Ugrás a tartalomhoz


Attlee tartalmai

Összesen 5 elem van Attlee-tól (Search limited from 2023. April 29.)


Sort by                Order  

#12715 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Attlee on 2010. September 24. 20:02 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok! :)

Testvérem laptopja bemondta az unalmast nem régiben, sima winyó baja volt... most vettünk 1 jó winyót ami nagyobb kapacitású minden.. kb 1 hónapja benne van a laptopba... és most néha gondol a laptop 1-et és lefagy.. nem lehet semmit csinálni vele... lehetséges hogy a winyó baja van? vagy miért fagy le? nem reagál semmire.. ma tettem újra a laptopját.. vagy vírus lenne? :)

Köszi előre is a fontos infókat!



#12668 Laptop hibernálása, ha nem kap áramot!

Elküldve: Szerző: Attlee on 2010. September 10. 22:36 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hát a riasztásoknál lehet állítani hogy hány %-nál jelezze ha kritikus töltöttségű az akksi stb... Na ott 1 helyen is pipa volt, és nem kellett volna... emiatt volt a probléma

Megoldás, ne legyen pipa:
Csatolt kép: megoldás.JPG

Köszi a gyors, választ és a segítséget! :D



#12666 Laptop hibernálása, ha nem kap áramot!

Elküldve: Szerző: Attlee on 2010. September 10. 21:50 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

Nálam az lenne a problem... hogyha a laptop töltőt kihúzom a laptopból akkor automata hibernálja a gépet, hiába van benne akksi!
Mi lehet a gond? Tettem fel képet is az energia gazdálkodási cuccról, gondolom ott kell valamit állítani... azt akartam elérni hogy gyorsan bootoljon a gép, és valak írt 1-2 tippet, és hát amint látom valóban gyors, de sajnos ez így nem jóó

Csatolt kép: problem.JPG

Előre is köszi a segítséget!



#12550 Windows XP USB telepítés PenDrive-ról

Elküldve: Szerző: Attlee on 2010. August 04. 16:32 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Na már megoldottam, én voltam a hibás bocsánat! El olvastam és cmd-t nem nyitottam meg és nem végeztem el a műveletet, és az Iso fájl-t kitömörítettem és most másolja a windowst!

1 kérdés! Windows Xp turbo 3D SP3 mennyire gyors, és meddig bírja? mert nekem xp prof-om volt, de 3 hónapnál tovább nem bírja.. valami stabil rendszerre lenne szükségem...



#12549 Windows XP USB telepítés PenDrive-ról

Elküldve: Szerző: Attlee on 2010. August 04. 15:19 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Szia!

Mikor a C- meghajtóra kitömörítettem a bootsect mappát és elindítottam a benne lévő exe fájlt, érdekes módon bejött valami, és egyből el is tünt... "következő parancsot: "bootsect.exe /nt52 X:" ahol X a PenDrive meghajtójának betűjele. Ezt az ablakot most már be lehet zárni."

Nekem ez a menüpont kimaradt érdekes módon... És neme a windows ISO fájlt a gépemen van!

És tovább csináltam a műveletet és 1-es menüpont se stimmel:

http://img807.images...07/695/hiba.jpg


Vajon mi lehet a probléma? 2G-os pendrivem van...

Előre is köszönöm a választ!