Ugrás a tartalomhoz


Nyomtató kérdés


3 válasz érkezett a témában

#1 TIBBBBO

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 18. 10:55 AM

Üdv mindenkinek!

A segítségeteket kérnem ezzel a témával kapcsolatban!!

Jelenleg HP PSC 1310 es nyomtatom van és eddig minden OK volt, s hirtelen egyik percrol a masikra megbolondult.
Hiába teszek nyomtani egy adott dokumentumot s nem nyomtatja ki pedig kiírja hogy nyomtatás készülőben.
Ez egy multifunkciós nyomtató a scanner is működik a fénymásolás is, csak a gépböl nem enged nyomtatni semmit.
Már legalább 10-szer restartoltam a gépet, a legújabb drivert lehúztam rá, az aktív nyomtató is be van állítva, és nem tudom hogy mi baja lehet.

Szerintem 100% hogy nem a nyomtato a hibás, hanem a gépen lesz valami gond, csak nem tudom mi.

Ha valaki tud segíteni, kérem segítsen fontos lenne!!!

#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 18. 11:36 AM

Helló!

Nem emlékszem rá, hogy működnek-e a HP nyomtatók driver nélkül (azaz generic printerként), de egy próbát megér. Van kijelző azon a nyomtatón? Ha igen, akkor nem ír rajta semmit?

#3 gunit88

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 18. 12:44 PM

Mi lenne ha ujra telepítenéd a Vistádat..és feltennnéd a SP1 ??....Lehet valamit segítene

#4 TIBBBBO

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 18. 16:10 PM

Még ezen nincs kijelző sajnos.

De ha bekapcsolom a nyomtatot akkor automatikusan nyomtatja a test page-t.
És ha én teszek valamit nyomtatni, akkor meg nem csinál semmit!!!

A Vistát csak a végső esetben telepítem újra, mert tele van a hardiskem és sok időt venne igénybe a felégetése.

S most, hogy az automatikus aktualizáló is befuccsolt a rendszeren, még nehezebb a nyomtatót is helyrehozni s tobbi problémámat is megoldani.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó