Ugrás a tartalomhoz


tbalint3 tartalmai

Összesen 6 elem van tbalint3-tól (Search limited from 2023. May 21.)


Sort by                Order  

#8765 Windows 7

Elküldve: Szerző: tbalint3 on 2009. June 18. 14:55 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Abban kérném a segítségeteket, hogy a hardver biztonságos eltávolítása résznél megjelenik a sata merevlemezem leválasztható eszközként, és jó lenne ha nem jelenne meg mert nem leválasztható. Ebben tudtok segíteni?



#8514 Windows 7

Elküldve: Szerző: tbalint3 on 2009. May 31. 12:56 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: vlevi

A teljes átlátszóságot lehet kikapcsolni. Az asztalon jobbegérre a személyreszabás/ablak színe menüben.
Jó, köszönöm a választ.



#8506 Windows 7

Elküldve: Szerző: tbalint3 on 2009. May 30. 19:49 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a tálca átlátszóságá hogy lehet kikapcsolni amikor egy ablakot teljes méretűre állítok, és még annyit, hogy lehet kikapcsolnia az ablak átlátszóságát amikor teljes méretűre állítom.



#8488 Windows 7

Elküldve: Szerző: tbalint3 on 2009. May 29. 12:03 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok.
Azt szeretném tudni, hogy honnan lehet letölteni magyar nyelvi csomagot a Windows 7 build 7137-hez?



#8464 Internet Explorer ikon

Elküldve: Szerző: tbalint3 on 2009. May 27. 12:43 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sikerült átállítani az ikonját úgy, hogy a vezérlőpultban a mappa beállítások fájltípusok fülön kiválasztottam a az mhtml fájltípust és kicseréltem az ikonját.



#8438 Internet Explorer ikon

Elküldve: Szerző: tbalint3 on 2009. May 26. 17:44 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok.
Az lenne a problémám, hogy Windows XP újratelepítés után amikor az SP3 és driverek után telepítem fel az Internet Explorer 7-et, akkor a következő érdekes ikon problémát veszem észre (lásd: mellékelt kép), ez akkor történik amikor elmentek egy weblapot mht kiterjesztéssel.
Kérlek segítsetek mert nagyon zavar, a válaszokat előre is köszönöm.Csatolt kép: MHT_ikon_hiba.JPG