Ugrás a tartalomhoz


Sony Vegas


4 válasz érkezett a témában

#1 pocla

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 24. 18:28 PM

Szeretnék egy nagyon zsír wowos videót csinálni csak most kezdek belejönni a sony vegas progiba és nem vágok pár dolgot pl ha szeretnék h egy rész lassabb legyen szval lassitás-gyorsitás. Meg még azt szeretném megtudni a 7.0-hoz nincs magyarítás? mert kerestem neten de ott nem találtam
köszi szépen

ui: jha feltettem a youtube-ra feltettem az elsö probálkozásom:

#2 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 25. 16:40 PM

Nincs hozzá magyarosítás. Nem vagyok elkötelezve egyik progi mellett sem, de ha új vagy a videószerkesztésben akkor nem a "legegyszerûbb" programot választottad. A Vegas profi program, de szerintem nem nagyon felhasználó barát. Ha magyarul tudó programot keresel, akkor Pinnacle Studio 11. Ha könnyen átlátható, de sokat tudó programot, akkor Ulead VideoStudio 11 vagy Cyberlink PowerDirector 6.

#3 pocla

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 25. 17:47 PM

Az a helyzet h nekem nagyon tetszik a Sony Vegas és sok minden van benne (+tegnap néztem magyar videokat amiböl sokat tanultam a használatáról) igaz mást még nem próbáltam ki, de a Pinnacle Studio 11-et már más is ajánlotta de az 3 giga:S

#4 R-pee

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 41 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 25. 17:53 PM

Valamit valamiért. :) A 3 giga az sok.

#5 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 26. 16:30 PM

A 3 giga tényleg sok, de ha megveszed az összes kiegészítõt, akkor elérheti az 5 gigát is, de azzal már tényleg mindent tud! Mellesleg a 3 gigát a sok kiegészítõ, effektus, videó, dvd sablon teszi ki. De például az Ulead VideoStudio 11 nincs 200 MB, és sokat tud, mindezt egyszerûen.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó