Ugrás a tartalomhoz


Windows Live Messenger 9


459 válasz érkezett a témában

#321 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 06. 10:28 AM

Dátum: gittacica

valaki segítsen pls... windows sp3 van a gépen és felraktam az msn 9-et is..egy ideig működött, de már napok óta csak hibát ír lefuttattam a hibaelhárítót is vmi kulcsfontosságú portokat nem talál....h lehet ez, h egyik nap még működik, másnap pedig nem pedig nem csináltam semmit a géppel.
azóta próbáltam újrarakni az msn-t, de az sem használt.....help me pls
Lehet, hogy a rendszeridő el van állítva. Egyik helyen, ahol javítottam, ott például ezért nem lehetett bejelentkezni. Amúgy milyen hibát ír ki, mert úgy többet tudunk segíteni.
kép

#322 gittacica

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 06. 12:45 PM

köszönöm a segítséget.....sikerült megoldani....vmiért kivette a gép a proxibeállításokat az explorernél
azért köszi

#323 rafee

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 06. 14:36 PM

aloh mindenkinek!
nekem az MSN 9-es verziót felteszi gond nélkül meg minden...de amikor el szeretném indítani akkor kihoz egy ablakot h Az adatok, melyekkel éppen dolgozott, valószínűleg elvesztek. most ilyenkor mit csináljak???
Ha felteszem a régebbi verziót az kiírja h Már megjelent az új verzió. Kívánja telepíteni?

ha telepítem akkor nem működik mint már az előbb írtam viszont ha meg nem telepítem akkor meg nem enged belépni:S:S :D :P :P :( :?

légyszi valaki minnél hamarabb segísen!!!

#324 Hupi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 07. 16:04 PM

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy nem megy a gépen az msn 9. 80040154-es hibakódot ir ki. Ujraregisztráltam a Msxml3.dll fájlt és az után sem ment. Megprobáltam ujra feltelepíteni, de a telepités felénél kijött a következő üzenet: A network error occurred while attempting to read from this file: C:Documents and Settings.....msxml3[1.msi - rákattintok az ok-ra és bezárul a telepités.
Mit csinálhatnék vele?

Válaszokat elöre is köszönöm!

#325 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 08. 01:17 AM

Töltsd le a teljes csomagot.

#326 kcsaba95

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 12. 06:51 AM

Üdvözlet!
Lenne nekem 1 olyan problémám h az afterfix.net-ről töltöttem le a http://afterfix.net/...ows-live-messen ... agyar.html és nekem az egyik nap frissíteni akarta a 09-esre mondom okés csinálld,de aztán hibát írt ki nemtudja telepíteni... ma rájöttem h törölni sem lehet mert a telepítő fájl nincs meg le lett törölve gondolom,és hát mostmár nemtudom letölteni._Ajánlották nekem a teljses csomagot de az se segített semmit :D esetleg valami ötlet?
Előre köszönöm a segítséget Üdv

#327 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 12. 07:58 AM

prograomok telepítése törlése ->wondows összetevök hozzáadása vagy eltávolítása
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#328 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 12. 10:36 AM

Szia,
Jó lenne tudni mi volt a hibaüzenet.

Próbáld meg ezt az MSN eltávolítót, és utána telepíteni a 2009-est.

#329 Vista_Ultimate

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 13. 16:03 PM

November 6-tól kezdve elméletileg mindenkinek a Windows Live Messenger (a továbbiakban WLM) 2009-et kell használnia.

Én is frissítenék erre a verzióra, de a telepítés vége felé megakad a dolog és hibával leáll az egész: hr:0x80070643. Ahova a link elirányít, az meg egyértelműen haszontalan segítség: csökkentett módban sem hajlandó feltelepülni, a normál módban minden felesleges alkalmazás kikapcsolása után sem, a kompatibilitási mód sem segített.
(Bár kicsi az esélye, hogy a futó programok ellenőrzésekor nem talál semmi őt gátló alkalmazást, aztán meg később a telepítéskor összeakadna ezzel a nem létező alkalmazással, ami megakadályozza, hogy tulajdonképpen egy registry-kulcsot létrehozzon.)

Próbálkoztam a registry kulcsok törlésével, létrehozásával, másik működö gépről átemelésével, de nem segített.
A probléma egyébként tipikus, javarészt olyanoknál fordult elő, aki a 8.5-ös verzióról frissítenének a 2009-esre.

Kérdezni mindenki kérdezi az okot, de mindenkinél használható megoldást senki nem tud mondani.
Ha valaki tud egy működő megoldást, akkor megköszönném, ha megosztaná.

A probléma illusztrálva:
kép

#330 pecsirenata

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 23. 11:19 AM

Sziasztok!

Letöltöttem ezt az új verziót de sajnos nem tudok belépni mert a 800401a hibakódot írja ki mindig. Hetek óta kutatok ez után a neten de semmi használható megoldást nem tudok rá, millió dolgot kipróbáltam , újratelepítés stb. de semmi, ha valaki tud valahogy segíteni kérem mielőbb keressen meg. e-mail: pecsi.renata@hotmail.com.
Köszönöm.

#331 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 23. 15:27 PM

Csak egy ötlet ezzel a programmal töröld a msn-t
Itt egy link http://download.live.com/messenger
Töltsd le és telepist!

#332 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 23. 15:32 PM

Dátum: Vista_Ultimate

November 6-tól kezdve elméletileg mindenkinek a Windows Live Messenger (a továbbiakban WLM) 2009-et kell használnia.

Én is frissítenék erre a verzióra, de a telepítés vége felé megakad a dolog és hibával leáll az egész: hr:0x80070643. Ahova a link elirányít, az meg egyértelműen haszontalan segítség: csökkentett módban sem hajlandó feltelepülni, a normál módban minden felesleges alkalmazás kikapcsolása után sem, a kompatibilitási mód sem segített.
(Bár kicsi az esélye, hogy a futó programok ellenőrzésekor nem talál semmi őt gátló alkalmazást, aztán meg később a telepítéskor összeakadna ezzel a nem létező alkalmazással, ami megakadályozza, hogy tulajdonképpen egy registry-kulcsot létrehozzon.)

Próbálkoztam a registry kulcsok törlésével, létrehozásával, másik működö gépről átemelésével, de nem segített.
A probléma egyébként tipikus, javarészt olyanoknál fordult elő, aki a 8.5-ös verzióról frissítenének a 2009-esre.

Kérdezni mindenki kérdezi az okot, de mindenkinél használható megoldást senki nem tud mondani.
Ha valaki tud egy működő megoldást, akkor megköszönném, ha megosztaná.

Olvass vissza, leírtam, hogyan kell manuálisan eltávolítani az msn-eket. Ezután szépen letöltöd innen: http://afterfix.net/...n-9-magyar.html, ha az msn-en kívül másra nincs szükséged, és felteszed. Nem olvastam a problémád után, de szerintem a Windows System mappájában található "msvcr90.dll"-lel lesz a gond. Ezt le lehet tölteni netről (http://www.dll-files...s.shtml?msvcr90, "Click here to go to the download of msvcr90.dll"), esetleg próbálhatod, hogy bemásolod majd oda, ha még nincs ott, vagy, ha ott van, akkor letörlöd a régit, és annak a helyére. Az afterfix-es msn biztosan fel fog menni, de mondom, előtte távolítsd el az összes fent lévő msn-t (amennyire tapasztaltam, a beállítások meg fognak maradni, szóval emiatt nem kell aggódnod) az alábbi módon (előkerestem végül):

Dátum: LoRenZo

Nézz körül WINDOWSInstaller (rejtett)mappában. Azon belül lesznek különféle almappák. Nézz bele mindegyikbe, amelyiknél olyan ikonnal lévő fájlt látsz, mint amilyen a messengeré (lásd: csatolt kép), azt a mappát kell eltávolítanod a következő módon:
msiexec -x {508CE775-4BA4-4748-82DF-FE28DA9F03B0}
Előfordulhat, hogy több is van, nézd végig az összes mappát.
(Így távolíthatók el azok a programok, melyek nem találhatók meg a Programok eltávolításánál.)

Pecsirenata, talán Nálad is segíthet a fentebb említett módszer (a .dll-es résztől eltekintve).
kép
i like the sparkle in your eyes!

#333 beamira42

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 03. 16:01 PM

Tudnátok nekem segíteni????????
Letöltöttem az Messenger-2009-magyar-14.0.8089.726-www.afterfix.net - et és elkezdtem feltelepíteni, ahogy az info -ba mondta, de nem akarja felrakni.....
Kérlek segítsetek

#334 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 03. 16:08 PM

Mi az hogy nem akarja?
Üzenet?

#335 beamira42

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 03. 16:18 PM

Hát van egy olyan hogy install.bat, az info .ban ezt írja, na és azt megnyitom eddig ok aztán elkezd tölteni és azt írja hogy "install ok, powered by afternet.net, nyomjon meg egy billentyűt a folytatáshoz..." és ennyi. És megnyomtam az entert és kilép, de nem csinál semmit.

#336 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 03. 16:29 PM

Akkor feltette. Start, Minden program, Windows Live. Ott kell lennie.

XP, Vista, Win7?
Rendszergazdai jog?
Amúgy meg egyesével is lehet telepíteni azt a 3 msi fájlt.

#337 beamira42

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 03. 16:31 PM

01crt.msi
02contacts.msi
03messenger2009hun.msi
info.txt
install.bat
uninstall.bat
ezek vannak benne.

#338 beamira42

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 03. 16:34 PM

köszi nagyon hálás vagyok neked

#339 beamira42

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 04. 21:07 PM

az msn 9 midig hibát észlel és ezért kilép:
AppName: wlcomm.exe AppVer: 14.0.8064.206 ModName: kernel32.dll
ModVer: 5.1.2600.2180 Offset: 00009eec

Kérlek segítsetek......:wink:

#340 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 04. 22:18 PM

Keresd meg a "wlcomm.exe"-t a "C:Program FilesWindows LiveContacts" mappában, majd Jobb gomb -> Tulajdonságok -> Kompatibilitás fül -> A képi témák letiltása elé tegyél pipát, majd Okézd le.





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó