Ugrás a tartalomhoz


Dirtyman tartalmai

Összesen 16 elem van Dirtyman-tól (Search limited from 2023. May 01.)


Sort by                Order  

#11332 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2010. January 09. 00:54 AM in Hardver

köszi szépen, bár mostmár amugyis nagyon megtetszett az xfx :D csak gondoltam a ddr3 miatt talán jobblett volna a gts, de kösz mégegyszer :)



#11326 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2010. January 08. 20:51 PM in Hardver

Áhh, nemtudok dülöre jutni xD mindig találok valami mást. Most találtam egy Palit 8600gts 512mb ddr3-as videokarit. na most ez valjon jobb e mint az xfx hd4650 1gb ddr2? :)
mert videot erröl a karirol alig találtam.



#11322 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2010. January 07. 13:55 PM in Hardver

még semmi, holnap rendelem, csak elötte gondoltam utánnajárok :)



#11314 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2010. January 04. 19:51 PM in Hardver

Gyors válaszok, hozzáértés, szuper :) mégegyszer kösz



#11312 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2010. January 04. 18:43 PM in Hardver

Köszönöm a segitséget :), elég lesz a radeon, de ha kevés is, még mindig lehet egy kicsit huzni, a gyárto weboldalán fentvan hogy kb meddig "ajánlott".



#11310 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2010. January 04. 16:37 PM in Hardver

Sajnos én konkrétan ez a kettö között szeretnék választani, (ezt elfelejtettem kiirni), mert külföldön élek, és itt joval drágábbak. Ahogy néztem, ezek is visznek mindent, ha nemis maxon. Nekem annyi elég is, ezért érdekelne hogy ez a kettö közül akkor már inkább melyiket :D Tehát légyszives csak ezzel a 2-vel kapcsolatban irjatok ha lehet, tudom h a DDR3-as jobb, vagy másik fajta kari, de ez a kettö van. (azért persze köszi a Tippet :) )



#11306 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2010. January 04. 14:10 PM in Hardver

Nah, végül uj videokártya mellett döntöttem, kinéztem két féle karit, és ebben kérném a segitségeteket. Nemtudom melyik videokarival érnék el jobb játszhatoságot, tehát melyik viszi jobban a játékokat, melyik az erösebb :D
Palit Nvidia 9500gt 1gb DDR2 (gyárilag passziv hütés, de van ventim)
vagy
XFX HD 4650 1gb ddr2
elöre is köszi :)



#11286 Processzorok

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2010. January 02. 15:41 PM in Hardver

Üdv
nem tudom ideillik e a kérdésem, arra lennék kiváncsi, hogyan lehetne megoldani hogy feljebb huzhassam kicsit a processzorom orajelét.
Az alaplap sajnos nemigazán támogatja elvileg a tuningot, + még nemcsináltam ilyent.
alaplap: Gigabyte GA-MA69VM-S2
Processzor: AMD Sempron le-1100 (1.9GHz)



#11257 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2009. December 24. 01:39 AM in Hardver

De tudod épp eztmondom hogy nyitott ablaknál és egy plusz ventilátorral ennyi a höfok, windowsban :) hacsak megnyitom pl a World of Warcraft-ot, vagy egy 3d tesztet, ez az érték felmegy 65 és 90 fok fölé, ilyen hütés mellett.



#11252 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2009. December 23. 14:06 PM in Hardver

Nemhiszem, biztosan nem ez a baj, de ha megnyitod a linket amit mellékeltem az elözö hozzászólásomban, lehet látni hogy a ventilátor 1%-on megy elméletben. Egyébként forogni forog, de nem olyan nagyon. És az a baj hogy annál az 1%os forgo erönél amit a gpu-z jelez, nemis forog jobban. Nemtudom hogy ez most téves e, vagy mi baja lehet de az everest is igy jelezte tehát igaznak igaz.



#11250 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2009. December 22. 23:39 PM in Hardver

Az a baj hogy én azota már csináltam vele mindent, de leszedtem a gpu-z nevü programot, és érdekes amit mutat
http://kepfeltoltes....91222/783086747 ... es.hu_.jpg
itt ami érdekes az az 1%-os speed...De hogy a hütést azért valamilyen szinte kiküszöböljem ablakot nyitottam ugye mint mondtam +elé tettem még egy kb processzor hütö nagyságu propellert (nem nagy)
és igyis 70 fok fölé megy. Söt...volt hogy 86 fokos volt. de azvolt a legérdekesebb hogy gondoltam felteszem az ati catalyst-ot..megnézem mit lehet állitani..és ettöl teljesen megbolondult és alapjáraton 90 fokos volt a kártya!



#11228 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2009. December 20. 20:27 PM in Hardver

DE az nemlehet hogy valami jobban melegszik a kelleténél? illetve nembir el akkora höfokot mint kellene? mert a hütö nekiér a chip-nek tehát a gpu-nak..és a videokari ventilátora is forog, és még nyitott ablak mellett+ még odatettem egy ventilátort..még igyis 58 fokos volt menet közbe a kártya. (énmeg majd megfagytam)



#11226 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2009. December 20. 15:59 PM in Hardver

Nah idöközben annyi változott, hogy megprobáltam ugy az egésszet, hogy betettem a videokarit, kinyitottam az ablakot és plusz még egy kis ventilátort raktam a videokártyához.
És igy müködött. több mint egy orát tudtam vele játszani. Tehát szerintem vmi hütés gond, de lehet hogy inkább valami chip-el lehet a gond, ami jobban melegszik a kelleténél. Remélem nem drága probléma ez...



#11210 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2009. December 18. 16:50 PM in Hardver

Használtan vettem a karit, illetve rendeltem. (tudom hogy ilyent nemnagyon érdemes)



#11208 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2009. December 18. 09:47 AM in Hardver

az a gond hogy fogalmam nincs hogy van e tuningolva a kártya, de esélyt sem ad hogy megtudjam nézni..de igaz..tényleg mintha akkor menne el a kép. nagyon remélem h valami orvosolhato probléma..remélem nem kukaérett a videokari :S..igaz h használtan vettem..de egy kis ideig megy igyis..viszont elég erösen melegszik is..everest multkor 70 fokot irt ki..ezt is igy 2 perc után windows-ban..tehát vmi baja lehet :S



#11206 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: Dirtyman on 2009. December 17. 23:21 PM in Hardver

Hello mindenki.
Egy nagy kéréssel fordulok hozzátok.
A minap vettem egy Ati Radeon HD 2600xt videokártyát (használt), amit egy gigabyte ga-ma69vm-s2 alaplapba tennék be (alapbol integrált videokártya van benne) és a következö a gondom, elinditom a windowst, és kb 2 percig megy minden jol..aztán elkezd remegni a kép, és sötétség :S..és kész..utánna hiába inditom ujra, még a processzor sem adja ki a csipogo hangot..totál semmi.
itt a video (a képen a nagy ventillátort én tettem oda a +hütés miatt)