Ugrás a tartalomhoz


balasig tartalmai

Összesen 9 elem van balasig-tól (Search limited from 2023. May 05.)


Sort by                Order  

#9457 Windows 7

Elküldve: Szerző: balasig on 2009. July 28. 16:20 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Jónak tűnik. És van benne egyedi magyar téma és hangprofil?



#9451 Windows 7

Elküldve: Szerző: balasig on 2009. July 28. 14:21 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: DDs

Lehet hogy kész a magyar nyelvű RTM nem szeretném elkapkodni de ismerőseim most öltötték le a Microsoft szerveréről. Magyar indító képernyő van (mikor Windowson belül indítjuk a DVD-t) és telepítésnél is csak magyar nyelv választható. Még egyenlőre csak virtual pc-ben rakom fel majd kiderül...


Ez érdekesn hangzik, kíváncsian várjuk! :D És a böngészőválasztás is bennevan? Telepítésnél előjön?



#9446 Windows 7

Elküldve: Szerző: balasig on 2009. July 28. 12:45 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: DDs

kép
Találtam működő aktivátort Windows 7 RTM-hez. Kipróbáltam és működött Windows 7 Ultimate 32 biten! A Program neve Windows 7 Toolkit 1.8 ami az aktiváláson kívül még rengeteg más dolgot is tud.
LINK:
http://keznews.com/6...Windows_7_Activ ... t_BETA_1_8


Ez ugye nem az RC aktiválós fájljaira cseréli az RTMét? Mert az csak 3 hónapig jó.



#8695 Windows 7

Elküldve: Szerző: balasig on 2009. June 12. 17:29 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Biosban nézelődtél már?



#8661 Windows 7

Elküldve: Szerző: balasig on 2009. June 11. 13:17 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nem az energiabeállításnál van beállítva a 2 óra tétlenség utáni kikapcsolás?



#8638 Windows 7

Elküldve: Szerző: balasig on 2009. June 09. 17:09 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: zoldev

Csumi!
Nem tudtok egy linket ahonnan le tudnék tölteni a 7201-es verziómhoz magyar nyelvi fájlt?
Töltöttem le egyet de kiderült, hogy az a 7100-hoz való. A 7201-hez pedig nem találok.
Nah mind1 azért köszi!


Van egy link ahol elvileg fenn lesz, de ott szombat óta nem történt semmi változás, a srác abbahagyta a feltöltést, a hozzá tartozó fórumot meg lezárták. Másik helyen meg olyat olvastam, hogy a 7201-hez nem is lesz hun mui, hanem a későbbi buildhez lesz. "Ez a verziót csak a MS-t saját belső használatra szánta, de ami pénteken jelenik meg az már a tesztelők is megkapják --->> így torrentre is kikerül"



#8619 Windows 7

Elküldve: Szerző: balasig on 2009. June 08. 11:40 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Ez nem megy fel a 7201-es buildre!



#8580 Windows 7

Elküldve: Szerző: balasig on 2009. June 05. 13:08 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: csabesz007

Magyar pack a 7201-hez,csak vmiért nem tudom leszedni:
http://windowsum.com.../windows-7-7201 ... #post10907
Szerintem még csak a linkek vannak berakva, maga a fájl még nincs feltölve, nincs kész, majd egyszercsak ott lesz. Énis azt várom már. Az orosz, ukrán, török mui linkje már él! :(



#8009 Windows 7

Elküldve: Szerző: balasig on 2009. May 05. 23:44 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Már több Windows 7-et is kipróbáltam betáktól az RC-ig, és mindegyiknél ugyanaz a hiba jön elő. Van az rFactor nevű autós szimulátor játék. Ha serverre megyek vele iszonyú nagy pingeket és laggokat produkál. Vistánál nem volt semmi ilyen gond, elvileg új hálókártyadriver is jelent meg ápr 30-án amit feltettem. Antivírus, tűzfal kikapcsolva mégis laggolt. Valaki tudna erről valami infoval szolgálni? Köszi!