Ugrás a tartalomhoz


Dante tartalmai

Összesen 6 elem van Dante-tól (Search limited from 2023. April 27.)


Sort by                Order  

#9212 Merevlemezem állapota egyre rosszabb

Elküldve: Szerző: Dante on 2009. July 17. 00:33 AM in Hardver

Dátum: tomyboy2

Hamár a magas hőről beszélgetünk, akkor megmutatom, hogy mekkora hőség van a gépemben. És a venti is hangos :P Apropó! épp játszottam a Starcraftal, és a hő miatt lefagyott a gép :(

6000-es fordulattal megy a hűtőventillátorod?!?!?! OMFG. Az rengeteg. Milyen hűtőd van te gyerek? Nincs olyan hangja mint egy repülőgép hajtóművének?



#7271 Windows 7

Elküldve: Szerző: Dante on 2009. March 07. 12:20 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

32 bitesnél csak torrentet látok :D



#7269 Windows 7

Elküldve: Szerző: Dante on 2009. March 07. 11:30 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Ú, imádlak...thx



#7265 Windows 7

Elküldve: Szerző: Dante on 2009. March 06. 22:35 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Legálisan, na persze. Szerintem az emberek többsége úgy gondolkodik hogy: "úgyis fenntvan/lesz torrenten" meg "van crack/serial hozzá" . Én is így gondolom. Persze, van olyan aki megveszi a neki tetsző szoftvert, de én ezt nem tehetem meg. Nálunk inkább kajára költünk. :D



#7260 Windows 7

Elküldve: Szerző: Dante on 2009. March 06. 21:46 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Én olvastam már olyat is miszerint a 7048-as build már az RC verzió, de szerintem ez kamu.



#7249 Windows 7

Elküldve: Szerző: Dante on 2009. March 06. 13:55 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Lépjünk be a Vezérlőpultba, váltsunk minden beállítás nézetre, majd kattintsunk a "Programs and Features" opcióra. Keressük meg a "Turn Windows Features On or Off" menüpontot, majd a felugró ablakban vegyük ki a pipát az Internet Explorer mellől, és indítsuk újra a gépet. Ha mindent jól csinálunk, akkor az újraindítás után már egy Explorer nélküli Windowst kapunk.

kép