Ugrás a tartalomhoz


x3dgime tartalmai

Összesen 54 elem van x3dgime-tól (Search limited from 2023. April 28.)



Sort by                Order  

#11634 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2010. February 12. 17:19 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Dátum: x3dgime

Dátum: Engelhardt

Nem fogják letölteni! Ennyi! XP-nél is ha nem töltötted le a az eredetiség ellenőrző eszközt akkor nem rinyált!
Nyugi, megoldják kötelező frissítésként. :)
Bár még akkor is lehet kikapcsolni az autoupdate-et... :D
Vagy megoldják valamilyen loaderrel.
Valamint ennek a törése is nyilván úgyis meglesz egy-két héten belül...



#11632 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2010. February 12. 14:56 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Engelhardt

Nem fogják letölteni! Ennyi! XP-nél is ha nem töltötted le a az eredetiség ellenőrző eszközt akkor nem rinyált!
Nyugi, megoldják kötelező frissítésként. :)
Bár még akkor is lehet kikapcsolni az autoupdate-et... :D



#11113 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. December 04. 17:42 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: die nadel

...

Dátum: x3dgime

Mi a bajod a 4 GB-tal? Simán kezeli a 32 bites.
A 32 bites op.rendszer valóban 4096 MB memóriát kezel, de ezt összesen teszi!!!
Tehát ebben a 4096 MB-ban benne van a videókártya, merevlemez(ek), optikai meghajtó(k), stb memóriafelhasználása is. Magyarul, ha ezeket levonod a 4096 MB-ból, akkor kapod meg azt a ram memóriafelhasználást amit ténylegesen használni tud a 4GB-nyi ramodból! :wink:
Bocs, de ez nem van így. ;-) Telepítettem már jópár gépet, amiben 4 GB RAM van, ráadásul nem is Win7, hanem WinXP 32 bites került rá, és simán 4 GB-nak kezelte a RAMot, semmit se vont le belőle.



#11106 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. December 04. 13:36 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: PHILIPS

Dehogyha a gépemmel van a gond akkor ugyan ez a probléma miért nem jelentkezik Vistax64-x86, W7x86 alatt? Csak W7x64-es csinálja. Amúgy amit adtad a géphez windows-t az egy Windows Vista x86 OEM volt ami szintén csak 3200mb ramot tudott kezelni.
Így látatlanban ezt eléggé nehéz megmondani, de nyiléván más a driver a 32 és más a 64 bites rendszerhez.
Milyen gépről van szó különben? (márka, nem a paraméterek)
Egyébként itt fentebb valaki írta a BIOS-beállításokat, lehet, hogy ott is célszerű lenne körülnézned...



#11104 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. December 04. 10:48 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: PHILIPS

W7 x86 látja a 4giga ramot de nekem csak 3200MB-ot kezel.
Hmmm... Hát, akkor a gépedben lesz valami gebasz, nem a Windowsban... Illetve még az jut eszembe, hogy esetleg a videokártya a rendszermemóriából vesz el, de enek nics sok értelme, nem 4 GB RAMos gépeknél szok lenni ilyen, és nem 800 MBos videoRAMmal, hanme alapgépeknél )1 GB RAM, 128 MB VRAM)...
Illetve az alaplapi chipset drivere is lehet gebaszos sztem...



#11098 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. December 03. 23:52 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: PHILIPS

Config:
Alaplap: Fujitsu Siemens MS-7504VP-PV
CPU: Intel Core 2 Quad Q8300 2,53GHz
GPU: Nvidia GeForce 9600 GT 512
Ram: 4 GB DDR2
... ... ... nem vagyok hajlandó visszarakni a vistát a windows 7 után de 32 bites rendszert sem szeretnék használni a 4 giga ram miatt mert akkor 800MB elvész a semmibe, ez gondolom érthető. Eléggé elvagyok keseredve és nem látok kiutat a problémából. Minden ötletet örömmel fogadok!
Nem világos... Mi a bajod a 4 GB-tal? Simán kezeli a 32 bites. Mi az a 800 MB, ami elvész? Honnan?



#10930 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. November 10. 17:12 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomboy013

De ez egy laptop vinyó alapból benne van nem hinném hogy lazán leválaszthatom mivel a rendszer is azon van! nincs másik vinyóm. A vistával nem volt ilyen gondom. úgy látom nem nagyon fog megoldás születni a problémámra. Nah mindegy kössz annak aki segíteni próbált.
Most komolyan: mit bosszantod magad felesleges dolgokon? :D Ott van, eltávolítható. És? Mit zavar? :) Gondolom úgyse kattintgatod folyton azt a részt, nem? :D
A helyedben én már rég kipróbáltam volna, hogy mit lép a Windows, ha eltávolítom alóla a vinyót... ;) ;) ;)



#10928 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. November 10. 16:14 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomboy013

Az én problémámhoz akkor senki nem tud megoldást?

Idézet a http://Null.hu -ról:

Életfilozófia:
Ha valakivel, vagy valamivel
problémád van - ISMERD MEG!!!
Mert ha igazán mélyen megismered,
már csak feladatod lesz vele -
nem problémád!

:D



#10925 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. November 10. 15:12 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Dátum: Bootor

1. Ez nem illegális?
2. Azt elfelejtetted írni hogy angol nyelvű. :)

Bár nem nekem szól, de azért... :D

1. Mint írva vagyon: Official, azaz hivatalos, a MS adja az ISO-t. Ettől még nem tudod véglegesen használni, csak egy ideig (30, 60, vagy 120 nap, pontosan nem tudom), a licenszkulcsot meg kell venned hozzá, és akkor lesz teljes.

2. Egy angol nylevű írásban azért szerintem logikusan következik, hogy az angol nyelvű letöltés linkje lesz benne... Hmm? :D



#10902 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. November 08. 19:39 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomboy013

De lehet ezzel valamit kezdeni hogy ne mutassa ott? jah amúgy a dvd meghajtómat is mutatja...
Miért olyan izgató, hogy ott van? Ne foglalkozz vele! :?



#10899 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. November 08. 18:44 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: male

Nem pendrive-ként érzékeli, de az újabb alaplapok tudnak olyat, hogy menetközben leválasztanak egy vinyót. Ez van a te esetedben is (nekem is ilyen), nem kell tőle félni.
hehe, elképzelem: megy a rendszer, én meg hotswapben kihúzom alóla az egyetlen vinyót... valyon mit szólna? :? :D :P



#10602 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. October 16. 10:15 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Háló(zat)! :)

Dátum: Viktorio

egy telepítő cd-vel sokminden megoldható :D
Hogy jön ide a telepítő-CD? Vagy mire írtad ezt?



#10598 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. October 15. 21:51 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!

Dátum: dokiodon

Sziasztok!

Nekem egy olyan gondom lenne, hogy nem engedi közzétenni a videót. Minden a helyén van, meg megvan. Elég hely is van, létezik is a hely ahova menteném, és mégis azt írja ki, hogy nem lehet. El se kezdi, csak kidob a "varázslóból". :D Valaki pleaseee! :)

Ez a video közzététele, nem a Windows Live Movie Makerben van?
Egyébként egész jól alakul az a progi is, de még azért van mit fejleszteniük rajta...

Nna, vissz a kérdéshez.
A video közzététele azt jelenti, hogy feltöltöd valahova közvetlenül a programból (pl. YouTube). Szerintem jobban jársz (és neked is megmarad eredetiben), ha előbb lemented számítógépre a generált videot, és az így kapot fájlt magad töltöd fel a kiszemelt helyre.



#9655 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. August 04. 09:56 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Roby

sziasztok, hol lehet átváltani timeline nézetre... megőrülök... nem lehet valami régebbit vissza varázsolni?
A Vistára való 2.6-os Movie Maker feltehető és működik.
Arra viszont kérnék majd infot, hogy ebben (WMM 2.6) másnak is hiányzik-e a jobb oldali feladatlistából a "Felvltel kameráról", vagy mi, szóval az, amikor FireWire porton kötöm a kamerát a géphez, és ... ... ...
?
Köszi!



#8389 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 23. 14:34 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Nem tudjátok, hogy hogyan kell feltelepíteni a Daemon tools, vagy az Alcohol 52%-ot az RC-re, mert mindig újra akarja indítani a gépet. Már láttam, hogy egyesek fel tudták rakni, de senki sem írta le, hogy hogyan... És azért kell a két program közül valamelyik, mert támogatják a másolásvédelem emulálását. :!:
Töltsd le a legújabbat, ami már Win7-en is műxik!
De a MagicDisc is jó dolog ám, már abból is van Win7-en is műxő változat.
http://www.magiciso....tutorials/miso- ... erview.htm



#8328 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 20. 11:43 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: nova001

...
hányas net framework van alapba fent ?? 3.5 ?
Mindegyik.



#8144 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 12. 12:17 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Peet64

Dátum: bvt

Honnan tudhatom meg leghamarabb, hogy 64 bites-e a procim. Mert azt tényleg nem tudom, laptop. Bootoljak be 64bites Win7-ről, és ha hibát ír ki, akkor... :)

Mennyi az a sok (Sok helyen nincs kész a fordítás)?

Ez naon egyszerű:
Jobb klikk sajátgépre (vagy computer) és tulajdonság. Ha kiírja hogy 64 bites operációs rendszer az infóban akkor 64-es. ha nem, hát nem.
Nem az op.rendszert kérdezte, hanem a procit! :)
Azt meg Intel proci esetében az Inteltől letölthető ingyenes CPUID nevű progival lehet megnézni. Nyilván az AMD-nek is van valami ilyenje, de azt nem ismerem.



#8088 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 09. 12:57 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: FSzabolcs

Akkor én a konfigommal:
Motherboard - Asrock 775i65G
CPU - 2.8Ghz Celeron
RAM - 1GB Dual-Mode DDR400, BIOS-ban azt írja DDR333-on fut
HDD - 80Gb ST3802110A
VGA - Inno3d Geforce 7600GT AGP
DVD - HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10N
már nem is élvezhetem ezt az új Windows-t vagyis nem érdemes felhúzni rá mert nem elég a teljesítménye a Win 7-hez?? :D
Sztem simán.



#8063 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 08. 16:46 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Hát ez engem nem érint... :D

De ha már: ott is írja egy hozzászóló, hogy:
-------- 8< --------
A vírusos képfájlokat viszonylag egyszerűen ki lehet szűrni, ha összehasonlítjuk az ellenőrző összegüket az eredeti változatéval.
Link:
http://www.kombitz.c...009/04/30/sha1- ... ndows-7-rc
Ez alapján le lehet ellenőrizni, hogy az eredeti változat van-e nálunk.
Üdv:
witti007
-------- 8< --------



#8061 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 08. 15:49 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

Jaj, de szörnyűek ezek az index.hu-s Windows 7 cikkek... nem értem, ha nem értenek hozzá miért írogatnak róla baromságokat.
... ... ...
Az egy hülye agyatlanok társasága, az index.hu utoljára akkor volt jó, amikor még ott voltak az alapítók, akik az internettoból mentek oda...
Az meg már jó régen volt...



#8056 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 08. 00:02 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: bluefish

Ugye ez nem miattam van a vita ( mert én nyavalygok napok óta utána , be lettem zsongatva ) :D
Nyugi, nem miattad, csak attila00 átlagnál gyengébb felfogóképessége miatt. ;-)

Egyébként meg mindenféle "van-e magyar Win7RC teszt" témájú viták végleges lezárásaként íme a frissen telepített magyar Windows 7 RC build 7100 Asztalom.
A kép itt és most jpg, 75% a minőség javára, a méret miatt.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: Gime-Desktop-Windows7-HU-7100-20090507th-232513cest.jpg



#8046 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 07. 11:45 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: attila00

... ... ...
Mi akik nem kapunk hivatalos Beta&RC szoftvereket, várjuk türelemmel a hivatalos forrást.
De egy kiszivárogtatott verzióval is beérnénk azt hiszem :D
...
Látoma nagyon nem ment be a fejedbe a lényege a mondandómnak, ezért leírom még egyszer:
Nekem fontosabb az, hogy a jövőben is megkapjam hivatalosan a bétákat, mint az, hogy pl. te elhidd, amit mondok, és így kiszivárogtatni sem fogok semmit, neked sem.
És mi viszonylag kevesen, akik megkapjuk azt gondolom, hogy mind így vagyunk ezzel.

Különben meg marhára nem értem ezt a "beérnénk egy kiszivárogtatott verzióval" jellegű hozzáállást. Ha annyira érdekel, akkor miért nem jelentkeztél a MS-nál, hogy tesztelnéd szívesen? Mi is így lettünk tesztelők...



#8043 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 07. 11:02 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: attila00

Fiuk Lányok!
Nincs magyar nyelvű Windows 7 RC ez csak kamu!!!
Most őszintén ti eltudjátok képzelni hogy, ha lenne már valaki nem szivárogtatta volna ki ebben az anyagias világban???
... ... ...
Igen, simán, példaként magamat tudom említeni.
Mert nekem fontosabb az, hogy a jövőben is megkapjam hivatalosan a bétákat, mint az, hogy pl. te elhidd, amit mondok. :D
Nem kell mindenkinek elhinnie, attól még az úgy van. Ennyi. :roll:



#8042 Windows Movie Maker

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 07. 10:41 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: rozoli

Dátum: x3dgime

Dátum: Bootor

Windows Live Movie Maker (beta)?
Azt valakinek sikerült már letöltenie/telepítenie?
Mert ma megkíséreltem, le is töltöttem a webes és a teljes telepítőt egyaránt, de nincs benne!
Mármitn, amikor elindul a telepítő, ott ki lehet választani, hogy mit telepítsen fel, és ott nincs.
Lásd a mellékletet, amin az is látszik, hogy a letöltést kifejezetten a Live Movie Maker letöltési oldaláról indítottam!

Nekem benne van a listában a movie maker. Le is töltötte, telepítette és tudtam is használni.
Nna, az van, hogy pont amire kellett volna, az egy WinXP, na ott nincs ott a Movie Maker (arról küldtem a fenti képet), míg Win7-ben megjelenik és telepíthető, ugyanabból a telepítőből!
Elég hülye dolog...

Na mindegy, ha már itt volt, feltettem, gondoltam, megnézem, hogy milyen. Hát... Inkább ne tettem volna... Hihetetlenül elrontották! :D



#8040 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 07. 10:21 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

Kösz! Majd PNG-ben is lehetne képet kapni?
Íme...
Nem mindegy, hogy milyen formátum? :D

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: Win7_HU_Setup_start.png