Ugrás a tartalomhoz


axsika tartalmai

Összesen 6 elem van axsika-tól (Search limited from 2023. May 09.)


Sort by                Order  

#11032 Windows 7

Elküldve: Szerző: axsika on 2009. November 22. 21:06 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Itt foglalkozak a DriveGuard-al!
http://www.sevenforu...otectsmart.html



#7938 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: axsika on 2009. May 03. 08:59 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Uhhh..fent van már vagy 1 éve,uh nem emléxem,de ha minden igaz,akkor nem..nem szoktam letölteni ilyen buherált oprendszereket,uh nem hiszem,h az van.



#7936 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: axsika on 2009. May 03. 08:21 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hát ez igy sem megy..nem tudom mi lehet a baj. Valakinek valami ötlet? Egyeltalán megéri felrakni?



#7933 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: axsika on 2009. May 02. 18:10 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

UAC kikapcsolva,akkor azt visszakapcsolom..
A licence visszaállitásra semmit nem csinál,bár tört vista. Ugyanugy megmarad az aktiválás meg minden.
Megpróbálom akkor mégegyszer,aztán ha nem megy,akkor leszedem az integrált telepitőt,és ujrarakom. Vagy a Seven-t,még nem tom :roll:
Köszönöm!



#7931 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: axsika on 2009. May 02. 17:59 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Megpróbáltam feltelepiteni az SP2-t,de hibával leállt. Többször is megpróbáltam,de mindig ugyanaz a hiba.a 3.lépés elmegy 100%ig,majd kiirja,h telepités sikertelen és visszavonja.
A hiba:
" A beállitáskulcs érvénytelen."
" ERROR_BADKEY 0x800703f2 "
Mitől lehet ez? Találkozott már valaki ilyen problémával?



#6155 Nem indulnak a játékok!

Elküldve: Szerző: axsika on 2008. November 30. 13:46 PM in Hardver

Nekem is csinált anno ilyen hibákat...de a vistához amit kiadtak kompatibilitás frissités az megoldotta..Nézd végig a frissitési előzményekbe,nem-e maradt ki véletlenül pont az a frissités.
Amugy az Undercover tényleg konzolból indul.:)