Ugrás a tartalomhoz


Játékok 64 bites Vistán


12 válasz érkezett a témában

#1 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 09. 17:14 PM

Megszeretném lepni a fiacskámat egy játékkal, de sajnos a Vistám 64 bites és ahogy olvasgattam a neten, nagyon kevés játék kedveli. "Drága kereskedõm" is csak ködösít - szerintem õ sem tudja. Szereti a II. világháborús akció játékokat és az autóversenyeket. Olyanoktól várnék segítséget akik már játszottak is vele 64 bites Vistán.

#2 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 09. 18:16 PM

Konkrétan melyik játékra gondoltál? Nekem 32 bites Vista van.

#3 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 09. 18:36 PM

Igazság az, hogy nem nagyon ismerem a játékokat. Ahogy kikémleltem az utódot szeretné az új Medal of Honort vagy valami hasonló II. világháborús akciós játékot, vagy valami autószimulátort, talán a Need for Speedet, ha jól értettem. Nézegettem a neten, és a Medal of Honornál csak 32 bites Vistát ír. Ez a gondom, hogy a legtöbb játék még nem nagyon fut 64 bit alatt, legalábbis amit egy-két nap alatt ki tudtam nyomozni. Az is gond, hogy nem olyan egyértelmû néha a leírás, és 10 ezer forint körüli összeget nem szeretnék olyanra kiadni, ami el sem indul. Ezért is lenne jó 64 bites tapasztalat, ha létezik. Mert volt olyan üzlet is, ahol azt mondták: hülye aki 64 bites Vistát használ és még játszani is akar...Lehet, hogy neki van igaza?

#4 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 09. 19:05 PM

Így hirtelen ezt találtam: http://en.wikipedia....r_Speed:_Carbon
Én nem igazán játszok már...

#5 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 09. 19:49 PM

Vmihez fontos az a 64bites Vista?

#6 tjudit1957

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 20. 11:21 AM

Nekem a háborus és nagyobb autos játék nem nyílik meg.A Vistám 32bites

#7 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 20. 11:41 AM

Mit jelent, hogy nem nyílik meg? Van valami hibaüzenet?

#8 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 22. 14:59 PM

Õszintén semmihez sem fontos a 64 bites Vista, de sajnos az van. Amikor kicseréltem a gépet, a "szakértõ eladó" azt mondta: 64 bites géphez, 64 bites Vista jár. Ettõl függetlenül hibátlanul müködik és minden fontos alkalmazás fut rajta. A legtöbbnek már van is 64 bites változata. Csak a játékokkal van egy kis gond. Bár most letöltöttem az Unreal 3 demó változatát, az tökéletesen fut. Talán hamarosan meg is jelenik. Bootor: köszi az ajánlatod, utána nézek annak is.

#9 pecelitesok

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 08. 21:33 PM

igaz 2008 irunk Vista 64 ultimat használok olyan játékot nem is láttam ami nem indul el, ha XP ment a játék akkor vistán is menni fog. Nekem különböző felhasználói programoknál szokta kiirni hogy nem biztos hogy kompaktibilis telepitse másik formábban
(telefonrol irányithatóegér,Régebbi Windows-os program 2000 elöttiek igaz nem volt Vista-ra irva) általábban ezek is müködnek.

#10 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 15. 20:44 PM

Dátum: pecelitesok

igaz 2008 irunk Vista 64 ultimat használok olyan játékot nem is láttam ami nem indul el, ha XP ment a játék akkor vistán is menni fog. Nekem különböző felhasználói programoknál szokta kiirni hogy nem biztos hogy kompaktibilis telepitse másik formábban
(telefonrol irányithatóegér,Régebbi Windows-os program 2000 elöttiek igaz nem volt Vista-ra irva) általábban ezek is müködnek.

Szia pecelitesok!
UT 2004-hez van egy olyan javítás amelyel támogatni fogja a 64bites rendszereket!
Mivel a 64bites procik kompatibilisek a 32bitesekkel is ezért 32bites progi fog futni 64bites vistan is de ez fordítva nem fog működni.Szóval nem kel agodni ha a játék még nem 64 bites.

#11 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 15. 20:50 PM

Dátum: Lalo

Igazság az, hogy nem nagyon ismerem a játékokat. Ahogy kikémleltem az utódot szeretné az új Medal of Honort vagy valami hasonló II. világháborús akciós játékot, vagy valami autószimulátort, talán a Need for Speedet, ha jól értettem. Nézegettem a neten, és a Medal of Honornál csak 32 bites Vistát ír. Ez a gondom, hogy a legtöbb játék még nem nagyon fut 64 bit alatt, legalábbis amit egy-két nap alatt ki tudtam nyomozni. Az is gond, hogy nem olyan egyértelmû néha a leírás, és 10 ezer forint körüli összeget nem szeretnék olyanra kiadni, ami el sem indul. Ezért is lenne jó 64 bites tapasztalat, ha létezik. Mert volt olyan üzlet is, ahol azt mondták: hülye aki 64 bites Vistát használ és még játszani is akar...Lehet, hogy neki van igaza?

Szia Lalo!
Valamilyen szinten igazuk is van de ha pl renderelésnél filmvágásnál vagy valamilyen proci igényes feladatnál előny a 64bit milyen típusú proci van a gépben(csak azért kérdezem mert akkor lehet hogy simán megúszható a dolog ha nem akarsz új gépet venni)?

#12 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 16. 07:17 AM

Hello Lalo.

Nekem is 64bites Vista van a gépen, és eddig még nemvolt olyan játék ami nemindult volna el. 64bites rendszernek akkor van értelme ha minimum 4GB ramod van. Az alatt felesleges. Ha kevesebb van 4nél akkor tegyél fel egy 32bites Xpt vagy Vistat, és tuti meni fognak a játékok. A Medal Of Honor-Airborne 100%hogy megy Vistan, 32 és 64bitesen is.

"Mert volt olyan üzlet is, ahol azt mondták: hülye aki 64 bites Vistát használ és még játszani is akar...Lehet, hogy neki van igaza?"- ez szerintem egy nagy baromság. Mióta összeraktam az uj gépem (2008. Január) azóta 64bites Vista van fenn. Minden tökéletesen fut. Aki ezt mondta Neked szerintem nincs tisztába a dolgokkal. Nah de mindegy...

Üdv.
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#13 popszi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 10. 13:04 PM

Nekem is 64 bites Vistán eddig minden játék elment még a cod 2 is, nem volt vele probléma.
Ha nem indul el egy játék Vistán nem biztos hogy Vista hiba, lehet akár szoftveres ill hardveres hiba. :roll:





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó