Ugrás a tartalomhoz


PHILIPS tartalmai

Összesen 8 elem van PHILIPS-tól (Search limited from 2023. May 06.)


Sort by                Order  

#11111 Windows 7

Elküldve: Szerző: PHILIPS on 2009. December 04. 14:27 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: ViktorBeres

Dátum: PHILIPS

Arra jöttem ma haza, hogy a windows megállt, a cursort tudtam mozgatni kb félpercig de semmit nemtudtam megnyitni majd megállt az is és semmilyen billentyű parancsra nem reagált és a hdd sem villogott :/ úgyérzem egyre rosszabb lesz, ugyhogy még ma este felteszek egy 32bites W7-et mielött komolyabb baj lesz..

Ezzel a problémával már én is találkoztam, néha minden előzmény nélkül megáll a gép, és csak a kikapcsoló gombbal tudom újraindítani.
Ezzel eddig 3x találkoztam.
Azt nem tudom hogy annak van-e hozzá köze hogy tegnap eltávolítottam a gépről a Win32:Delf-MZG trójait.


Mivel szedted le ? nálam tisztána találja a rendszert az avira kilences verziója és a kaspersky 2010. Amúgy kasperskyt használok fullra húzva mióta az eszemet tudom és soha nem volt virusom, szerintem most sincs.



#11109 Windows 7

Elküldve: Szerző: PHILIPS on 2009. December 04. 14:08 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Arra jöttem ma haza, hogy a windows megállt, a cursort tudtam mozgatni kb félpercig de semmit nemtudtam megnyitni majd megállt az is és semmilyen billentyű parancsra nem reagált és a hdd sem villogott :/ úgyérzem egyre rosszabb lesz, ugyhogy még ma este felteszek egy 32bites W7-et mielött komolyabb baj lesz..



#11107 Windows 7

Elküldve: Szerző: PHILIPS on 2009. December 04. 13:52 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

ez az én gépem

https://sp.ts.fujits...-dt-pi-3630.pdf



#11105 Windows 7

Elküldve: Szerző: PHILIPS on 2009. December 04. 13:29 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dehogyha a gépemmel van a gond akkor ugyan ez a probléma miért nem jelentkezik Vistax64-x86, W7x86 alatt? Csak W7x64-es csinálja. Amúgy amit adtad a géphez windows-t az egy Windows Vista x86 OEM volt ami szintén csak 3200mb ramot tudott kezelni.



#11102 Windows 7

Elküldve: Szerző: PHILIPS on 2009. December 04. 01:02 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Amúgy lehet valami baja attól, hogy kézzel nyomom ki a gépet ? Amikor már nem villog a HDD de még mindig pörög a karika és azt irja ki hogy Shutting Down.. akkor már tuti, hogy nem fog leállni és ilyenkor kap el a sirógörcs és lövöm ki kézzel. Ma pl 4x akartam újrainditani de egyszersem ment úgy ahogyan kéne..



#11101 Windows 7

Elküldve: Szerző: PHILIPS on 2009. December 04. 00:42 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: male

@PHILIPS: a windows által telepített drivereket használtad vagy minden esetben szedtél le másikat?

32 és 64biten is az NVIDIA nforce system management, realtek HD audio, NVIDIA geforce 9600 gt drivereket telepitettem kézileg.



#11100 Windows 7

Elküldve: Szerző: PHILIPS on 2009. December 04. 00:35 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: x3dgime

Dátum: PHILIPS

Config:
Alaplap: Fujitsu Siemens MS-7504VP-PV
CPU: Intel Core 2 Quad Q8300 2,53GHz
GPU: Nvidia GeForce 9600 GT 512
Ram: 4 GB DDR2
... ... ... nem vagyok hajlandó visszarakni a vistát a windows 7 után de 32 bites rendszert sem szeretnék használni a 4 giga ram miatt mert akkor 800MB elvész a semmibe, ez gondolom érthető. Eléggé elvagyok keseredve és nem látok kiutat a problémából. Minden ötletet örömmel fogadok!
Nem világos... Mi a bajod a 4 GB-tal? Simán kezeli a 32 bites. Mi az a 800 MB, ami elvész? Honnan?

W7 x86 látja a 4giga ramot de nekem csak 3200MB-ot kezel.



#11097 Windows 7

Elküldve: Szerző: PHILIPS on 2009. December 03. 21:26 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!

Config:
Alaplap: Fujitsu Siemens MS-7504VP-PV
CPU: Intel Core 2 Quad Q8300 2,53GHz
GPU: Nvidia GeForce 9600 GT 512
Ram: 4 GB DDR2

Problémám a következő:
64 bites Vistát használtam 1 évig gond nélkül. Váltottam windows 7-re (64bit) az rtm megjelnésénél és azóta a számitógép random idő használat utáni újrainditásnál nem hajlandó leállni, ezért kb minden harmadik újrainditásnál kézzel kell kinyomni a gépet, ami nem hiszem hogy használ neki. Ez a probléma akkor jelentkezett amikor win7re váltottam. Kipróbáltam egy 32bites win 7-et, nem volt gond! Sajnos nem vagyok hajlandó visszarakni a vistát a windows 7 után de 32 bites rendszert sem szeretnék használni a 4 giga ram miatt mert akkor 800MB elvész a semmibe, ez gondolom érthető. Eléggé elvagyok keseredve és nem látok kiutat a problémából. Minden ötletet örömmel fogadok!