kis könyvébe milyen van benne,de szerintem Chipset ALi M1535+ .

Általában a HP notikba ALI van.

Én felraktam a XP-het valót kompatibilitási módban és mükxik szépen.

Ha ALI akkor a lap alján kitudod választani a notidhoz valót. :

http://www.givemefil...1535/page3.html



#11509 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. February 01. 00:55 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nekem HD 2600xt-m AGP-s 512 Mb DD3 van ,és amit a win 7 fel az nekem megfelel.
Leszedtem a Catalyst-ot és a játékra szolgáló xarság 6.4
De a win7 által felrakott drivert hagyom ugy már 6.9 .
Szóval én hagyom a win 7-est és Catalyst nélkül is kitudom rakni TVre és másik monitora is (klónra vagy kiterjesztésre ) a WIN +P -el.



#11449 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. January 26. 18:10 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Csak a alapértelmezett alap driert.
Nincs valami megoldás? :lol:

Van valami DNA nevű valami az jó lenne vajon? Ha igen honnan tudnám leszedni a jót?

Tudom kissé zsibbasztó vagyok :wink:



#11447 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. January 26. 10:45 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Dátum: bluefish

Hai!

HP nx9010-hez nem tud valaki videokártya drivert ?

Hp oldalán nézetem de az xart sem ér. (IGP 345M, Ati RS200M ha jol tudom de nem biztos ,lehet ez valami más dolog :S )

Köszönet =)

Jól látom, akkor ati vezérlőd van, ezért az ATI oldalon keresd, töltsd le a Catalystot.


Oké.
Leszedtem k.b 10-et de csak a gép zavarodott össze ennyi driver után:S

tudom,hogy én csinálok vmit rosszul . 1 link azért segítene.

Üv.



#11445 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2010. January 25. 23:21 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hai!

HP nx9010-hez nem tud valaki videokártya drivert ?

Hp oldalán nézetem de az xart sem ér. (IGP 345M, Ati RS200M ha jol tudom de nem biztos ,lehet ez valami más dolog :S )

Köszönet =)



#11096 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. December 03. 21:05 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

én is 2x
De reset ugyan úgy fekete - reset ugyan úgy fekete - reset és bejött utána szépen.

Persze ez nem megoldás volt ,ezért reinstal volt.

Valahol ma azt olvastam,hogy valami trójai?



#11078 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. December 02. 16:49 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows 7 fekete képernyője után nyomoz a Microsoft

http://www.sg.hu/cik...moz_a_microsoft



#10970 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. November 13. 20:54 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Valentino21

Windows 7-nél is korlátozva lett az online aktiválások száma :)
Olvastam egy fórumon, hogy egy gyerek újra telepitette a gépét párszor (Vista), és egy idő után nem tudta aktiválni a hivatalos oprendszerét mert a kulcs már használatban volt.. végül összevissza telefonálgatással sikerült aktiválnia..

Így már én is jártam XP-vel (kb 1,5 éve ) és telefonon aktiváltam.

Telefonáltam,valami hülye dumával leoltott a (Magyart kissé törő) nő.
Én meg mondtam neki vagy mond 1 ellenőrző kódot (vagy mi a neve) vagy felmegyek 1 torrentoldalra és leszedek 1 Vista-t a több 100bol.

Végül megkaptam ami kellet,de azért leszedtem 1 Vistat pár hét elteltével. :?:



#10894 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. November 08. 12:37 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: reiner70

Dátum: bluefish

HD 2600 xt a kártyám , AGP-s .

Semmivel nem jó sajna . - Amit alapból felrak a win 7 azzal hibát ír ki ( feltöltött képen ).

-új és régebbi Hotfixel szintén ugyan az ,mint a képen.
-DNA ATi 4.5.6.1-32x-[Guru3D.com] az egyedüli amivel 1.0-ra értékeli :S .

:? Ma volt próbálva a videokártyám más alaplappal, utána másik kártya a az én alaplapommal . Sajna mindig ugyan az a végeredmény.

Nem lehet hogy a végleges felrak a telepítésnél valamit ami nem szereti a AGP-s dolgokat ?

U.i.: nem haragszom én senkire ,csak hirtelen furcsa volt ... ( nah mind1 ).

Most mondjam,hogy meghívom sörözni , kávézni vagy valamire aki megoldja nekem? :( :D


Most jártam több másik fórumon,úgy tűnik,hogy az AGP-s kártyával nem csak neked vannak problémáid.Ime egy a sok közül " Most AGP-s Ati Radeon 9600 van. XP alatt semmi baja, de a Vista vagy Win7 sok neki, képváltáskor szeret lefagyni a gép." sajnos megoldást sehol nem közöltek rá.Hát lehet,hogy ennyi. :P


Azért én még bízok bennetek,nem 1 lehetetlenek tűnő dolgokra tudtatok gyógyírt találni :P



#10893 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. November 08. 12:31 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

:? Így van .



#10887 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. November 07. 22:12 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Vissza térve:
-próbáltam Nvidia-val is és ugyan az
Felraktunk másik win7-et de semmi változás. :?



#10877 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. November 06. 20:57 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Igen az is megvolt



#10875 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. November 06. 17:55 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: djrobaa

Dátum: bluefish

HD 2600 xt a kártyám , AGP-s .

Semmivel nem jó sajna . - Amit alapból felrak a win 7 azzal hibát ír ki ( feltöltött képen ).

-új és régebbi Hotfixel szintén ugyan az ,mint a képen.
-DNA ATi 4.5.6.1-32x-[Guru3D.com] az egyedüli amivel 1.0-ra értékeli :S .

:? Ma volt próbálva a videokártyám más alaplappal, utána másik kártya a az én alaplapommal . Sajna mindig ugyan az a végeredmény.

Nem lehet hogy a végleges felrak a telepítésnél valamit ami nem szereti a AGP-s dolgokat ?

Akkor más ötletem nincsen sajna. Vista is ilyen volt? Vagy az nemvolt a gépeden? Ha sehogy nemjo, akkor nincs más lehetőség, csak ha beszerzel egy PCI-E-s alaplapot és VGA-t. De gondolom most nemszeretnél ilyenre költeni. Azért még körbe nézek, hátha lesz valami megoldás a számodra. :D

Csak a végleges Win 7-el ilyen. Korábbiakkal és a Vistaval ilyen problémám nem volt :P



#10864 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. November 05. 20:41 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Használjam az 1-el korábbit , nem ér :?



#10863 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. November 05. 20:38 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

HD 2600 xt a kártyám , AGP-s .

Semmivel nem jó sajna . - Amit alapból felrak a win 7 azzal hibát ír ki ( feltöltött képen ).

-új és régebbi Hotfixel szintén ugyan az ,mint a képen.
-DNA ATi 4.5.6.1-32x-[Guru3D.com] az egyedüli amivel 1.0-ra értékeli :S .

:? Ma volt próbálva a videokártyám más alaplappal, utána másik kártya a az én alaplapommal . Sajna mindig ugyan az a végeredmény.

Nem lehet hogy a végleges felrak a telepítésnél valamit ami nem szereti a AGP-s dolgokat ?

U.i.: nem haragszom én senkire ,csak hirtelen furcsa volt ... ( nah mind1 ).

Most mondjam,hogy meghívom sörözni , kávézni vagy valamire aki megoldja nekem? :P :D



#10852 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. November 04. 18:52 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: reiner70

Nem tudom mit csinál rosszul az aki szidja a win7-et én elég régen használom és az xp-nél szokásos ujra telepítgetés egyenlőre ezzel még nem fordult elő.
Én elégedett vagyok vele pedig csak egy laptopon futtatom de minden megy símán.
Lehet,hogy én vagy a laptopom valamit rosszul csinálunk?

Ezt leszámítva nemvolt vele még semmi gondom. Béta verziótól tesztelem.

Gondoltam valakinek lesz bármilyen ötlete P.l.: legrosszabb esetben meghalt vmi a videokártyámban vagy az alaplapomon .
Sajnálom ,mert régebben mindenki próbált itt segíteni a másiknak .Nem adtuk fel amíg minimum ideiglenes megoldás nem született .

Most pedig beszól a legelső hozzászólásában :roll:

Tisztelet a kivételnek !!!!!



#10842 Windows 7

Elküldve: Szerző: bluefish on 2009. November 02. 04:34 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Felraktam én mindent amit lehetet régit , ujat de semmi .Mindig ugyan az

Alaplapom :Asrock Am2NF3

Proci: 2.8-as AM2-es

Ram: 2x 1Gb 800Mhz

Videókari: Ati HD nemtudom milyen 512mb-os szóval Aeros

De azért köszönöm srácok rendes töletek