Ugrás a tartalomhoz


mash222 tartalmai

Összesen 11 elem van mash222-tól (Search limited from 2023. May 03.)


Sort by                Order  

#4064 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: mash222 on 2008. April 02. 06:48 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Megoldottam a problemat ujratelepitettem az egesz rendszert es mast tettem fel!!! Vegul is rajottunk hogy magaba az XP-be volt a baki!!!:(Koszi mindenkinek a segitseget es a jo infokat!!!!



#3722 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: mash222 on 2008. March 01. 16:21 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Okes es koszi szepen!!!



#3494 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: mash222 on 2008. February 17. 02:41 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hat azt hiszem kiprobalom en is mert Maker-ral csak a gond van sajnos !!!Koszi



#2999 MSW.hu - észrevételek, hibák, javaslatok

Elküldve: Szerző: mash222 on 2008. January 18. 20:42 PM in Gépház

Hello.Hat nem semmi volt ujra bejelentkezni erre az oldalra a valtoztatas ota:(!!!!Addig semmi gond nem volt vele!!!Sajnos rengetegszer probalkoztam de szerintem nem volt minden egyertelmu vagy nem mukodott rendesen.Kar lett volna kihagyni ezt az oldalt mert nagyon sok jo van itt!!!!Csak azota nem kapok ertesitest sem a mailomra mik lettek frissitve:( Miert lehetseges ez?Koszi



#2617 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: mash222 on 2007. December 31. 08:24 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hat igen azt hiszem inkabb most mellozom a codec packokat!!DE hogy okesan menyjen minden ujratelepitem az Xp-t.Remelem akkor mar az ilyen progik nem bosszantanak majd.Koszi mindenkinek a segitseget!!!



#2599 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: mash222 on 2007. December 30. 11:08 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Koszi !!!.Szerintem is ez lesz a legjobb megoldas mert probaltam lassitott modba kidobni a Movie Makert ami csak reszben sikerult mert a mappa az megmaradt igaz nem mukodik de nem is lehet eltavolitani.Igen a gom player az jo mert mar hasznaltam de csak angol volt de megfogadom a tanacsodat!!Most a VLC playert hasznalom az sem rossz igaz le kelett toltenem egy masik oldalrol mert az elozo az nem a legjobb minosegben jatszott. :) A codec packot meg kidobtam es tenyleg jobb azota a lejatszas.



#2482 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: mash222 on 2007. December 19. 21:53 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hat az a helyzet hogy igazabol az Xp-n nem talaltam sehol sem azert telepitettem le.DE amiota ezt megtettem meg a dvd lejatsok is furcsan jatszak a filmeket mert belezavar sokszor egy olyan dolog hogy a kepminoseg romlik vagyis kicsit kihalvanyodik de ezt gyorsan csinalja mintha a dvd minosege lenne rossz viszont az origitnal is van ez a problema.Eppezert szeretnem onnan valahogy eltavolitani de ha mas nem megy install az Xp ujra es kesz.Hat nem gondoltam volna hogy ennyi gondom lesz ezzel a progival!!!:) DE mindenkepp kosszi az infot es a segitseget .Meg azert probalkozom vele hatha megadja magat valahogy:)!!!
Es te melyiket ajanlanad ez helyett ?Ha lehet ami magyarul is van.Koszi szepen!!!!



#2395 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: mash222 on 2007. December 16. 12:05 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Koszi es szerintem ez lesz majd a jo megoldas mert az egyik kollegam is ezt ajanlotta.Hat erdekes progik vannak neha.REmelem sikerul majd kitorolnom.Es azt nemtudnad nekem megmondani miert nem tudunk sem ezzel a progival sem a Power pointal zenei alafestest tenni az elkeszitett dokumntumhoz?



#2363 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: mash222 on 2007. December 14. 21:28 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Ott nem is jeleniti meg csak bent a programok mappaban talalhato meg.Gondoltam kitorlom csak ugy de magatol visszajon kb.15mp mulva:( Hat ilyennel meg nem volt dolgom!!:-(



#2362 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: mash222 on 2007. December 14. 17:15 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Xp-van es koszi a segitseget.Mar sokmindennel probalkoztam csak azt nem ertem hogy miert nem mukodik rendesen?!!!!Azert tettem fol mert a Power Point-al nem tudunk zenet alatenni egy szerkesztesnek:( !! DE ezzel sem es le sem tudom szedni a geprol :-(!!! Megprobalom amit irtal es meg 1x koszi!!!!



#2359 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: mash222 on 2007. December 14. 09:11 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok.Tudna valaki segiteni hogy tudom uninstalalni a Windovs Movie Marker programot a gepemrol ha nincs unintalja.Sajnos ratelepitettem de nem mukodik es hiaba szeretnem eltavolitani nem engedi a rendszer:( !!! Koszi.