Ugrás a tartalomhoz


DamonBounce tartalmai

Összesen 6 elem van DamonBounce-tól (Search limited from 2023. April 27.)


Sort by                Order  

#3657 Windows Vista Service Pack 1 (SP1)

Elküldve: Szerző: DamonBounce on 2008. February 25. 08:51 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

nem találtam meg a külön támát, ujat sem nyitok mindegy :]
egy olyan kis gondom van, hogy amikor a vista volt fent párszor úgy indított a gép, hogy elkezdett vibrálni az egész kép. Olvashatatlanul, mintha rángatnák :)) ez mitöl van?



#1155 Vista alatti képernyõfelbontás

Elküldve: Szerző: DamonBounce on 2007. August 29. 11:03 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Talán ide való az én problémám

Adott Vista, Asus Ati eax1300 videokari, ati catalyst meg egy TV
XP-n semmi gondom nem volt, minden jol ment tvn is stb.
Vista: klón üzemmódban nem enged 1024*768 fölé menni, borzaszto, átállítom kiterjesztettbe, amit amúgy is használok, itt kiírja, hogy visszavált egyszerûre, aero el, mert a tv bezavar (khm, a tvn csak a háttérkép látszik meg video ha elindul)
Hogyan tudom ezt helyrehozni?

2. Ugye alapértelmezettnek állítottam, hogy bármien videó indításával a tv-n megjelenik ráméretezve. (ez xp-n szintén tökeletesen ment mindennél) Vista-n csak bsplayerrel csinálja, az összes többi video lejátszására (is) alkalmas program nem (mediaplayer, mp classic, winamp, divxplayer, semelyik)

Tudom tudom hogy vista kiforratlan, szar, tul uj, stb de ezekre talán már csak akad megoldás, söt feltételezem csak nálam nem jo.

köszi elöre is a segitseget :)



#773 Windows beállítások

Elküldve: Szerző: DamonBounce on 2007. August 03. 10:05 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

nekem még mindig rendszeresen csinálja a vista, hogy bejelentkezés után elkezdi indítgatni a progikat és azonnal leáll az asztal mûködése és ujrainditja, utana jo. Az mitõl lehet?



#650 Windows beállítások

Elküldve: Szerző: DamonBounce on 2007. July 27. 08:36 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Ez nem olyan telepítõs. az a vista tûzfal kezelõ ;)

többet már nem kérdezek de az mitõl lehet, hogy minden indításnál az elsõ dolga, hogy az asztal leállt-ujraindít aztán jó?



#643 Windows beállítások

Elküldve: Szerző: DamonBounce on 2007. July 26. 12:03 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Még egy olyan érdekelne, hogy hol lhet beállítani, hogy melyik progikat indítsa el amikor feláll a rendszer? Nem találom. Pl. a tûzfalkezelõ meg ilyesmi nem indul magától ezért kéne :/

Na mostmár viszont leírom a másik problémám is, két kijelzõm van, egy monitor és egy tv, és jól van szétosztva, de néha amikor feldoja hogy valamilyen üzenetet nemc sikerült megjelenítenie, azt a tv-n dobja fel csak és nem tudom elolvasni meg kezelni, mi a gond?

elõre is köszi mindkettöre ;)



#627 Windows beállítások

Elküldve: Szerző: DamonBounce on 2007. July 25. 14:31 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!

Ez a lapozófajl kikapcsolas 2 giga memóriánál is jo? És miért jo ha memoriabol dolgozik? Azert kerdezem mert nem ertek ennyire hozza, de erdekel ;)