Ugrás a tartalomhoz


Vista Sidebar Gadget


46 válasz érkezett a témában

#41 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 29. 14:48 PM

Köszi a minialkalmazást! :)

#42 Thibczy

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 73 Hozzászólás:
  • HelyGyőr

Elküldve: 2008. July 11. 07:47 AM

Sziasztok,
Tudtok segíteni? Alapesetben Redmondot mutatja, amikor átállítom Győrre, akkor egész nap azt írja ki, hogy 4°C.
Kipróbáltam más magyar városokkal is, de ott rendes értéket mutat.

#43 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 11. 09:21 AM

Megnéztem, és rendes értéket mutat, pontosabban 23°-ot mutat. Szerintem írd be, majd kattints a nagyítóra és válaszd ki a megfelelőt :( . Most már jól kell, hogy mutassa a hőmérsékletet.
kép

#44 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 19. 17:10 PM

Üdv, találtam egy remek minialkalmazást, a zCalendart. Hasonló az alap Naptár alkalmazáshoz, de van benne emlékeztető funkció is. Egy gond van vele, hogy nem ismeri a magyar karaktereket. Először a napokat és hónapokat akartam átírni, hogy legalább a kinézete legyen "magyar". A progi elég furcsán kezdett viselkedni, tehát hagytam az angolt. Aztán ha emlékeztetőt írtam, akkor egyszerűen eltűnt a listáról. Rájöttem, hogy a magyar ékezetekkel van baja (hasonlóan a Compact Search-hez amit male megoldott!), mert ha ékezet nélkül írom, akkor minden OK.
@Male: nem tudnál ismét segíteni?
Minialkalmazás elérhetősége: http://gallery.live....liveitemdetail. ... ac41a67c61

#45 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 20. 11:06 AM

Ő lenne az. Ha valami gond lenne vele, akkor jelezd nyugodtan.. Egyébként csak karakterkódolásos baja volt, ezért ha egy újabb verziót raksz föl, akkor miután hozzáadtál egy emlékeztetőt, tallózd be a "USERAppDataLocalMicrosoftWindows SidebarGadgetszCalendar.gadget" mappát, nyisd meg a "Data.xml"-t notepaddal, majd mentsd el másként UTF-8 formátumban (nem muszáj notepaddal, de ez a lényeg.. :))

#46 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 20. 12:55 PM

Nagyon köszi! Sejtettem, hogy valami ehhez hasonló gondja lehet, csak őszintén ehhez nem értek, de legalább megint okosabb lettem (még negyvenesen is tanul az ember!). Még egyszer köszönöm a gyors segítséget! :)

#47 Dj MiZo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 19. 11:04 AM

Itt egy alternatív naptár:
Original Cal





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó