Ugrás a tartalomhoz


lassuhomer tartalmai

Összesen 8 elem van lassuhomer-tól (Search limited from 2023. June 26.)


Sort by                Order  

#10444 Windows 7

Elküldve: Szerző: lassuhomer on 2009. October 01. 23:59 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok :D
Nagyon köszönöm a segítséget FSzabolcs és tomyboy2 kicsit el vagyok havazva sajna de még nem adom fel :)



#10405 Windows 7

Elküldve: Szerző: lassuhomer on 2009. September 29. 07:49 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok :D

Leszedtem egy másik verziót nemsokára rápislogok arra is.
a régi ezt a hibát írja ki a kék kaszás oldalán:

http://images.netbag...23461916433.JPG

sajna nekem a "kékhalálok" sosem jelentenek többet mint mérgelődést és bosszankodást mert nem értek belőlük egy kukkot sem :)



#10401 Windows 7

Elküldve: Szerző: lassuhomer on 2009. September 26. 22:22 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Nos, akkor mit szólnál ahhoz, ha most az MSDN-n változatot (azaz az eredeti) használnád? Nálam semmilyen dx hibát nem ír ki. Amúgy miben különbözik ez a változat az eredetitől?


Ez is egy alap win 7 nincs benne semmi plusz progi. egyedül egy aktivátor van benne ami automatikusan aktiválja a telepítés végén.
De ezen kívül nem egy progikkal televágott win 7.
és amit nem értek hogy senki nem jelezte vissza hogy nála kék halált okozott volna.
De 9x% hogy ott van valami gebasz :)

gyors meglesem a hibakódot amit a kék képernyő megjelenít



#10399 Windows 7

Elküldve: Szerző: lassuhomer on 2009. September 26. 18:05 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok :)

Igen a directx-et frissítettem, itteni javaslatra (de most ez komoly probléma, hogy feltettem vagy frissítettem ? :) )
hozzáteszem kékhalig sem jutottam el dx nélkül mert kiírta hogy d9d...dll hiányzik.

az egyik config egy asus p5k alaplap 4gb 1066mhz-s kingmax mem, Q6600 proci (nem hajtott) és egy 8800gtx.
a másik pedig egy asus P5Q tujbó alaplap 2 gb 1066mhz-s ram (800mhz-n) E5300 proci és egy HD4850-es vga.
(mindkettő alaplapra feltéve legfrissebb BIOS, driverek legújabbak)

"BIE" féle win7-et használtam mert eddig az össze munkája kitűnő volt.
a Q6600-on egy x64-es vista van még fent.
az E5300-ra fel lett téve ugyan az a Vista és ott nem fagynak a játékok.
Nem tudom mi lehet az oka amiért nálunk kék képet ad a win 7 ezen verziója mert nem olvastam, hogy másoknak problémája lett volna vele.
Egyébként nagyon tetszetősre sikeredett ez a rendszer tele hasznos funkciókkal aminek a tizedét sem tapasztaltam még meg, de akkor lesz tökéletes ha már a játékok is futnak rajta (nálam) :D



#10393 Windows 7

Elküldve: Szerző: lassuhomer on 2009. September 25. 19:12 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok :)

Sok tesztelgetés történt.
Az Avira hibás (vagy buherált) verzió volt :D
Több mint 1 órába került de sikerült eltávolítani.

Viszont feltettem én is a Win 7 x64 RTM verziót, feltettem a legújabb nvidia drivert plusz directx-et és ugyan azt a kékhalált produkálja a játékok elindítását követően mint a rokonynál. (Két teljesen más gép)

nem tudom mi lehet de kicsit be sokaltam :)



#10383 Windows 7

Elküldve: Szerző: lassuhomer on 2009. September 23. 22:54 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

ez már csak az én lustaságom :)

a rokony gépére rtm-et raktunk.

a könyvtár megváltoztatás nem hozott sikert ugyan úgy elindította az avira telepítését 2x.
most uninstall restart reinstall majd restart van.

ezek után ugyan azt csinálja.
unnistall restart után avira telepítő 2x elindul.
reinstall restart után ugyan ez... érdekes
a win 7-nek nincs valami hasonló mint az indítópult vagy ütemezett részleg ?



#10381 Windows 7

Elküldve: Szerző: lassuhomer on 2009. September 23. 22:43 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Szia :)

köszönöm a gyors reagálást :)

a gépben minden alkatrész teljesen új, úgy válogattuk össze.
Én ugyan ezeket használom csak nem RTM hanem még a win 7 build7100-as verzió alatt és tökéletesen mennek.
outpost 2009-es új az tuti támogatja.
és az avirának is a legújjabb verziója van fent.
egyedül a daemon tools-ra hisztizik (kompatibilitás) de az ugye nem megy állandóan :D

avira uninstall reinstall-t kipróbáltatom vele.
most azt mondtam neki változtassa meg a könyvtár nevét hogy erre mit lép a win 7 (lehet hülyeség).

a ramokat leteszteltetem vele az általad írt módszerrel.

köszönöm még egyszer remélem rálelünk a hiba okára :D
(neked is tomyboy2 és kipróbáljuk tök alapon is uninstall tűzfal stb. )



#10378 Windows 7

Elküldve: Szerző: lassuhomer on 2009. September 23. 22:17 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok :)

Egyik ismerősömnek összedobtunk egy új gépet és a Win 7 ultimate x64 verziót dobtuk fel rá.
Amit adtak az alaplaphoz lemezt (Asus P5Q tújbó :) csak ez vót) a rendszer üvöltve közli, hogy nem megfelelő az OP-hoz és el sem indítja azt.
Szerencsére minden driver-t feltelepített a win 7 magától nem kis meglepetésere. Azért az új ATI catalystot megkapta.
El kezdtük feltelepíteni a szokásos programjainkat amiket használni szoktunk és érdekes módon nem kért újraindítást egyik telepítés után sem.
Kapott Outpostot, Avirat, totalcmd stb. tehát az alapok.
Ezt követően restart.
Az első meglepi, hogy újraindítás után a már feltelepített Avira ismét fel akart települni és nem egyszer hanem egyből 2x, de úgy, hogy közben a rendszer már betöltötte a már feltelepítettet is :D
Azóta ezt minden bekapcsolásnál ki kell "mégsézni" mert állandóan telepítené.
Az első kérdésem az lenne, hogy ezt hogyan lehetne megszüntetni mert kegyetlen bosszantó :D

A másik kérdésem az lenne, amit így elég nehéz megmondani csak tippelni talán, hogy bármilyen játékot elindítunk egyből "kékhalál".
Létezik hogy azok a driverek amiket a win 7 automatikusan feltett nem megfelelőek neki és emiatt ?
A legújabb directx-et feltettem hátha de nem segített.
Próbálkozzak az Asus által kiadott driverekkel vagy az ugyan az lesz mint amit a win 7 használ ?

A segítségeteket előre is köszönöm :D