Ugrás a tartalomhoz


Windows 7


3055 válasz érkezett a témában

#1981 krobye

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 13. 18:03 PM

Ez az KÖSZÖNÖNET!

#1982 Peet64

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 10 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 13. 19:10 PM

Dátum: krobye

Sziasztok!

Következő az én nagy problémám! Hogyan lehetne az MSN-t bejelentkezve hagyni úgy, hogy csak e képen látható ikon legyen látható?http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Ha pillanatnyilag ebben az ikon állapotban van, akkor nem vagyok bejelentkezve.
Ha bejelentkezem akkor a így jelenik meg az asztalon http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Jobb esetben azzal is megelégednék, ha mint régen az XP-ben a jobboldalon lévő futó programok között lenne, a kis MSN ikon terméseztessen bejelentkezett állapotban! http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Bízom benne, hogy probléma leírásom értelmezhető és érthető! Abban még jobban, hogy van valami érdemi megoldás.


Ebben teljesen igazat adok. Nekem a Gigabyte alaplapon egy Realtek 7.1, HD, DTS-sel ellátott integrált hang van és sztem felér egy ma legyártott méregdrága hangkártya tudásával. A hiány hogy nincsenek extrák... ilyen kimenet, olyan kimenet/bemenet...
De van rajta digitális (optikai) be/kimenet, meg 6 csatlakozó (jack) aljzat. Tökéletes ;) (bocsi az off-ért)

#1983 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 13. 20:46 PM

Felkerült az MSDNAA-ra a Windows 7 Professional 32 és 64 bit, RTM, angol.
A magyar verzió leghamarabb augusztus 21-e után várható.

#1984 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 13. 21:49 PM

Olyannal találkoztatok már hogy a DC++ nem tud kapcsolódni? A tűzfalon át van engedve, még sem látja a hublistát .....

#1985 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 13. 22:03 PM

Dátum: manó

Szerintem annyira felesleges hangkártyára költeni manapság.A mostani alaplapokon tökéletesen meg vannak oldva ezek a dolgok és nincs összeférhetetlenségi probléma.Na de mindenki saját maga dönti el mire és mennyit költ.Egyébként igazi hangzás különbséget tapasztalsz így,hogy van hangkártyád?

Igen, sokkal szebben szól a Creative mint a ratyi a Sound Max. És főleg azért is jobb mert igy nemhalom a sercegést ha huzom az egeret.
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#1986 vlevi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 13. 22:33 PM

[quote name="djrobaa"És főleg azért is jobb mert igy nemhalom a sercegést ha huzom az egeret.[/quote]

Attól én is meg tudok kergülni. A vinyót is szépen lehet hallani benne, ahogy keresi a szektorokat ;) De igazság szerint ezt csak az itthoni gépemen (ASUS P5GD2-X), a céges gépben sokkal újabb alaplap van, szintén integrált hangkártyával, és ott akárhogy füleltem, nincs ilyen.

#1987 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 14. 04:55 AM

djrobaa írta-Igen, sokkal szebben szól a Creative mint a ratyi a Sound Max. És főleg azért is jobb mert igy nemhalom a sercegést ha huzom az egeret.[/quote]
Nekem mindig is gigabyte alaplapjaim voltak.Most jelenleg egy MA790XT-UD4P van ahhoz pedig egy logitech Z4 2.1 hangszóró de én sohasem halottam semmilyen hangot ha húzom az egeret.Amúgy meg az egérnek mi köze van a hangkimenethez?Ott valami más probléma van ,hogy az egér mozgatása hallatszik a hangszóróban.Esetleg a külső mikrofon "ha van ilyened"játszik közre vagy alaplapi probléma.

#1988 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 14. 08:56 AM

Manó: pedig tényleg közük van egymáshoz, ha nem szűrik megfelelően a gép felől érkező nem kívánatos (elektronikus) "zajt".

#1989 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 14. 09:20 AM

mano: eddig 5 gigabyte lappal volt dolgom, de azokon mindegyiken Realtek hang volt. Azzal nincs ilyen probléma mint a sound max-al. Régebben is volt Asus alaplapom és azon is Sound Max volt. Igaz az még 478as volt. Hugomnak Gigabyte alaplapja van Realtek integrált hang és semmi ilyenféle baj nincs vele.
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#1990 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 14. 09:50 AM

Annó még a P3-as gépnél tapasztaltam olyat, hogy a elektromos hangokat is lehetett hallani a hangszóróból. Ezt úgy oldottam meg, hogy kikapcsoltam a Stereo Mix-et (nem tudom, hogy hogyan hívták XP-ben), és akkor nem lehetett hallani ezeket a hangokat. A Realtek kártyákon kívül még a C-media a jó hangkártya, amelyben nem lehet hallani ezeket az elektromos hangokat.
kép

#1991 attila00

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 31 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 14. 15:07 PM

Helló!

Miért nem lehet Windows 7 64-bites op,rendszerre Adobe Flash Playert telepíteni?
Valaki már találkozott vele?
Esetleg ismertek valami más megoldást?
A Mozilla Firefox is hiányolja ezt a bővítményt!

#1992 honnybear

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 14. 15:15 PM

Automatikusan telepedik a flashPlayer,ha olyan oldara mész.Youtube probáld ki,és fogad el a telepitést.

#1993 attila00

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 31 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 14. 15:25 PM

Hagyományos telepítő EXE. nem létezik?

Mivel vannak olyan programok pl. Youtube Download Studió, ami úgy működik mint ha Explorerben nyitnád meg a youtubeot.
Viszont nem játssza le az oldal tartalmát mert kell neki a flash player.
Ez annyira gáz évek óta létezik 64-bites op,rendszer, többek között ezért nem használom a 64bitest mert vannak hiányosságok.


Köszi

#1994 honnybear

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 14. 15:29 PM

De van a Abode oldalán.
http://www.adobe.com...re/flash/about/

#1995 honnybear

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 14. 15:31 PM

http://kb2.adobe.com...2/tn_14266.html

#1996 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 14. 16:27 PM

Dátum: attila00

Helló!

Miért nem lehet Windows 7 64-bites op,rendszerre Adobe Flash Playert telepíteni?
Valaki már találkozott vele?
Esetleg ismertek valami más megoldást?
A Mozilla Firefox is hiányolja ezt a bővítményt!
Nem csak a Windows 7-re, hanem az XP és Vista 64-re sem megy fel az Adobe flash.
kép

#1997 vlevi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 14. 18:41 PM

Dátum: tomyboy2

Annó még a P3-as gépnél tapasztaltam olyat, hogy a elektromos hangokat is lehetett hallani a hangszóróból. Ezt úgy oldottam meg, hogy kikapcsoltam a Stereo Mix-et (nem tudom, hogy hogyan hívták XP-ben), és akkor nem lehetett hallani ezeket a hangokat. A Realtek kártyákon kívül még a C-media a jó hangkártya, amelyben nem lehet hallani ezeket az elektromos hangokat.

Ezt nem kellett volna mondanod. C-Media CMI9880 hangkártya van az Asus P5GD2-X alaplapon, és folyamatosan ciripel. Szerintem inkább attól függ, mennyire foglalkoznak az alaplap gyártói a szűréssel, nem pedig önmagában a hangchip a felelős.

#1998 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 15. 04:20 AM

Dátum: attila00

Helló!

Miért nem lehet Windows 7 64-bites op,rendszerre Adobe Flash Playert telepíteni?
Valaki már találkozott vele?
Esetleg ismertek valami más megoldást?
A Mozilla Firefox is hiányolja ezt a bővítményt!
Futtasd rendszergazdaként.Nekem is 64 bit-op rendszerem van és gond nélkül felmegy.Mindegy melyik Windowst használtam működött.

#1999 gyomosz

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 15. 08:24 AM

Sziasztok!

Tudnátok nekem segiteni, hogy tudnám aktiválni a wint ?

Illetve ha az alap windows fényképnézegetővel nyitom meg a képet full rozsaszin a kép, ha berakom diavetitésbe akkor jo, drivert szedtem le, mégse jo.

Köszönöm szépen!

#2000 ViktorBeres

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 15. 08:37 AM

Melyik az a crack amit, a Microsoft nem tudott kilőni a Vista esetében?
Viktor





3 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 3 vendég, 0 anonim felhasználó