Ugrás a tartalomhoz


ViktorBeres tartalmai

Összesen 55 elem van ViktorBeres-tól (Search limited from 2023. May 07.)



Sort by                Order  

#8873 W200i USB Driver

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 23. 19:11 PM in Egyebek

milyen hibával áll le a driver telepítés?



#8868 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 23. 14:03 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszi szépen! Kipróbáltam, és ráadásul még működött is, de ami a legérdekesebb: nekem a Vistán 1.1.0.6-os verziószámot ír ki, amit te küldtél a 7-ből az pedig 1.1.0.0. Egyébként én nem vettem észtre a kettő között semmi különbséget.



#8866 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 23. 12:19 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Szerintem át lehet varázsolni, mert megtaláltam a gadgetek könyvtárát, és ott vannak a feltelepített gadgetek.

Van egy Win7-es DVD-m, amit a PC World-höz adtak, abból ki tudom szedni a gedgeteket? Vagy csak a feltelepítettből tudom. Vagy esetleg te eltudod nekem küldeni emailben? vberes@gmail.com Előre is köszi



#8864 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 22. 22:19 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Dátum: ViktorBeres

Oh! Köszi a gyors választ! Valahol azt olvastam, hogy mutatja mennyi ideje voltak frissítve az időjárás adatok, ha nincs net, de akkor ez biztos baromság volt.
Igen, erről pont megfeledkeztem, ez tényleg benne van, ha majd lesz alkalmam, és nem felejtem el, akkor készítek róla egy képet.

És ezt a gadgetet nem lehet a Vista-ra átvarázsolni?



#8862 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 22. 21:24 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Oh! Köszi a gyors választ! Valahol azt olvastam, hogy mutatja mennyi ideje voltak frissítve az időjárás adatok, ha nincs net, de akkor ez biztos baromság volt.



#8859 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 22. 21:11 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Lehet hogy ez már perverzió, de egy kérdés: A Win 7-ben milyen a weather gadget? Én személy szerint nem próbáltam ki megvárom a végleges verziót.



#8858 Új, OS nélküli Notebook

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 22. 20:55 PM in Hardver

http://winportal.net/?id=11

Rengeteg leírás van a neten, ez csak egy a sokból!



#8845 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 22. 08:34 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: rena76

Sziasztok!
Olyan gondom lenne, h nem akar felmenni az sp2.Hozzáteszem, h v-Lite-al pucolt Vista van fent és ezért panaszkodik, ha jólértettem, de erre az oldalra vezetett, belinkelem, hátha valaki tudna rajtam segíteni, h mit tegyek, h felmenjen az sp2.Köszönöm a segítségeteket:)
A link:
http://support.microsoft.com/kb/968279
Mégegyzer köszönöm!
sziasztok!

A V-Lite haznosnak hangzik, de túl sok probléma jöhet közbe, ha valaki kiherélt Windows-t használ. Lehet jobban járnál egy teljes újratelepítéssel.



#8810 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 20. 14:14 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: male

Nem.. Ha megnézed a screenshotot, akkor a kódolás nyugat európaira van állítva. De mi közép európában élünk, ezért közép európaira kell :)

Ezzel a kódolással, jó, csak azért nem értem mert alapból azon volt. Most újra beállítottam, egy üzenettel kipróbáltam (melléklettel, szövegformázással...), és nem dobott fel hibaüzenetet. Elméletileg jó aztán majd meglátjuk a címzett is normálisan kapja-e meg.
Nagyon köszönöm a segítségedet!



#8804 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 20. 08:14 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: male

Most látom, hogy a levél fejlécében ott a kódolás: nyugat európai (screenshoton).

Akkor a nyugat európai (ISO)-t állítsam be?



#8796 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 19. 23:44 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: male

Én alapvetően Thunderbird-párti vagyok.. Amúgy valószínűleg ISO-8859-1 (nyugat európa) az alapértelmezett kódolás, ezért írja. Érdemes lenne a beállításokat végignézni hasonlóak iránt. Milyen nyelvű a Windows és milyen lokalizáció van beállítva neki? Minden teljesen magyar?

Minden teljesen magyar, csak a netet veszem külföldi szolgáltatótól. A beállításoknál, a nemzetközi beállításoknál az alapértelmezett kódolás: közép-európai (iso)



#8792 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 19. 20:52 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Magyar verzió még nem létezik, és egyenlőre nem is lesz.
A feladatkezelő szerint csak 4,4 megát eszik (alapállapot), azt hogy mennyit eszik keresés közben, azt még nem mértem le.

Köszi a gyors választ



#8788 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 19. 13:46 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Magyar verzió létezik, mennyire erőforrás igényes?



#8781 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 18. 21:32 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Próbáld ki a Windows Live Mailt-t. Az úgyis többet tud, meg amúgy is már nincs benne a Windows7-ben a Windows Mail.

Nekem már lassan két éve mióta felraktam a Vistát jól működik a Mail, csak most, hogy külföldön vagyok, és a küldésnél szórakozik. De valami rohadt bosszantó, remélem valaki okos ember tud segíteni, mert a webes felület nem a szívem csücske!



#8764 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 18. 14:40 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Van egy elég bosszantó és sürgető problémám. Ausztriában a mobilnetemet használom, levelezőprogramnak a Windows Mail-t, ami a Vistában alapból van. Elég sokat kellene emaileznem, de amikor küldeném az emailt egy hibaüzenetet kapok, már próbáltam mindkét gombot, de az emailem olvashatatlanul ér oda. Szerintem valami a kódolással lehet kapcsolatban, de otthon ilyen problémám nem volt a beállításokhoz pedig nem nyúltam. A webes felületről gond nélkül mennek a levek. A programmal akkor van hiba ha csatolmány is van a levélben, de volt már hogy csatolmány nélkül sem ment et. Ja és a fiók Gmail-es. Na ez a feladvány! Előre is köszönöm a segítséget.
A képen van az a bizonyos ablak.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: hiba.jpg



#8733 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 16. 08:19 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Win 7-ben nem vagyok jártas, de gondolom ott is van a rendszerindításkor F8, aztán VGA mód engedélyezése, vagy valami ilyesmi. Ha a felbontással van a gond, ez lehet hogy segít.



#8729 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 15. 21:33 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Én személy szerint nem próbáltam ki a Win7-est, de ahogy olvastam van benne új Media Player. Na az lenne a kérdésem, hogy Vistára is elérhetővé teszik-e ezt az új Media Player szerintetek valamikor?



#8728 Office 2010

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 15. 21:24 PM in Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Szerintem biztos hogy nincs, mert ez még egy nagyon-nagyon béta változat.



#8727 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 15. 21:20 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nagyon köszönöm a segítségedt, bár nem tudok angolul, csak nagyon minimál szinten, de ma reggel azt vettem észre, hogy működik a frissítés. Gondolom valami szolgáltató hiba volt az A1-nél, de már nem érdekes.



#8702 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 13. 08:07 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: cobydick

LeviTech...Notebook-od van?! Már bocs, nem olvasok vissza az elejéig, ahol leírtad a gondot. Mert nekem notim van, 2 és fél éves, és nyáron előszeretettel túlmelegszik a winyó és lelövi a gépet. Van, hogy 20 perc után. Mondjuk ha rögtön visszakapcsolom, még a Win sem tölt be és vissza lelövi magát. Te tapasztalsz ilyet, vagy a 2 óránkénti leállás állandósult?

Szia!

Nekiem is szokott a laptop-om túlmelegedni, de nem kapcsol ki, csak ha hallom hogy nagyon igekszik hűteni. Akkor szét szoktam szedni, és kitakarítom a hűtőjét, mert az egy idő után tele megy porral.



#8650 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 10. 16:49 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali mindenkinek!

A problémám a kövtkező: most ausztriában lakom, és vettem egy mobil internetes USB modemet. Azzal nincs is baj, csak a Windows Update nem tud frissítéseket találni, és az alábbi hibakódot adja, 8024402F . A munkahelyi neten lefut a keresés hiba nélkül tehát, ebből gondolom, hogy a mobil internettel van a probléma.
Tud valaki segíteni nekem?

Egyébként Windows Vista van a laptopomon, és az A1-től vettem a netet.

Előre is köszönöm a segítséget!



#8099 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. May 10. 08:05 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Lehet, hogy korai még a kérdésem, de a Win7 árairól lehet már valamit tudni, vagy saccolni?



#7953 Windows Asztal galéria

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. May 04. 09:46 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nekem ez a hátterem! (már vagy fél éve :D )
Innen:
http://winportal.net/images/galleries/vistawalls/The%20Road%20To%20Longhorn.jpg

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: Az én asztalom.jpg



#7951 Mobiltelefonos Filmnézés/progik

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. May 04. 09:00 AM in Egyebek

Szia!
A nokia programok fórum oldalán nagyon sok programhoz van külön téma (a SmartMovie-hoz is), én is onnan szedtem le a programokat. Meg az a fórum direkt ezzel foglalkozik.
http://www.nokiaprog...forum/index.php

A legbiztosabb, az ha beviszed a márkaszervízbe, és ott frissítik a szoftvert a telón, de ez nem minden esetben éri meg.

A programok telepítésénél ellenőrizd, hogy a telefonon az alkalmazáskezelőben, a szoftvertelepítés - Mind, és az online tanusítvány ellenőrzés - Ki. Valamint a telepítésnél lehet a dátum visszaállításával is lehet trükközni. Ahhoz, hogy az összes programot fel tudd telepíteni, van több Hack megoldás is de ezt nem írnám le.

Remélem tudtam segíteni!



#7915 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. May 01. 18:50 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszönöm a segítséget, de őszintén szólva azt hittem több hely fog felszabadulni!