←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows 8

fotója male 2012.Apr.06.

Idézet

AMD’s driver for the Windows 8 Developer build is also now available on www.amd.com for download. This is the same driver that was made available through Windows Update when the Windows 8 Preview Build was released in September 2011. AMD plans to release new drivers for Windows 8 on www.amd.com the same day as all future Windows 8 milestone releases (Beta, RC, RTM) – just as AMD did for Windows Vista and Windows 7.

Forrás

A lényeg tehát az, hogy elég az a driver, amit a Windows leszed.
Válasz

fotója cobydick 2012.May.05.

Tudtok valami jó alternatívát ajánlani arra, hogy én érintőképernyőt szeretnék a Win 8 miatt, de ragaszkodok a billentyűzethez, és a notebook méretű kijelzőre, tehát legalább 15,4"...Tehát tablet, ultrabook kilőve...Gyakorlatilag érintőképernyős notebook kéne, de nem nagyon találtam...Előre is köszi!
Válasz

fotója jagdtigger 2012.May.06.

Vezetéknélküli vagy vezetékes bill nem játszik?
Válasz

fotója cobydick 2012.May.06.

Üzenet megtekintéseIdézés: jagdtigger - Dátum: 2012. May 06. 13:02 PM

Vezetéknélküli vagy vezetékes bill nem játszik?
Végülis de...csak tablet meg nincs nagy méretű kijelzővel.
Válasz

fotója male 2012.May.06.

Azt hiszem ez a kérdés kicsit korai, szerintem még kell egy kis idő, hogy a W8-hoz hardver készüljön és kereskedelmi forgalomba kerüljön.
Válasz

fotója cobydick 2012.May.31.

Srácok nagyon el vagytok maradva a hírekkel! :/ Este 6-tól várhatóan letölthető lesz a Release Preview!
Válasz

fotója male 2012.May.31.

Igen, sajnos egy "csöppet" el vagyunk maradva :(
Itt az RC: http://www.msw.hu/le...8/letoltes.html
Válasz

fotója male 2012.Jun.02.

Felraktam a Windows 8-at éles rendszerként a laptopomra. Egyelőre nagyon szokatlan a Metro és a hagyományos felület keveredése, bár utóbbi grafikája bejön.
Válasz

fotója Piszi 2012.Jun.18.

Jaj de imádom a MS frissítő eszközeit :D
Elindítottam azt amit az MS oldaláról letölt amikor rányomsz, hogy Win. 8 letöltése és kis gondolkodás után kiírja nekem, hogy a processzorom nem kompatibilis :D
Nos jelen pillanatban egy Intel i5-650-esem van.
Nos elárulná valaki, hogy ez miért nem felelt meg a MS-nak? :)
Na mindegy majd letöltöm az ISO-t. Amúgy ebből az RC-ből már kiszedték az aero-t vagy még benne van?
Válasz

fotója male 2012.Jun.18.

Hát ez jó... kép kép kép 32 vagy 64-bites rendszer alól indítottad?
Az Aero még benne van.
Válasz

fotója Piszi 2012.Jun.20.

Üzenet megtekintéseIdézés: male - Dátum: 2012. June 18. 07:58 AM

Hát ez jó... kép kép kép 32 vagy 64-bites rendszer alól indítottad?
Az Aero még benne van.
32bit Win 7 Pro-n próbáltam :)
Amúgy lehet, hogy a Win 7-ben van a hiba :) ma elkezdtem átmásolni néhány full hd videót a win partícióról egy másikra de ugyan azon a HDD-n és egész pontosan 27GB és azt hiszem 32db fájl és egy órát vett igénybe. Konkrétan múltkor 1óra alatt töltöttem le az iTunes-ról egy 1080p-s filmet. :)
Válasz

fotója rozoli 2012.Sep.09.

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.png Ez vajon mitől lehet, hogy a parancssor ilyen kis karakterekkel jelenik meg? Win 8 Pro van fenn, valamint egy Office 365. Semmi fontosabb rendszer buzizás nem volt.
Válasz

fotója male 2012.Sep.09.

Fejlécre jobb gomb -> Properties -> Font -> 7x12 -> OK
De akár másmilyenre is változtathatod :)
Válasz

fotója Roy777 2012.Nov.02.

Sziasztok.
A Window 8 telepítésével gondben vagyok.

Your Pc needs to restart please hold down the power button error code

Ezt a hibát adja. Biosban, már mindent bekapcsoltam, de semmi.

Alaplap: AsrockP4i945GC

2.4Ghz Intel Pentium

2Gb Memória

512 Vga

Kicsi a gép?
Válasz

fotója male 2012.Nov.02.

Helló,

Ezt a telepítés melyik fázisában írja ki?
Egyébként a gép szerintem elég hozzá.
Válasz

fotója Roy777 2012.Nov.02.

Windows 7böl indítottam a telepítést. Egyéni, kiírta, majd csinál egy windows.old mappát. Elkezdte felmásolni. Az első 100% elment, a második, 27%ig. Ott újraindúlt. Beadta a kék logot, és a hibaüzenet utána.
Olvastam külföldi topikban, hogy a Biosban,
No-execute memory protection-t kell engedélyezni. de ilyen nincs.
Válasz

fotója male 2012.Nov.02.

Pontosan milyen prociról van szó?
Úgy látom, hogy a No-Execute funkciót mindenképpen támogatnia kell a processzornak és ez csak a P4 Prescott óta támogatott az Intelnél.
Válasz

fotója Roy777 2012.Nov.02.

NTFS. 60Gb. Tehát a Procimnk kéne tudnia? Meg vmi, VMware-t kell bekapcsolni. De az sincs Biosban.
Válasz

fotója male 2012.Nov.02.

Ez a doksi leírja, hogy tudod megnézni, hogy a procid kompatibilis-e: http://msdn.microsof...e/hh975398.aspx

Viszont, ha úgy kezd el telepíteni, hogy valójában nem kompatibilis, akkor van néhány kedves szavam a Microsofthoz... kép
Válasz

fotója Roy777 2012.Nov.02.

Hát ez nekem, kínai :D
Válasz