←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows XP Service Pack 3 (SP3)

fotója pilas 2009.Feb.14.

Ezen már túl vagyok.Se a telepítő cd-n levő verzió, se a weboldalról frissen letöltött nem települ.
Válasz

fotója Gades 2009.Mar.02.

Sziasztok! Mit állítottam el,hogy az asztalom íg néz ki: http://kepfeltoltes....90302/asztal_ww ... es.hu_.jpg Hogy lehet visszaállítani,a rendszer visszaállításnál ugyanígy marad! Üdv!
Válasz

fotója rozoli 2009.Mar.02.

Hogy érted azt, hogy így néz ki? Ezelőtt milyen volt? Mire gondolsz pontosan?
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Mar.02.

Ha a méretre gondolsz, akkor jobb klikk az asztalon --> nézet-->közepes.
Ha a szöveg körüli keretre gondolsz, akkor jobb klikk a sajátgépen --> tulajdonságok --> speckó beállítások --> teljesítmény --> legjobb megjelenésre katt és sorban okézni.
Válasz

fotója Gades 2009.Mar.03.

Nem reagált rá,ugyan úgy kék a parancsikon:(
Válasz

fotója Gades 2009.Mar.03.

Itt a megoldás: http://techline.hu/t...708_ikonok.aspxHátha jó lesz még másnak is! Üdv:)
Válasz

fotója sumi1 2009.Mar.08.

Üdv mindenki.
Kezdő vagyok el kelne egy kis segitseg.MW XP Professional SP3 van telepitve.A gond az,hogy nem tudok temat valtoztatni.Annyit ir hogy rundll32.exe alkalmazashiba.Tud valaki segiteni?
Válasz

fotója Bootor 2009.Mar.08.

Eredeti xp, vagy valami egyéni edition? Friss telepítés után csinálja?
Válasz

fotója sumi1 2009.Mar.08.

Gyarto: Power XP Codename:Freedom III.Nem rogton telepites utan,kb.1het utan jelentkezett eloszor a gond.
Válasz

fotója Bootor 2009.Mar.08.

Akkor keresd fel a gyártót;)
Válasz

fotója Viktorio 2009.Mar.11.

codename freedom :lol: :lol: inkább szedd le ezt a buherált baromságot és rakj fel egy normál sp3-as xp-t jobban jársz hidd el
Válasz

fotója gthomek 2009.Mar.11.

Én egyik gépemen a BLACK XP - használom angol nyelvű SP3 integrálva, és sok egyéb program is bele van fűzve. Soha nem volt vele még gondom, az viszont igaz hogy a itthoni "fejlesztésű" buhare-xp-kel már én is sokat szívtam.
Válasz

fotója Mpytyu 2009.Apr.30.

Nekem is a Black XP van, és azt szeretném kérdezni hogy ahhoz van magyarosítás valahol mert így elég furcsa számomra?
Válasz

fotója Viktorio 2009.May.01.

de mi az a black xp??? ilyen hivatalos kiadást nem ismerek:D
Válasz

fotója Viktorio 2009.May.01.

Dátum: Mpytyu


hát ez minden csak nem hivatalos kiadás :roll:.... meg amúgy jelszóval védett a tartalom úgy hogy én nem tudom megnézni de ez csak egy költői kérdés volt
Válasz

fotója Gades 2009.May.01.

Sziasztok! Mivel leht törölni a qkrtkrv.dll fájlt? képMindig ez jön be ! Már Nod-dal kitöröltem,de újra megjelent:( Véglegesen kéne eltávolítani!
Válasz

fotója male 2009.May.01.

Spybot S&D, Adware
Válasz

fotója Gades 2009.May.02.

Az ad-aware-vel kitöröltem,de minden indításnál újra elindul.( a scvhost.exe a winlogon.exe és a explorer.exe-ben található minden alkalommal! Mit lehet még csinálni? Üdv!
Válasz

fotója male 2009.May.02.

Meg lehet próbálni Spybot-tal is, de könnyen lehet, hogy ehhez egy CD-ről való indítás, és a megfelelő fájlok hivatalos forrásból való pótlása lesz szükséges.
Válasz