Ugrás a tartalomhoz


Booboo tartalmai

Összesen 7 elem van Booboo-tól (Search limited from 2023. May 09.)


Sort by                Order  

#10065 Windows 7

Elküldve: Szerző: Booboo on 2009. September 01. 03:29 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Riccardo_G

énis töltöm, de netom néha olyat csinál, már több torrentel is kipróbáltam, hogy néha befagyasztja torrent letöltés közben a netemet, és csak ujraindítás után tudok csak netelni? esetleg valami tipp?

Állítsál be feltöltési korlátot, mert ugye a letöltéshez is kell némi feltöltési sávszélesség!
Általában a feltöltési sebességed 80%-ka megfelelő.

Ha jól sejtem, akkor elegendő lett volna leállítani a torrent kliensed, hogy újra menjen a netezés is.

szerk.
A letöltésre is belőheted, hogy nehogy a végén meg az ölje meg az élményt! :)



#10064 Windows 7

Elküldve: Szerző: Booboo on 2009. September 01. 03:27 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: vlevi

Dátum: thomas434

Útmutató hogyan kell legegyszerûbben módosítani az "ei.cfg" fájlt ,az összes verzió eléréséhez !!!
Elõször megnyitod az ISO-t Ultraiso-val ,kihúzod az "ei.cfg"-t az asztalra ,aztán megnyitod Jegyzettömbbel módosítod a képen láthatóra , végül visszahúzod a módosított fájlt felülírva az eredetit (elõtte törölheted is a régit az isoból):

Erre is ugyanazt mondja.
"A Windows nem tudott adatokat gyűjteni..., mert az install.wim állomány nem létezik"
Hackelt MagicISO-val írtam ki az ISO-t, az lenne baj?
Csak azt nem értem, hogy bootolni tud, bekéri, hogy milyen nyelven akarom (persze magyarul), utána feljön a telepítés gomb, és utána jön ez az üzenet :)

Szia!

Én is tapasztaltam már ezt de ez sanos a MagicISO sajátossága, hogy bizonyos fájlméret felett nem jól kezeli a fájlrendszert.
UltraISO-t használj az nem problémázik és rendesen visszacsomagolja az ISO fájlt.

Egyébként mielőtt kiírnád mountold be a képet és próbáld átmásolni az install.wim-et, ha megy akkor jó lesz az egész! :)



#10042 Windows 7

Elküldve: Szerző: Booboo on 2009. August 31. 17:09 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

x86-osat seedelem 2 megával töltsétek!



#9991 Windows 7

Elküldve: Szerző: Booboo on 2009. August 27. 16:16 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: gthomek

ezt:

http://windows7sins.org/

ismeritek ?

Nagyon jó oldal és nagyon is igazat beszél!
(Na ezért nem vettem én még sosem window$t) :D
Egyedül a játék szenvedélyem miatt használom. :) :D :D
Ez a win7-es meg különösen nagy hasonlóságot mutat a KDE felületre. :D
Azt sem tudom, hogy mit is használok hírtelen. :D



#9851 AM2 vs AM3

Elküldve: Szerző: Booboo on 2009. August 15. 21:42 PM in Hardver

Gyanítom, AMD-s alaplapról beszélünk, mert ez esetben a processzor busz típusjelzése az AM2.
kb. olyannak tudom elképzelni, mint amikor az alaplapokon a PCI-busz sebességét lehetett bütykölni 66MHz-ről 75re meg ilyenek. ;)



#9805 Windows 7

Elküldve: Szerző: Booboo on 2009. August 12. 23:38 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Majd meglátjuk. A bios berhelést kihagytam a játékból és idáig nem is volt gond miatta.
Direkt nyomultam vele mindenféle eredetiség vizsgáló helyzetekre, hogy kibukjon ha bibi van de idáig jól ment a dolog. ;)



#9802 Windows 7

Elküldve: Szerző: Booboo on 2009. August 12. 22:27 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Na, most feltettem az angol RTM-et, kitöröltem belőle a ei.cfg fájlt és simán megvan bármelyik, mint már oly sokan említették előttem is. :shock:

Az újabb 7loaderrel simán megy az aktiváció is. és ollé van egy aktivált Ultimate-em. :D
Nagyon sirály!