←  Segédprogramok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Avast! vírusírtó

's Photo tomyboy2 2010.Jan.31.

VRDB-t sosem használtam, a bootidejű keresés nélkül kibírom, hisz előtte a 4.8-as volt fent.
Quote

's Photo wix 2010.Jan.31.

Dátum: die nadel

N
Viszont a Sandbox (homokozó) megjelenése nagyon hasznos (csak Pro és IS-ben), és bármely program futtatható benne, nem csak a böngésző.

No igen csak kár, hogy nem lett tökéletes a Sandbox! Ha a Firefoxot meg próbálom benne futtatni, rögtön kék halál.
Quote

's Photo die nadel 2010.Jan.31.

Nekem három hetente szorgalmasan készítette a VRDB-t. Soha nem volt rá szükségem, hogy használjam, de megnyugtató volt a tudat, hogyha mégis rendszerfájl fertőződik akkor ott van egy másolat amire lehet cserélni. Sok "format C" született már abból, hogy rendszerfájl fertőződött és annak vírusirtása után sérült és a rendszer használhatatlanná vált. Ezt a problémát a VRDB kiküszöbölte. Ezért tartottam hasznosnak.
A bootidejű keresés pedig akkor jön jól, ha már csökkentett módban sem megy a vírusirtás.
Hál' Istennek egyikre sem volt még szükségem. Az Avast mindig hibapont nélkül megvédte a gépemet.

Elérhető az Avast! 5 Free magyarul is: http://files.avast.c...av_free_hun.exe
Illetve a már fent lévő Avast! 5 Free illetve Pro 5.0.396 már frissíthető magyarra (Beállítások->Nyelv menüpontban.

@wix!
Nem tudom mi a bajod, nálam hibátlanul fut az FF a homokozóban! :) Ott valami más gond lesz!
Quote

's Photo wix 2010.Jan.31.

Dátum: die nadel

@wix!
Nem tudom mi a bajod, nálam hibátlanul fut az FF a homokozóban! :wink: Ott valami más gond lesz!

Kíváncsi vagyok mi lehet a gond?!
Milyen rendszered van? - Nekem XP Pro Sp3, Avast!5 IS
Quote

's Photo die nadel 2010.Jan.31.

Windows 7 Ultimate x64, Avast! 5.0.396 Pro, Firefox 3.6
Quote

's Photo male 2010.Jan.31.

Frissítettem az oldalon lévő Avast-ot magyarra: http://www.msw.hu/le..._antivirus.html
Quote

's Photo ViktorBeres 2010.Feb.18.

Én mikor megjelent az új Avast! frissítettem rögtön, de ez van olyan jó mint az előd?
Quote

's Photo Tens 2010.Apr.20.

Szintén az Avastot használom évek óta gond nélkül. Évente egyszer újra regisztrálok és minden OK!
Nem lassítja észrevehetően a rendszert. Ha nem sikerül megszüntetni a problémát, töröld le, töltsd le újra (esetleg máshonnan) és telepísed újra.

Laci.
Quote

's Photo male 2010.May.11.

Na most egy kicsit le kell húznom az Avast!-ot. Emailre Thunderbird-öt használok, webmailt csak ha nagyon muszáj. Eddig az Avast rinyált, ha titkosított kapcsolaton mentek az emailek, de úgy látszik a legutóbbi frissítés óta megoldották ezt a problémát. Ezt a problémát megoldották, de csináltak egy másikat.. STARTTLS titkosításnál közbeszólt, ezért a Thunderbird levélküldésnél azt hitte, hogy az SMTP szerver nem támogatja a STARTTLS-t és hibával elszállt. Most szívtam egy kicsit ezzel az egésszel, mire rájöttem, hogy az Avast a ludas.
Quote

's Photo User 2011.Feb.23.

mi csak stabil végleges verziót szeretünk mindenből de azért köszi :mrgreen:
Quote

's Photo die nadel 2011.Feb.23.

Én feltettem virtuális gépre (Windows 7 Professional SP1), eddig stabil.
Quote

's Photo male 2011.Feb.23.

Tölts föl képeket :)
Quote

's Photo User 2011.Feb.23.

kép

kép

kép

kép

kép
Quote

's Photo die nadel 2011.Feb.23.

kép
És pont most frissített a program:
kép
kép
kép
kép
A többi szinte ugyanolyan mint az Avast 5-ben.
Quote

's Photo User 2011.Feb.23.

ez akkor már végleges? mert programon belül engedett frissíteni, ha jól gondolom csak stabil buildekre szokás built in update-et engedni... :)

kép
Quote

's Photo male 2011.Feb.23.

Az avast oldalán is a 6-osat lehet már tölteni, ez gyors volt :D
Quote

's Photo User 2011.Feb.23.

Üzenet megtekintéseIdézés: male - Dátum: 2011. February 23. 13:46 PM



Legrövidebb idő intervallum RC és RTM build között egy (ennél) programnál? :D :D
Quote

's Photo male 2011.Feb.23.

Lehet csak én szereztem későn róla tudomást, hogy van Avast 6 RC :)
Quote

's Photo die nadel 2011.Feb.23.

:blink: Én is csak lesek. A Normál rendszeren levőt is felfrissítette 6-osra.
Quote