Ugrás a tartalomhoz


Windows 7


3055 válasz érkezett a témában

#101 Sandro

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 36 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 08. 18:05 PM

Van már 6956-os ISO-s verzió. Letöltöttem, de még nem telepítettem.

#102 hutoczky

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 89 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 08. 20:01 PM

Dátum: Sandro

Van már 6956-os ISO-s verzió. Letöltöttem, de még nem telepítettem.


honnan lehet letőlteni?
Hutóczky József

#103 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 08. 20:55 PM

Gondolom onnan, ahonnan az előzö volt neked..:(
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#104 hutoczky

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 89 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 08. 20:59 PM

Dátum: devil666

Gondolom onnan, ahonnan az előzö volt neked..:(
sajna elfelejtetem az a baj.
Megadod a címett?
Hutóczky József

#105 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 08. 23:09 PM

Parancsolj :

http://isohunt.com/t...iht=-1&ihq=6956

de tudod barátod a gugli :(

#106 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 10. 07:03 AM

Az új build alól írok hát sokkal jobb mint a Vista SP1+frissítések, a játékok néha az XP-t megszégyenítő sebességgel futnak, eddig minden Vista drv-t megevett gond nélkül.
Nekem nagyon bejön eddig, jól gondolom hogy a végleges Windows 7 a build 7000 lesz ?
Érdemes kihagyni a Vistát és Xp-ről rögtön 7-re váltani

#107 hutoczky

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 89 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 10. 10:33 AM

Dátum: gthomek

Az új build alól írok hát sokkal jobb mint a Vista SP1+frissítések, a játékok néha az XP-t megszégyenítő sebességgel futnak, eddig minden Vista drv-t megevett gond nélkül.
Nekem nagyon bejön eddig, jól gondolom hogy a végleges Windows 7 a build 7000 lesz ?
Érdemes kihagyni a Vistát és Xp-ről rögtön 7-re váltani


menyivel néz ki másként a vistához képestt?
Hutóczky József

#108 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 10. 12:15 PM

Dátum: hutoczky

menyivel néz ki másként a vistához képestt?
Ennyivel

#109 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 10. 14:45 PM

Hát ha lehet mondani a 6956 -as ennél azért szebb :( Hová küldjek képernyőfotókat ?

Élményindex azon a gépen ahol Vista SP2 v113 alatt 5.5 a hetes alatt 7.9 :D

#110 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 11. 00:10 AM

Mondjuk ide: m kukac msw pont hu

#111 Sandro

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 36 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 11. 18:32 PM

Üdv Mindenkinek!
Windows 7 torrentet itt is lehet keresni:http://btjunkie.org
vagy: http://first.inlove.be/ (de itt regelni kell!)

#112 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 11. 23:34 PM

Köszi a képeket, frissítettem a Windows 7 információkat.

#113 Dimitryj

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 16. 16:57 PM

Én is sikeresen feltoltam VPCre és nagon ott van, iszonyat gyors Vista alatt (ahol a rendszer kapásból megeszik 1G rendszert és így csak 512Mb maradt a VPCnek) és magon jól is néz ki még így is h nem tud használni minden grafikus gyorsítást :(

#114 kozma86

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 72 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 17. 12:24 PM

Hát én nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én felraktam a 6956-os buildot, nálam elsőre fel is ment, tényleg gyorsabb, kisebb a gépigénye, minden drivert fel tudok rakni. Napok óta használom, munkámhoz, játszok is rajta (Undercover), multimédia alkalmazásokat is használok, és remekül megy minden. Ha valaki ki akarja próbálni, vagy már fenn van, de nem tudta a daemon toolsot felrakni, annak a poweriso-t ajánlom, elsőre az is felmegy és lehet is használni.

#115 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 19. 11:39 AM

Én eltakarítottam a gépről a Vistákat és a 7-est használom, sokkal megbízhatóbb már most. Kedvencem a STALKER a Vista 32it SP2 v113-al 26 fps-t ért el ugyan azzal a driverrel a 7-es 47 fps, egyértelmű mit kell használni.Szóval igazam lett a Vista csak egy kísérlet volt mint a ME. A váltás egyértelmű XP Prof -> Windows 7 Ultimate.
A legszebb az egészben hogy a BIOS emulációt a 7-es is megeszi, szóval eredeti 7-esem van :D

#116 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 19. 16:53 PM

Dátum: gthomek

Én eltakarítottam a gépről a Vistákat és a 7-est használom, sokkal megbízhatóbb már most. Kedvencem a STALKER a Vista 32it SP2 v113-al 26 fps-t ért el ugyan azzal a driverrel a 7-es 47 fps, egyértelmű mit kell használni.Szóval igazam lett a Vista csak egy kísérlet volt mint a ME. A váltás egyértelmű XP Prof -> Windows 7 Ultimate.
A legszebb az egészben hogy a BIOS emulációt a 7-es is megeszi, szóval eredeti 7-esem van :D
Aham, és meddig is használhatod a Windows-t? :roll: (mert a bétákat csak egy bizonyos ideig lehet használni)
kép

#117 attila00

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 31 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 19. 21:49 PM

Szasztok!

Kipróbáltam a Windows 7-et én is, nekem jobban bejön mint a Vista 32 vagy 64 bites verziói.
Sokkal szebb, megbízhatóbb és gyorsabban fut már most "pedig ezek csak tesztverziók" mint a Vista SP2-vel!
Fura hogy mind látványban mint tartalomban sok eltérés van a biuld 6801 és a build 6995 között.
Ha ezt az elvet követi a Microsoft akkor a végleges verzió várhatóan még jobb, még szebb lesz.
Annak aki XP-t használ és váltani akar szerintem alapból hagyja ki a Vistát, nem érdemes vele bajlódni SP-2 vel sem lesz olyan jó mint már most a WINDOWS 7.
A Windows 7 a Microsoft tökéletesített Vistája!!!

Sajnos a Daemon tools és az Alcohol 120% drivereket a jelenlegi verziók nem szeretik!

Viszont valóban véglegesíthető a jelenleg elérhető "letölthető" Windows 7 operációs rendszer!!!

Attila

#118 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 19. 23:22 PM

Dátum: Dimitryj

Dátum: R-pee


De mire ebből oprendszer lesz....

Szia Dimitryj!
A Syngularityből soha se lesz új oprendszer mert az a következő windowsok fejlesztői verziója lesz ezen fogják kiprobálni microsofték az új technológiáikat az index helyett olvasnál technetet meg az msdn-t ott sokkal többet meg értelmeset megtudsz a fenti témáról esetleg hupot nézd még meg egy csomó microsoft magyarország alkalmazott fen van ott őket kérdezgesd ez ügyben. :D
Az a cikk minimum már egy éves az index szakmaisága a fekete lyukhoz közelít illetve vele egyenlő de a lol faktora nagyon magas.:roll:
De a cikk is írja egyébként hogy a singularityből soha se lesz stabil boltokban kapható windows amire te gondolsz az a midori lesz valamikor a windows7 után.Ha az infoim jók az olyan 2014ben lesz techneten illetve az msdn-en elérhető az útiterv is hogy mi hogy lesz.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#119 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 26. 21:44 PM

Úgy néz ki, hogy kikerült torrent oldalakra a "publikus" beta még "idő előtt" (de csak a 32 bites):
7000.0.081212-1400_client_en-us_Ultimate-GB1CULFRE_EN_DVD.iso

#120 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 27. 15:53 PM

Bizony bizony és úgy néz ki hogy nem is annyira béta!

http://isohunt.com/t...nt_details/5795 ... ab=summary

Ma reggel óta használom és minden elismerésem az MS-nek (úgy néz ki Billy távozása jót tett a cégnek) A Vista felejthető, meg kell várni a 7-est és az XP is mehet a sűlyesztőbe.
Van olyan játék ahol az XP-re is ráver 18%-ot, a szánalmas Vistáról nem is beszélve.





5 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 5 vendég, 0 anonim felhasználó