Ugrás a tartalomhoz


TIBBBBO tartalmai

Összesen 7 elem van TIBBBBO-tól (Search limited from 2023. May 17.)


Sort by                Order  

#4654 Eredeti CD-kulcs

Elküldve: Szerző: TIBBBBO on 2008. May 10. 19:29 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Na sikerült?
Vagy még mondták hogy instaláld újra 3-szor, mert nekem minden egyes újrainstalálásnál ezt mondták!!!!



#4617 Eredeti CD-kulcs

Elküldve: Szerző: TIBBBBO on 2008. May 08. 15:09 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hát nekem is volt egyszer ez a gond, mivel hirtelen kipurcant a vinyóm és amikor újra beinstaláltam akkor felhivtam a microsoftot és azt mondták, hogy ez a kód már egyszer használatban van és már már nem lehet használni.
Ez felb...tt, de nagyon így hát kénytelen voltam lehúzni egy kalózverziót, be crackeltem és sikeresen mukodott.



#4322 Vista hibernálása

Elküldve: Szerző: TIBBBBO on 2008. April 18. 18:48 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszönöm a segítséget már működik :D



#4319 Vista hibernálása

Elküldve: Szerző: TIBBBBO on 2008. April 18. 16:13 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Bekapcsolni is lehet itt?, mert azt szerettem volna.



#4318 Nyomtató kérdés

Elküldve: Szerző: TIBBBBO on 2008. April 18. 16:10 PM in Hardver

Még ezen nincs kijelző sajnos.

De ha bekapcsolom a nyomtatot akkor automatikusan nyomtatja a test page-t.
És ha én teszek valamit nyomtatni, akkor meg nem csinál semmit!!!

A Vistát csak a végső esetben telepítem újra, mert tele van a hardiskem és sok időt venne igénybe a felégetése.

S most, hogy az automatikus aktualizáló is befuccsolt a rendszeren, még nehezebb a nyomtatót is helyrehozni s tobbi problémámat is megoldani.



#4307 Vista hibernálása

Elküldve: Szerző: TIBBBBO on 2008. April 18. 11:02 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

Megtudná valaki nekem mondani, hogy hol kell a Vistánál beállítani a hibernálást?
:D



#4306 Nyomtató kérdés

Elküldve: Szerző: TIBBBBO on 2008. April 18. 10:55 AM in Hardver

Üdv mindenkinek!

A segítségeteket kérnem ezzel a témával kapcsolatban!!

Jelenleg HP PSC 1310 es nyomtatom van és eddig minden OK volt, s hirtelen egyik percrol a masikra megbolondult.
Hiába teszek nyomtani egy adott dokumentumot s nem nyomtatja ki pedig kiírja hogy nyomtatás készülőben.
Ez egy multifunkciós nyomtató a scanner is működik a fénymásolás is, csak a gépböl nem enged nyomtatni semmit.
Már legalább 10-szer restartoltam a gépet, a legújabb drivert lehúztam rá, az aktív nyomtató is be van állítva, és nem tudom hogy mi baja lehet.

Szerintem 100% hogy nem a nyomtato a hibás, hanem a gépen lesz valami gond, csak nem tudom mi.

Ha valaki tud segíteni, kérem segítsen fontos lenne!!!