Ugrás a tartalomhoz


Panda 2008 probléma!


22 válasz érkezett a témában

#21 veryfery

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 51 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 26. 16:21 PM

Régóta használom a Pandát, jelenleg az IS 2008 fut és teljesen meg vagyok vele elégedve. Az erős gépigényre reagálva megjegyzem, hogy 1 hónapja váltottam E6550-re és addig a 900-as Celeronon süvített a géperőből szinte alig fogva valamit.
Az előttem szólónak üzenem, hogy az az 1500 kémprogram azok valójában tracking sütik.
Szóval én csak ajánlani tudom a Pandát, alapbeállításaival is tökéletes védelmet nyújt! Ja és még véletlenül sem jogtisztát használok!

#22 Microbi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 13. 12:08 PM

Hali mindenkinek!
Nos több próbálkozás után végre megvan a végleges víruskeresőm. Az utolsó NOD-után, mivel soha nem jelzett semmit, telepítettem a Kaspersky-t.
Talált is egy csomó szutykot. Végre elégedett vagyok. Szerintem a Kaspersky egy jó választás volt,
és bátran ajánlom bárkinek. Azóta nincs gond a géppel. :D Szerintem nagyon jól végzi a dolgát. Ha jól be van állítva
nem hiszem, hogy gond lehetne vele. És bizony, ha valamit észlel, igen is hogy sikít. Mindent ellenőriz. Ha egy külső
vinyóról másolok valamit a gépre azt is rögtön ellenőrzi. Tehát amióta ezt használom, nincs problémám.
Persze ez csak az én szerény véleményem, senkit sem akarok meggyőzni arrol, hogy ez az igazi. De nekem ez vált be.
Vista alatt is tökéletes, soha semmi gond nem merült fel vele. :)
Valamint én úgy veszem észre, hogy nem fogja le úgy a gépet mint a Panda.

Ha valakinek ezzel segiteni tudtam a választásban, annak szívből örülök.

Egyébként meg mindenkinek jó keresgélést, és szép napot. :D

Microbi

#23 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 15. 01:45 AM

Dátum: Microbi

Üdv.Nemrég raktam össze egy új gépet Vistá-val + lett végre net. Gondoltam jó arc leszek, és én balga vettem egy Panda Antivirus+Firewall 2007-et. Már fel sem birtam telepíteni. A régi vason XP-alatt még működött.A bolti (jogtiszta) cuccokkal
eddig még a legtöbb esetben mindig volt valami zűr. Most én is itt állok védelem nélkül. Így én a pandát nem ajánlanám
senkinek.Hogy mit használjak helyette, még nem döntöttem el.De ahogy látom mindenki a sajátját dícséri. :D

Szia Microbi!
F-Secure Internet Firevall 2007 vagy mia szösz a neve ha fizetőset akarsz és a Clam Aw-t ha ingyeneset szeretnél(van windowsos változata is) ami még jó és nem lassítja a gépet az az avira antivir vagy használhatod az oldalról letölthető Avastot is de nekem gajlyra vágta az xp-met az avast.
A Panda antivirus azért nem ajánlott mert könnyen törhető a Norton Antivirussal egyetemben.
Szerintem egy ingyenes antivirusal jobban jársz:)
De mivel linuxot használók ilyen vírus izék nem fenyegetnek engem:)
Ha kérdésed van nyugodtan szólj:)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó