Ugrás a tartalomhoz


djrobaa tartalmai

Összesen 17 elem van djrobaa-tól (Search limited from 2023. April 27.)


Sort by                Order  

#13171 Windows 7 Service Pack 1 (SP1)

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2011. February 23. 00:26 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok.

Nekem is megjött az SP1 WU-n keresztül. Érdemes felraknom? Rendszeresen jöttek frissitések és amik eddig jöttek az mind felvan települve. Ahogy olvastam semmi extra nincs benne csak az eddig megjelent frissitések.



#12839 Windows Live Messenger 2011

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. November 11. 15:14 PM in Internet, hálózatok

Dátum: FSzabolcs

Mennyire régit :D

Szerintem neki a 2011-es van már fenn. Nálam is előfordult ez a helyzet. Haveromnak szerettem volna küldeni zenéket, de ugyanezt irta ki, és persze nála is a 2011 vot fenn. Nekem viszont még a 2009. Vissza raktuk a 2009-et és minden jól müködik.



#12435 Eset NOD32 3.0 (magyar)

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. July 07. 08:05 AM in Segédprogramok

Dátum: tomvth

Üdv mindenkinek!
Egy aktuális kódot tudna küldeni valaki (ami 08.15-ig érvényes)? Előre is köszönöm

2010/7 CH1P kód:

trr7ce

http://www.eset.hu/chip

Érvényes: 2010. 08. 15.



#12200 Windows 7

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. May 16. 15:40 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Psychotape

6.1.7600.16385

ez hol lehet megnézni? mert én csak a 7600ig jutottam a winver paranccsal :D

Futtatásba beirod, hogy msinfo32 és már látod is.



#12165 Windows 7

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. May 13. 08:21 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Viktorio

Valaki meg tudja mondani melyik a legfrissebb verziószám alatt futó win7?

6.1.7600.16385

Ennél ujabb szerintem nincs, majd csak akkor lesz ha már lesz hozzá szervizcsomag.
Nekem Professional van fent az összes eddigi frissités telepitve. A verzió szám ugyanez, nemváltozott.



#12133 Windows 7

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. May 09. 10:42 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hello.

Volt itt nálam a multkor egy noti. Packard Bell noti volt. Igy jártam énis mint Te, csak én a Bluetooth-ot nemtudtam bekapcsolni. Hosszas keresgélés és utána járás után, egy billentyüzet driver volt a hiba oka. Megkeresetem a Packard Bell oldalán a notit (nemvolt egy egyszerü dolog), leszedtem a drivert és egyből müködött minden amit a funkció gombokkal lehet állitani.

És nálam sem volt felkiáltó jeles dolog az eszközkezelőben. Nemtudom, hogy segitettem e ezzel, de gondoltam leirom hátha.



#12073 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. April 20. 21:01 PM in Hardver

Igy nehéz bármit is mondani, hogy mi történhetett vele. Gondolom már minden féle képpen kiprobáltad igaz?

Akkor gondolom ugyis, hogy csak ez volt bedugva és a jó kihuzva. Ha nem akkor probáld meg igy is, hogy a BIOS látja e. Esetleg másik kábel, másik SATA port, másik tápkábel.

Ha igysem akkor mást már nemtudok. Esetleg egy havernál kiprobálni.



#12071 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. April 20. 18:40 PM in Hardver

Nagyon melegszik vagy csak olyan üzemi hőfok? És merre melegszik a hdd? Az elektronikai része melegszik? Egy ismerősőm is járt igy, hogy bekapcsolta a gépet és már nemvolt jó a hdd. Övét megnéztem és egy nagy fekete chip forrósodott rajta. Ennyi elég is volt. Többet nemindult el. Esetleg keress rajta forrasztási hibát, bár ez szerintem kizárt.



#12068 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. April 20. 17:15 PM in Hardver

Azonos méretüvel kéne kisérltezni. Egy 1TB-os winyót és nem szednék szét. Szerintem nemis müködne vele.



#12064 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. April 20. 13:04 PM in Hardver

Hy!

Nekem is van ebből a szeriából. Van egy IDE-s 250GBos és egy SATA II szintén 250GB. IDE-s közel 3 éves, SATAII-s 2 éves. Sose volt velük baj. Ezeken kivül van még a gépben egy 200GB-os Samsung SATAII és egy WD 250GB. Ezek közül a legjobb a Samsung. Sokkal jobb az elérési ideje mint a Seagatenek vagy a WD-nek. És persze fele annyira melegszik. WD van, hogy felmegy 42fokra, pedig van nekik szellőzés mert egy 12cm-es légkavaró van a ház lejében ami pont a winyókra fujja a levegőt. Szerintem a tiédben megadta magát az elektronika. Annyit tudnál tenni, hogy keresel egy olyan winyót mint a tied, aminek az elektronikálya még jó, de épp a lemezek hibásak. Ha szerencséd van akkor ha kicseréled az elektronikát letudod menteni az adataidat. Persze ez sem 100%os megoldás, de hallotam már róla hogy pár embernek sikerült.



#12003 Radeon 4550

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. April 11. 18:02 PM in Hardver

Dátum: tomyboy2

Nem tudom, hogy mennyi köze van, de szerintem a teljesítmény centrikus beállításnál teljes sebességen fog járni (ha nem így van, akkor kijavítanak).

Ha jól tudom ez csak a cpu-ra igaz. Nekem ahhoz, hogy ez müködjön ahhoz bekell állitanom a BIOS-ban az AMD Cool&Qiet opciót, és a Winben pedig energia takarékosra kell állitanom a sémát. Ekkor a procim 3200Mhz helyett 800-on megy.

VGA-ra szerintem nincs hatással.

Roy777: Attól függ mire használod a kártyát. Játékra is jó, egy bizonyos határig, de hiába a GDDR3 memória ha a vezérlő csak 64Bites. Játékra szeretnéd inkább használni, akkor ahhoz minimum a 128bit de a legjobb a 256bites kártya.



#11997 Radeon 4550

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. April 11. 11:30 AM in Hardver

Ugytudom azt nemlehet kikapcsolni. Esetleg egy VGA BIOS moddal meglehet oldalni véleményem szerint, de értelme nincs. Igy legalább nem fő meg alapjáron se. Szerintem a kevesebb fogyasztás is egy elég lényeges dolog. Minek menjem 100%on 2D-ben ha nemkell a teljesítménye.



#11990 Radeon 4550

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. April 10. 22:05 PM in Hardver

A biztonság kedvéért azért tehetnél rá egy halk 80as vagy 120as ventit. Vagy ha nem is rá akkor ugy elhelyezni, hogy fujja rá a hideg levegőt.



#11988 Radeon 4550

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. April 10. 21:34 PM in Hardver

Nem, nem az. A másik gépben egy Radeon HD3850 van. Pontosan ugyanigy csinálja mint a tied. De ha elinditom a játékot, akkor kapásból beindul a kicsike.

Furmark közben figyeld a hőmérsékletét is, mert ez a progi keményen megdolgoztatja a kártyát. Ha szükséges tedd fel 100%ra a ventit.

:D



#11986 Radeon 4550

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. April 10. 21:28 PM in Hardver

Hali.

Tedd fel a Furmark progit. http://www.ozone3d.net/benchmarks/fur/

Elinditod és közben figyeled GPU-Z-vel vagy a Catalystben az órajeleket. Amugy ezt ATI PowerPlay funkciónak hivják. 2Dben vissza veszi a kártya órajelét, ez által energiát takarit meg, és kevésbé melegszik.

Üdv!



#11910 Windows 7

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. April 07. 22:41 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: bluefish

Köszönöm a segítséget fiuk :S

Hali.

Nem lehetséges, hogy VGA driver frissités miatt esik szét a kép? Lekéne törölni és ujra felrakni a VGA drivert.
Lehet, hogy nem ez a hiba, de egy probát megér.



#11909 Windows 7

Elküldve: Szerző: djrobaa on 2010. April 07. 22:37 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: szaan

Használom a lemezkarbantartó, és a ccleanert.Semmi hatás, kitöröl 20-30 megát és ennyi.
Temp könyvtáram üres.
Biztonsági mentés kikapcsolva.Más ötletem nincs.
Hol tudom megnézni mi a felesleges állomány?

Hali.

Esetleg a rendszer visszaállitási pontokat is megnézhetnéd. Legutolsó kivételével az összeset kitudod törölni, és ha sok van belőle akkor
bizony sok helyet foglal. Ha már megvolt akkor nemszóltam. Esetleg egy TuneUP Utilities progit feltehetnél. Van benne egy olyan menü,
hogy Free Up Disk Space. Itt kilistázza neked, hogy mennyi helyet foglalnak el a rendszervisszaállitási pontok.