Ugrás a tartalomhoz


x3dgime tartalmai

Összesen 54 elem van x3dgime-tól (Search limited from 2023. June 07.)



Sort by                Order  

#8063 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 08. 16:46 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Hát ez engem nem érint... :D

De ha már: ott is írja egy hozzászóló, hogy:
-------- 8< --------
A vírusos képfájlokat viszonylag egyszerűen ki lehet szűrni, ha összehasonlítjuk az ellenőrző összegüket az eredeti változatéval.
Link:
http://www.kombitz.c...009/04/30/sha1- ... ndows-7-rc
Ez alapján le lehet ellenőrizni, hogy az eredeti változat van-e nálunk.
Üdv:
witti007
-------- 8< --------



#8088 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 09. 12:57 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: FSzabolcs

Akkor én a konfigommal:
Motherboard - Asrock 775i65G
CPU - 2.8Ghz Celeron
RAM - 1GB Dual-Mode DDR400, BIOS-ban azt írja DDR333-on fut
HDD - 80Gb ST3802110A
VGA - Inno3d Geforce 7600GT AGP
DVD - HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10N
már nem is élvezhetem ezt az új Windows-t vagyis nem érdemes felhúzni rá mert nem elég a teljesítménye a Win 7-hez?? :D
Sztem simán.



#8061 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 08. 15:49 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

Jaj, de szörnyűek ezek az index.hu-s Windows 7 cikkek... nem értem, ha nem értenek hozzá miért írogatnak róla baromságokat.
... ... ...
Az egy hülye agyatlanok társasága, az index.hu utoljára akkor volt jó, amikor még ott voltak az alapítók, akik az internettoból mentek oda...
Az meg már jó régen volt...



#8056 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 08. 00:02 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: bluefish

Ugye ez nem miattam van a vita ( mert én nyavalygok napok óta utána , be lettem zsongatva ) :D
Nyugi, nem miattad, csak attila00 átlagnál gyengébb felfogóképessége miatt. ;-)

Egyébként meg mindenféle "van-e magyar Win7RC teszt" témájú viták végleges lezárásaként íme a frissen telepített magyar Windows 7 RC build 7100 Asztalom.
A kép itt és most jpg, 75% a minőség javára, a méret miatt.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: Gime-Desktop-Windows7-HU-7100-20090507th-232513cest.jpg



#8046 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 07. 11:45 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: attila00

... ... ...
Mi akik nem kapunk hivatalos Beta&RC szoftvereket, várjuk türelemmel a hivatalos forrást.
De egy kiszivárogtatott verzióval is beérnénk azt hiszem :D
...
Látoma nagyon nem ment be a fejedbe a lényege a mondandómnak, ezért leírom még egyszer:
Nekem fontosabb az, hogy a jövőben is megkapjam hivatalosan a bétákat, mint az, hogy pl. te elhidd, amit mondok, és így kiszivárogtatni sem fogok semmit, neked sem.
És mi viszonylag kevesen, akik megkapjuk azt gondolom, hogy mind így vagyunk ezzel.

Különben meg marhára nem értem ezt a "beérnénk egy kiszivárogtatott verzióval" jellegű hozzáállást. Ha annyira érdekel, akkor miért nem jelentkeztél a MS-nál, hogy tesztelnéd szívesen? Mi is így lettünk tesztelők...



#10930 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. November 10. 17:12 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomboy013

De ez egy laptop vinyó alapból benne van nem hinném hogy lazán leválaszthatom mivel a rendszer is azon van! nincs másik vinyóm. A vistával nem volt ilyen gondom. úgy látom nem nagyon fog megoldás születni a problémámra. Nah mindegy kössz annak aki segíteni próbált.
Most komolyan: mit bosszantod magad felesleges dolgokon? :D Ott van, eltávolítható. És? Mit zavar? :) Gondolom úgyse kattintgatod folyton azt a részt, nem? :D
A helyedben én már rég kipróbáltam volna, hogy mit lép a Windows, ha eltávolítom alóla a vinyót... ;) ;) ;)



#11098 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. December 03. 23:52 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: PHILIPS

Config:
Alaplap: Fujitsu Siemens MS-7504VP-PV
CPU: Intel Core 2 Quad Q8300 2,53GHz
GPU: Nvidia GeForce 9600 GT 512
Ram: 4 GB DDR2
... ... ... nem vagyok hajlandó visszarakni a vistát a windows 7 után de 32 bites rendszert sem szeretnék használni a 4 giga ram miatt mert akkor 800MB elvész a semmibe, ez gondolom érthető. Eléggé elvagyok keseredve és nem látok kiutat a problémából. Minden ötletet örömmel fogadok!
Nem világos... Mi a bajod a 4 GB-tal? Simán kezeli a 32 bites. Mi az a 800 MB, ami elvész? Honnan?



#11632 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2010. February 12. 14:56 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Engelhardt

Nem fogják letölteni! Ennyi! XP-nél is ha nem töltötted le a az eredetiség ellenőrző eszközt akkor nem rinyált!
Nyugi, megoldják kötelező frissítésként. :)
Bár még akkor is lehet kikapcsolni az autoupdate-et... :D



#11113 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. December 04. 17:42 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: die nadel

...

Dátum: x3dgime

Mi a bajod a 4 GB-tal? Simán kezeli a 32 bites.
A 32 bites op.rendszer valóban 4096 MB memóriát kezel, de ezt összesen teszi!!!
Tehát ebben a 4096 MB-ban benne van a videókártya, merevlemez(ek), optikai meghajtó(k), stb memóriafelhasználása is. Magyarul, ha ezeket levonod a 4096 MB-ból, akkor kapod meg azt a ram memóriafelhasználást amit ténylegesen használni tud a 4GB-nyi ramodból! :wink:
Bocs, de ez nem van így. ;-) Telepítettem már jópár gépet, amiben 4 GB RAM van, ráadásul nem is Win7, hanem WinXP 32 bites került rá, és simán 4 GB-nak kezelte a RAMot, semmit se vont le belőle.



#11106 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. December 04. 13:36 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: PHILIPS

Dehogyha a gépemmel van a gond akkor ugyan ez a probléma miért nem jelentkezik Vistax64-x86, W7x86 alatt? Csak W7x64-es csinálja. Amúgy amit adtad a géphez windows-t az egy Windows Vista x86 OEM volt ami szintén csak 3200mb ramot tudott kezelni.
Így látatlanban ezt eléggé nehéz megmondani, de nyiléván más a driver a 32 és más a 64 bites rendszerhez.
Milyen gépről van szó különben? (márka, nem a paraméterek)
Egyébként itt fentebb valaki írta a BIOS-beállításokat, lehet, hogy ott is célszerű lenne körülnézned...



#11104 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. December 04. 10:48 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: PHILIPS

W7 x86 látja a 4giga ramot de nekem csak 3200MB-ot kezel.
Hmmm... Hát, akkor a gépedben lesz valami gebasz, nem a Windowsban... Illetve még az jut eszembe, hogy esetleg a videokártya a rendszermemóriából vesz el, de enek nics sok értelme, nem 4 GB RAMos gépeknél szok lenni ilyen, és nem 800 MBos videoRAMmal, hanme alapgépeknél )1 GB RAM, 128 MB VRAM)...
Illetve az alaplapi chipset drivere is lehet gebaszos sztem...



#8043 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 07. 11:02 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: attila00

Fiuk Lányok!
Nincs magyar nyelvű Windows 7 RC ez csak kamu!!!
Most őszintén ti eltudjátok képzelni hogy, ha lenne már valaki nem szivárogtatta volna ki ebben az anyagias világban???
... ... ...
Igen, simán, példaként magamat tudom említeni.
Mert nekem fontosabb az, hogy a jövőben is megkapjam hivatalosan a bétákat, mint az, hogy pl. te elhidd, amit mondok. :D
Nem kell mindenkinek elhinnie, attól még az úgy van. Ennyi. :roll:



#8007 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 05. 21:25 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: bluefish

És hova is kellene jelentkezni?
http://www.betateam.eu



#7749 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. April 22. 10:30 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: gthomek

... ... ...
De, mivel az rc ág mindenképp befejeződik a 7077el, ezért az RTM ág első tagjának is tekintik, ezért van egy másik neve is, de ennek ugye magasabbnak kell lennie, mint az rcnek. Ezért a 7077es a 7105 is, illetve ez lehet a kiadott rc is, mint 7100.
Ezt a kavarást!...



#7789 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. April 24. 09:20 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!

Dátum: tomyboy2

A MagicISO program ezerszer jobb, mivel azonkívül, hogy ingyenes, még több féle formátumot is támogat (köztük az UIF-et is), és telepítésnél nem kell újra indítani.
Csakhogy...
1. Az nem egy olyan, hogy képfájl betölt és virtuális meghajtóként látod.
2. Van olyan külön programjuk, ami megcsinálja ezt, az a MagicDisc.
3. Ez viszont nem műxik Win7 alatt. Mármint feltelepül, meg be is tölthető az image, azonban arról már fájlművelet (pl. megnyitás, másolás stb.) nem műxik.
Ez ismert dolog a Win7-tel kapcsolatban, nem véletlen, hogy a DT is kiadta a Win7-kompatibilis változatot, mert azzal is ugyanez volt, illetve fel se települt.

UI. (szerkesztés):
Miután beküldtem a hozzászólást, akkor láttam, hogy a MagicDisc-ből is elkészült a Win7-kompatibilis változat.
http://www.magiciso....tutorials/miso- ... erview.htm



#7723 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. April 20. 14:44 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

> > > > x3dgime:
> > > > Hivatalosan a 7000 az utolsó kiadvány jelenleg (2009.ápr.19.va.)...

> > > Riccardo_G:
> > > hát ha nagyon pontos akarok lenni akkor nem az utolsó,
> > > ha nem az egyetlen :P :P

> > x3dgime:
> > Na igen, de egyben jelenleg az utolsó is... :)[/quote]

> Riccardo_G:
> hááát ez sem pontosan igaz, mert akkor mi van majd az RC-vel? :D
> relese: május 5. :D (ricsi várja) :P

Én is várom az RC-t, nade mint mondom: _jelenleg_ a 7000es az utolsó hivatalosan kiadott változat. A jövő (2009. május 5.) pedig még (2009. április 20-án) nem jelen... :D



#7721 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. April 20. 12:00 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Riccardo_G

Dátum: x3dgime

...
Jaja! Hivatalosan a 7000 az utolsó kiadvány jelenleg (2009.ápr.19.va.)...
hát ha nagyon pontos akarok lenni akkor nem az utolsó, ha nem az egyetlen :D :D
Na igen, de egyben jelenleg az utolsó is... :)



#7718 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. April 19. 22:14 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!

Dátum: Riccardo_G

Dátum: attila00

... ... ...
Szerintem a legjobb eddig kiadott Windows 7 Build a 7022 és a 7077.
egyik sem kiadott változat :) :D
Jaja! Hivatalosan a 7000 az utolsó kiadvány jelenleg (2009.ápr.19.va.)...
Hivatalos teszterként ... :-/



#7990 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 05. 19:14 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

CD kulcsok az aktiváláshoz:
... ... ...
Azért ez elég mélyen kimeríti az illegalitás fogalmát, nem?



#7991 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 05. 19:15 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: bluefish

Magyar RC nem lesz? :D
Van.



#8004 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 05. 21:00 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: bluefish

Mi is tesztelni szeretnénk ,vagy is segitünk neked tesztelni csak tölsd fel :D :roll:
Lehetett jelentkezni, magam alatt meg nem vágok fát. Bocsi.



#8001 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 05. 20:36 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: bluefish

Jolvan akkor nemvagyok vak :D ,mert énsem látam magyart. Ha létezik vki elárulhatná igazán,hogy hol találjuk.
Mi kapjuk, bétatesztelők, más nem. :D



#7996 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 05. 20:09 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

Érdekelne, hogy ezek a "magyar RC-s beszólások" mire alapozottak?:D
Mármint melyikek?



#7993 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. May 05. 19:37 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

Dátum: x3dgime

Dátum: Bootor

CD kulcsok az aktiváláshoz:
... ... ...
Azért ez elég mélyen kimeríti az illegalitás fogalmát, nem?
Több külföldi, nagyobb hírportálokon is kint vannak. Pl. Mydigitalife, Winfuture.
És csak ezt a 15-öt osztja szét az MS.
Az hogy X valaki illegális dolgot terjeszt, még _nem_ jogosít arra, hogy Y valaki is megtegye! :D
Másrészt meg nem csak ezt a 15öt osztják ki, mert pl. az enyém sincs közte...



#7704 Windows 7

Elküldve: Szerző: x3dgime on 2009. April 18. 17:57 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!

Dátum: attila00

Sziasztok!
Valaki tudja hogy, hol lehet a Windows 7-ben a betűkészletet megtalálni.
Illetve hogyan lehet a jelenleg beállított betűformát megváltoztatni?
Köszönöm.
Attila00

Mint minden Windows-ban a 95 óta: C:WindowsFonts
Természetesen, ha nem a C:-re tetted, akkor a megfelelő meghajtó betűjele van az elején...

Mit értesz az alatt, hogy a beállított betűformát megváltoztatni? hol beállítot? A felhasználói felületen, a Windows ablakok pl. címsorában stb.?
Ezt úgy, hogy a az egérrel menükatt az Asztalon, a legalján katt a Personalize-ra, majd annak az alján pl. a Window Color-ra, abban meg az Advanced appereance settings...-re, és ott.