Ugrás a tartalomhoz


Panda 2008 probléma!


22 válasz érkezett a témában

#1 ViktorBeres

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 31. 17:38 PM

Ismételten fellépett egy bosszantó probléma! Feltelepítettem a Panda 2008-as próbaváltozatát, gondoltam kipróbálom vásárlás elõtt (szernecsére kipróbáltam). Feltelepítés után az a probléma lépett fel, hogy nem indult el a Windows. Végül el tudtam indítani csökkentett módban és onnan a start menübõl elindítottam a Pandát és azt a hibaüzenetet kaptam, hogy Nem tudja betölteni az alkalmazás az automatikus védelemet. Ezen jól felhúztam magam és letakarítottam a csökkentett módban. Ezzel már szerencsére el tudtam indítani a rendszert, és most éppen védelem nélkül maradtam:). Egyébként Vistát használok, és eddig a Nod32 volt fenn, és még fontosnak tartom hogy próbálkoztam több változattal is (Panda 2008 Antivírus + Firewall, Internet Security). Nagyon örülnék ha valaki tudna valami megoldást a számomra. Elõre is köszi!
Viktor

#2 hutoczky

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 89 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 31. 17:48 PM

Nod 32 jó a 3.0 smart securiti. verzíója. azt ajálanám.




Dátum: ViktorBeres;2843

Ismételten fellépett egy bosszantó probléma! Feltelepítettem a Panda 2008-as próbaváltozatát, gondoltam kipróbálom vásárlás elõtt (szernecsére kipróbáltam). Feltelepítés után az a probléma lépett fel, hogy nem indult el a Windows. Végül el tudtam indítani csökkentett módban és onnan a start menübõl elindítottam a Pandát és azt a hibaüzenetet kaptam, hogy Nem tudja betölteni az alkalmazás az automatikus védelemet. Ezen jól felhúztam magam és letakarítottam a csökkentett módban. Ezzel már szerencsére el tudtam indítani a rendszert, és most éppen védelem nélkül maradtam:). Egyébként Vistát használok, és eddig a Nod32 volt fenn, és még fontosnak tartom hogy próbálkoztam több változattal is (Panda 2008 Antivírus + Firewall, Internet Security). Nagyon örülnék ha valaki tudna valami megoldást a számomra. Elõre is köszi!

Hutóczky József

#3 ViktorBeres

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 31. 20:23 PM

Tudom hogy jó de azzal még megváom amíg megjelenik a magyar verzió. Nem tudod mikor fog elkészülni a magyar változat?
Viktor

#4 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 01. 23:14 PM

üdv. nekem nod volt fenn a panda 2008 elõtt és élbõl 9 spyware-t szedett le mielõtt telepítettem.. na meg utánna trójai is akadt.. nodot nem ajánlanám és a panda nálam rendesen fut. semmi gondja.. inkább kaspersky-t tedd fel. barátnõmnél az is talált trójait a nod 3 után.

#5 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 01. 23:19 PM

de egyszerû szerintem utánna járni ennek. felmész egy oldalra ahol riasztania kéne és nem fog. akár hogy beállítod. kb egy hétig volt fenn egy trójai a gépen, mikor töröltem a fájlt akkor vette észre.. és a 3 már nem is olyan kis erõforrásokat használ tapasztalatom szerint.

#6 aiminet

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 02. 08:45 AM

Nod 32, Norton I 2008, Kaspersky I 7 nem jó mert nem ismer fel virust.


Teszteltem, tökéletesen fut, már 7talál virus volt.
Ez használom:

BitDefender Internet Security 2008 - Szolgálunk és védünk

"BitDefender Total Security 2008 won PC Advisor award" :)

#7 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 04. 00:59 AM

Na ne ...
Bitdefendr ... aha Kaspersky nem ismer fel vírust ?? Mi van ? Milyen vírus? Norton IS2008 és Kaspy 7 IS a két legjobb védelmi rendszer, nézz már meg pár tesztet !
Persze ne olyat ahol a bitdefender a fõ támogató :)

Ha nagyon olyan izé akarnék lenni akkor azt mondanám hogy ha igazi védelem kell akkor ZORP+Satyr kliens és valami víruskergetõ.. csak az a gáz hogy mivel a ZORP betratja a HTTP szabványokat nagyon sok oldal nem jelenik meg .. pl asus update , msn.com ....

#8 aiminet

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 04. 12:17 PM

BitDefender - Here we go



:):)

#9 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 04. 16:52 PM

aha ...

inkább ezt nézegesd ..:
http://www.firewalll...r.com/tests.php

amúgy a bit izé kb ennyi is jól ráznak a rinyák, csak kár hogy kb annyi közük van a biztonsághoz mint a bit izénak ..

#10 aiminet

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 04. 21:52 PM

http://www.hoc.hu/in...les&cid=7&y=349

#11 Microbi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 10. 17:24 PM

Üdv.Nemrég raktam össze egy új gépet Vistá-val + lett végre net. Gondoltam jó arc leszek, és én balga vettem egy Panda Antivirus+Firewall 2007-et. Már fel sem birtam telepíteni. A régi vason XP-alatt még működött.A bolti (jogtiszta) cuccokkal
eddig még a legtöbb esetben mindig volt valami zűr. Most én is itt állok védelem nélkül. Így én a pandát nem ajánlanám
senkinek.Hogy mit használjak helyette, még nem döntöttem el.De ahogy látom mindenki a sajátját dícséri. :)

#12 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 10. 22:55 PM

hi. tedd próbára őket. én megtettem és nagyjából ennyi lett a végeredmény. nem mint ha nagyon érdekelne, mivel az életbe nem volt olyan vírusom ami lassuláson kívül mást csinált, de olyan nem kell ami fennhagyja a ....okat se pénzért se ingyen. és mivel nem garantálható a képessége nem is tartom korrektnek hogy ezzel átb....ák az embert... mert ha azt írják 100% akkor legyen annyi. de ha nálam próbálod ki egyből egyszer se riaszt vagyis mondhatnám hogy 0 % akár. sőt.. volt olyan amit a nod után a za leszedett, és 2005-ben találta meg a kaspersky-labs. tehát ezt szerintem nevezhetjük enyhe lemaradásnak. ez nem teszt meg fikázás hanem tény. használtam, ez történt, haveromnál szintén, barátnőmnél is és nekem ez bőven több akármelyik hót kamu hülyeségnél amivel a neten etetik a jónépet hogy lehúzzanak.. nem tudom az rosszabb e aki nem fizet és úgy használja, de az biztos hogy át van b.va aki kifizette... :) de persze ha ott netezel ahol nincs vírus akkor tökéletes, csak akkor minek?

#13 Microbi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 11. 15:24 PM

Üdv! Köszönet a tippekért. Bár elég jó a Windows tűzfala de azért az ördög nem alszik. Teszek egy-két próbát,és majd
elválik. :)

#14 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 14. 02:23 AM

a win tűzfala? :roll: mire? :) bár nekem nincs vistám...

#15 Microbi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 16. 12:17 PM

Dátum: oizo

a win tűzfala? :roll: mire? :) bár nekem nincs vistám...

Jelenleg csak a tűzfal műkszik a gépemen és eddig még semmi gond nem adódott. (Kopp-kopp) Egyébbként azért gondolom,
hogy jó a tűzfal mert ugye a Microsoft-ot igen sok támadás éri, ezért odafigyelnek rá és folyamatossan
fejlesztik. Gondolom én. Azért azt is hozzá kell tennem, hogy nem sok honlapot látogatok, és akár hová nem is megyek fel.

Microbi

#16 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 16. 15:19 PM

kopp kopp? :) nekem egészen mást mondtak erről. de bár úgy lenne.

#17 mazsola0821

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 09. 11:25 AM

Csak ugy általában ! Két évig futtattam Pandákat,mindet kipróbáltam.A baj ott vam,hogy sokan nem veszik észre,hogy nem elég feltelepiteni egy védelmi szoftvert.pl.a Panda Internet securitynek de másikaknak is két főhelyen vannak létfontosságu beállitásaik,plusz egy harmadik,sajnos igen eldugott helyen.És pont itt van az a jelölőnégyzet,amely a heurisztikát/ismeretlen fenyegetések elleni védelmet aktiválja.Ha egy ilyen jelölőnégyzet kimarad,megette a fene az egészet,vagy a virus a gépedet!A NOD-nál is és másoknál is jó alaposan körül kell nézni feltelepitéskor,minden a szoftverbe beirt és felajánlott szövegre rá kell kattintani,mert lehet mögötte valami.
Két éve folyamatosan tesztelek több gépen védelmi szoftvereket.A NOD beengedi a trojanokat a Pandák a férgeket. Minden további nélkül elhiszem,hogy a NOD32 nagyon jó,de még az ESET cég se tudta megmondani,hogyan lehet az,hogy több mint egy tucat gépet kellett átállitanom más védelmi szoftverre,mert megették a kártevők.Mindegyiken a NOD futott.A legnagyobb virusadatbázisból /már több mint 3 milla/ a Panda dolgozik,viszont combos gépeken lehet csak mérgelődés nélkül futtatni őket.Vagyis erős masinák kellenek hozzá.Amiben a mai napig nem csalódtam,két év panda után,az az AVAST! Egy se tud ugy keresni mint az,gondolok itt a boot time üzemmódra.Álmukban lepi meg a dögöket.A NOD után virus és spyware hegyeket talált,a Panda után a gépen körmérközést játszó férgeket.

#18 takacn

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 09. 21:41 PM

Nekem Panda 2008 Van! Full Verzio!Semmi Hibaja Nincs! Gyorsan Toltom Be A Windowst.Nem Lassitja Sem Gepet Sem A Netet.2 Naponta Automatikus Frissitest Csinal, De Manualisan Naponta Talal Ujakat.Egyenlore 1 800 000 Virust Ismer. Ha Mar Behelyezek Virusost Lemezt Mindjart Ertesit.
Ajanlom Mindenkinek, Ezert Az Arert Jobbat Nem Talaltok, De Azert Ajanlok Hozza + 2 Progit A-Squared, AD-Aware, Napi Frissitesek Ezekre Is!

#19 eon

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 25. 18:20 PM

Sziasztok!
Én már hoszú évek óta Panda termékeket használok!
Tapasztalataim igen vegyesek velük kapcsolatban de összeségében meg vagyok elégedve.
Persze olyan verzió nem volt ami ne piszkálta volna fel a vérnyomásomat 200 olykor olykor.
Még annó a platinum 2004 -el kezdtem, hogy ezzel szinte semmi gondom nem volt. Majd jött a platinum 2005 na ez kétvállra fektette a HP nx6110 -es laptot, alig lehetett eltávolítani. Internet Security 2006 bizonyos konfigurációkon letiltotta a netet (érdekes ugyanaz az OS minden gépen, egyiken engedte a netet használni a másikon nem). Internet Security 2007 VISTA alatt semmilyen levelezőklienssel nem engedte letölteni a leveleket (azaz rendszerindítás után 1-3 alkalommal engedte de aztán semmit).
De a Panda ügyfélszolgálata igén kézséges volt minden megkeresés alkalmával (az én részemről volt egy jópár) segítettek megoldani a problémát.
Jelenleg IS 2008 -at használok ezzel kapcsolatban még nem tapasztaltam semmi rendellenességet, na de ami késik az nem múlik :-( :)

#20 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 26. 10:40 AM

Hali!
Eddig Kaspersky 7 IS volt nekem. Néha-néha jelezgetett, volt olyan hogy 2 hét és semmi. Aztán elfogyott az ideje, és felraktam a panda IS2008-at. Telepítés után újra indult a gépem, és vagy fél órán át sikított a vírus kergető, hogy televagyok sok sok érdekes dologgal. két hete használom, azóta naponta a statisztikában azzal dicsekszik, hogy átlagosan 1000-1500 kémprogram blokkolva, meg a többi apróság. Bár ez lehet, hogy nem valós adat, de sosem lehet tudni.
Lényeg a lényeg, eddig kifogástalanul működik az én pandamacim:D
Üdv





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó