Ugrás a tartalomhoz


erm tartalmai

Összesen 6 elem van erm-tól (Search limited from 2023. April 29.)


Sort by                Order  

#7170 Windows Defender

Elküldve: Szerző: erm on 2009. February 27. 16:27 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Bocsi...Error found: Code 0x80004002



#7169 Windows Defender

Elküldve: Szerző: erm on 2009. February 27. 16:11 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Gondolod, hogy kitaláltam volna...? Sajna nem... valami megoldás?..



#7167 Windows Defender

Elküldve: Szerző: erm on 2009. February 27. 11:50 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Problémám van a Defenderrel...
Frissítéskor, kereséskor a következő hibát írja ki.

Error found: Code 0x8000402

Mi lehet a bibe?



#4781 AfterFixProjectXP (AFPX)

Elküldve: Szerző: erm on 2008. May 20. 14:36 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

Szia!

Nos, utánanéztem, ez a kapcsoló már egy jó ideje nem használatos. Melyik verziónál használtad?

Üdv.
Bootor


Őszinte legyek nem tudom mire gondolsz mint verzió, de egy saját készítésű WPI-ben igy működött eddig:

@cmdow @ /HID

rem ------------ Kötelező rész, ne szedd ki! --------------
set installpath=%~dp0
for /f "delims=: tokens=1" %%i in ("%installpath%") do %%i:
cd "%installpath%"
rem -------------------------------------------------------


rem Silent Install
afpx-4-053-may-x86-hun-afterfix.net.exe/silent /silent

rem Crack

rem Registry

rem Parancsikon

rem CleanUp

EXIT

Ki volt jelölve és beavatkozás nélkül működött, de legalábbis elindult.
Ezeddig nem volt gond de most a májusi frissítésekkel nem tudom elindítani post install módon.

Ötle?...



#4767 AfterFixProjectXP (AFPX)

Elküldve: Szerző: erm on 2008. May 19. 07:20 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali, Bootor-tól kérdezném.
Volna némi gondom...
Nekem " készített" xp van és post install módon több program benne van. Eddig ugyebár *.cmd ben beírtam az plk. "afpx-4-053-may-x86-hun-afterfix.net.exe/silent" kapcsolót és semmi gond nem volt elindult magától. De most, hogy letöltöttem az új frissítő csomagokat, nem reagál semmiféle kapcsolóra... bár kézzel tudom indítani, de hálás lennék, ha ismét működne mint régen. Mi lett változtatva és miért? ki is csomagoltam de úgy sem reagál.

Köszi a választ



#4711 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: erm on 2008. May 15. 07:22 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nekem olyan fenemód gondom van hogy a meglévő SP2-es telepítőlemezemre nem engedi beleintegrálni az SP3-at.
Igaz én már az Nlite-val módosítottam az xp- de akkor sem értem. Hibaüzenethez kiírja, hogy már integrált csomagra nem lehet frissíteni. Próbálkoztam több féle módszerrel, Nlite, kézi módon és ahogy itt az MSW-n írva vagyon.
Mi lehet a baj???