Ugrás a tartalomhoz


Ateszka tartalmai

Összesen 10 elem van Ateszka-tól (Search limited from 2023. April 28.)


Sort by                Order  

#7231 Vírusírtó teszt

Elküldve: Szerző: Ateszka on 2009. March 04. 10:28 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nekem alapból az IE8, még az oldalakat sem engedi behozni... :)



#6814 Trójai írtása...

Elküldve: Szerző: Ateszka on 2009. January 27. 08:43 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

A Nod32 én már a 2.5 verziótól használtam a jelenlegi verzióig(3.0-4.0BETA). Annyit hozzá kell hogy szóljak a Nod32 fikázásához, hogy sokat olvastam utána fórumokon, és azt vettem észre, hogy azoknak nem szimpatikus, akik valamilyen tört verziót használnak, mert tapasztalatból mondom, hogy a tört verzió sz...rt sem ér. abban az időben mikor én is illegálisan használtam, párszor újra kellett raknom az XP-t :?:. Majd mikor megvásároltam, már jóval biztonságosabb volt a használata, és megvoltam vele elégedve. De előfordult, mikor egy két Spyware bejött és szét cseszte a gépem. Majd leszedtem a Counterspy, ami elég gyorsan és alaposan megtisztitotta. Tanulság: a Nod32 a virusírtók kategóriájában az egyik legjobb, de spyware védelemre alkalmatlan. Ezért ajánlottam a Vipre virosírtót+spywareirtót, mert olcsóbb és jobb, mint a Nod32. De nem mérhető össze a kettő, mert igaszságtalanság lenne. :lol: Az EsetSmartSecurity, már többet tud, csak sokat eszik(NortonInternetSecurity2009-nél is többet), és mellé is kell Spyware irtó.



#6804 Trójai írtása...

Elküldve: Szerző: Ateszka on 2009. January 26. 20:05 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Ajánlóm figyelmedbe: Sunbelt Vipre!
www.vipre.hu



#6613 Windows 7

Elküldve: Szerző: Ateszka on 2009. January 14. 08:07 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Értem. Ha netán nekem szólt :oops:
Már fennt van, a Vista format, 7 fel. 2-3. napja használom és hibátlan.
Azért kell neki 200mb a Boot-nak, mert az összes Drivert boot időben inditja.



#6607 Windows 7

Elküldve: Szerző: Ateszka on 2009. January 13. 09:08 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Felraktam a 7-est. Az install 18perc, a rendszer végleges használatba vétele 23perc.
A rendszer felállása gyorsabb, mint az XP és a Vista. Stabil és működő képes. Semmit nem kellett felrakni(driver), automatikusan telepít mindent és beállít. Nagyon jó!!! Ami meg kell, azt letölti.



#6606 Windows 7

Elküldve: Szerző: Ateszka on 2009. January 13. 08:52 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Karlkani: ezt próbáld meg, hátha : http://usite.hu/prg/SoundMAX_Audio



#6601 Windows 7

Elküldve: Szerző: Ateszka on 2009. January 12. 18:11 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Akkor kérj ott segítséget, hátha tudnak segíteni



#6599 Windows 7

Elküldve: Szerző: Ateszka on 2009. January 12. 17:06 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Karlkani: töltsd le ezt, talán ez segít: http://usite.hu/prg/SB_Audigy_LS



#6597 Windows 7

Elküldve: Szerző: Ateszka on 2009. January 12. 16:21 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Az .iso fájlt letöltöttem és ki is írtam.
A laptopomra szerettem volna felrakni, de az installnál, jelezte, hogy nincs elég memória.
Ezért szeretném a nagy gépre felrakni, mert nagyon kiváncsi vagyok rá.
Szeretnk egy kis segítséget kérni...



#6595 Windows 7

Elküldve: Szerző: Ateszka on 2009. January 12. 16:04 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy megtudom-e csinálni azt, hogy feltelepítem a Win7-et, úgy, hogy a jelenlegi Vista-m is marad? Ha igen, hogyan?