Ugrás a tartalomhoz


Office 2003 Service Pack 3 (SP3)


36 válasz érkezett a témában

#1 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. April 29. 19:44 PM

Információk a Microsoft Office 2003 Szervizcsomag 3-ról...
Megjelent: 2007. 09. 18.

SP3 Letöltés

#2 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 18. 17:05 PM

Microsoft Office 2003 Szervizcsomag 3 HUN (MSO 2k3 SP3)

#3 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 19. 14:14 PM

Office 2003 SP3 integrálás

#4 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 19. 14:17 PM

Adott MS Office 2003, most jelent meg az Sp3 hozzá. Integráltam az Sp3-at a telepítõbe. Oké.
Az integráláshoz ugye a CD tartalmát fel kellett másolni a HDD-re, úgy lett beleintegrálva az SP3. Tehát adott egy mappa HDD-n "office" abban az MSO 2003 Sp3-mal integrálva (immár). Eddig világos.
Nos, írjuk ki ISO-ba, és teszteljük le. Nero-val sikeresen kiírom, oké Virtuális gépen XP, telepítsük. Elindul a telepítés, megy, másol stb, egyszer csak HIBA! Nem talál egy filet. Mondom wtf, na ellenõrzések. A Nero rosszul írta volna ki?
Odáig eljutottam, hogy:
Ha az Office-t a HDDrõl telepítem tehát az "Office" mappából, akkor minden gond nélkül, sikeresen települ.
Ha az ISO-t bemountolom (legyen az iso, nrg mindegy, cd vagy DVD) és úgy telepítem, sehogy nem jó a telepítés. Viszont, ha a BEMOUNTOLT ISO-kat ÖSSZEHASONLÍTOM byte-ra, "Mappa szinkronizálás", a HDD-n levõ "Office" mappával (ugye ahonnan sikeresen települ az office), akkor SEMMI DE SEMMI eltrés nincs, se filenevekben, se méretekben, se file (byte) tartalomra NINCS ELTÉRÉS! SEMMI! Tehát 1:1 ua. a két tartalom.
Mégis... "Office" mappából SIKERÜL telepíteni, de AKÁRHOGY kiírt ISOval NEM (*.iso, *.nrg cd vagy dvd formátum, mind1). MIÉRT?
SÕT! Ha a BEMOUNTOLT ISO-ból felmásolom a HDD-re a fileokat és ÚGY telepítem, akkor is JÓ!
Valami írási probléma lenne a forrás helyen? Valamit írni szeretne oda a telepítõ, de nem tud, ezért áll le?
Nos, ha hálózaton megosztom az "office" mappát csak olvasási jogokkal, vagy ha minden fájl írásvédett stb. akkor is SIKERESEN települ az Office, kivétel az ISO-ból vagy NRG-bõl közvetlen akarom telepíteni (legyen az CD vagy DVD formátum)..........
A hiba ekkor jön elõ:
"A(z) Microsoft.Office.Interop.InfoPath.SemiTrust.dll fájl másolása" és ezt mondja:
"Helyezze be a következõ lemezt: Microsoft Office Professional Edition 2003"

Ki érti ezt?

Megjegyzés: Egyéni telepítés, minden sajátgéprõl fut. Daemon-Tools 4.09 és 4.10...

#5 nanti

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 19. 16:25 PM

Pont ezt akartam kérdezni,pontosabban valami hasonlót.
Azaz mikor a sp3-at felraktam kérte az office 2003 telepítõ lemezét, hogy rakjam be neki,vagy keressek rá honnan tudja elérni a fájlokat.
Én úgy emlékszem hogy az office xp esetén lehetõség volt letölteni a service pack olyan verzióját természetesen jóval nagyobb fájlméretben, amelylehetõvé teszi az eredeti cd nélküli frissítést. (OfficeXpSp3-kb832671-client-hun.exe 17.2 MB illetve OfficeXpSp3-kb832671-fullfile-hun.exe 57.8 MB)

Nem ezzel állunk itt szemben hogy ez a verzó is valami client és nem full és ezért kéri a telepítõ anyagot?

#6 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 19. 16:28 PM

FullFile...

#7 nanti

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 19. 16:34 PM

a neve az az kétségtelenül csak a mûködése nem :)))))

#8 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 19. 19:20 PM

Ez a hiba csak akkor jelentkezik, ha az InfoPath nevû alkalmazást is telepítjük (CD-rõl vagy DVD-rõl).

#9 Pica

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 19. 19:21 PM

Most akkor nem lesz javítás?

#10 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 19. 19:24 PM

Nem tudom hogyan fog reagálni a Microsoft erre a hibára, de ezt ÍGY nem illene hagyni.

#11 Pica

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 19. 19:27 PM

Hát moonman barkács ötlete jó volt, attól az apró bakitól eltekintve. Csak megoldható lesz mostmár...

#12 lakatosturbo

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 21. 14:24 PM

A Service Pack 3-mal bõvített Office 2003 telepítése meghiúsulhat

Azok a vállalkozó kedvû felhasználók vagy rendszergazdák, akik már frissítették is Office 2003 telepítõkészleteiket a Service Pack 3 javítócsomaggal, egy különös hibára bukkanhattak a szoftver installálása közben. Ha a Professional változat InfoPath összetevõjét is bejelöljük, az Office telepítõ hibaüzenettel leáll.

A problémát az InfoPath egyik korábbi, KB920103 számú összesített javítása okozza, mely a Service Pack 3-ba is bekerült. A frissítés téves fájlinformációkat épít be az Office 2003 fõ telepítõkészletébe a "PRO11.MSI" csomagba, így ha az InfoPath összetevõt is telepítésre jelöljük ki, az installáció hibára fut.

A megoldás a PRO11.MSI fájl belsõ szerkezetének korrigálása. Töltsük le és telepítsük az Orca MSI-szerkesztõ programot, majd nyissuk meg az SP3-mal integrált PRO11.MSI csomagot.

A bal oldali sávban jelöljük ki a "File" bejegyzést, majd a jobb oldali listában keressük ki a következõ sort:

File: IPCLRWRP.DLL_0001
Component: Global_PIA_XDocsWrapper2
Sequence: 4550

Változtassuk meg a 4550-es számot 270-re, majd üssünk Enter-t.

Keressük ki a következõ fájlt:

File: INFOPATH.CFG
Component: Global_PIA_XDocsWrapper2
Sequence: 4551

Változtassuk meg a 4551-es számot 271-re, majd üssünk Enter-t.

Mentsük el az MSI állományt és írjuk felül vele az integrált Office-telepítõben találhatót. Most már szabadon kiírhatjuk a telepítõkészletet ISO-képfájlba, vagy CD-re, a telepítés hiba nélkül le fog futni.

#13 Dj MiZo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 22. 12:08 PM

Én egyszerûen nem értem, hogy ez hogy eshet meg, hiszen szerintem evidens lenne az, hogy kiadás elõtt az MS minden verzióhoz leteszteljen egy frissítést, fõleg, ha egy SP-rõl van szó...
Dehát ez elkerülte a figyelmüket, vagy nemtom.:confused:

#14 nanti

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 22. 18:11 PM

Mit is modjak... Talán annyi elég, hogy még nem találkoztam olyan nyomdásszal alaki ne köpött volna hegyeset ha a microsoft office került szóba. Arra jó,hogy egy pár oldalas doksit elkészíts vele, de komoly munkára alkalamtlan. Ezért is használnak QuarkXpress-t, Indesign,Corel softvereket. Persze ez egy más élet- és munkaterület. Minden esetre eleget szívnak azok is akik hivatalból office-t kell használják. A magam részérõl nem is méltatlankodnék ha nem ennyibe kerülne amennyibe kerül. Ha ilyen munkát adnék ki a kezembõl már rég rám küldtek volna 1-2 ukrán gyereket.
Bocs ha valakit megsértettem az érzésvilágában!

#15 nanti

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 23. 17:10 PM

az sp3 integrálásánál nekem még egy PIDKEY=licenckulcs (tulajdonság=érték) párral is ki kellett egészítem a "msiexec /p D:sp3MAINSP3.msp /a D:cdPRO11.msi SHORTFILENAMES=TRUE /qb" parancssort,de így elfogadta és végrehajtotta.

#16 nanti

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 25. 13:03 PM

Ma telepítenem kellett egy office 2003-at. Minden gond nélkül fel is ment mint várható volt. Aztán következett a SP3 csomag a maga problémájával. Mivel nem hagy nyugodni a dolog a következõt próbáltam meg:
1. Kicsomagoltam a winrar programmal a sp3 fájlt.
2. A ohotfix.ini fájlban tettem egy kis változtatást, beírtam a OHotfix=0 sort a IsNormalUpdate=1 elé és elmentettem.

([OHotfix]

; Ohotfix.exe can apply both normal/client updates and administrative updates.
; 1 = This is a normal/client update.
; 0 = This is an administrative update.)

3. Elkezdtem telepíteni a sp3-at és láttam csodát: nem kérte az eredeti telepítõ lemezt.

#17 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 25. 14:02 PM

Hm, nekem eddig sem kérte. Pedig 2 gépre is tettem fel utólag SP3-at.

#18 ati999

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 14. 14:46 PM

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy miként tudom azt megvalósítani, hogy egy általam készített dvd-rõl tudjam futtatni az office 2003-at, mivel akárhogy próbálkoztam nem megy.

A dvd alapból win XP SP2 boot cd-nek van elkészítve, de win alól már egy utility dvd-ként látszik, vagyis feljön egy menü, ahol pár klikkeléssel telepíthetem a kedvenc kiegészítõ programjaimat (nero, antivirus, clone CD, java, flashplayer, firefox, stb...)

Próbáltam külön könyvtárból, a rootba felmásolva, de sehonnan nem ment, hibaüzenettel elszáll a telepítés.

Van esetleg ötletetek?

#19 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 14. 15:55 PM

A leírtak alapján én semmi akadályát nem látom, hogy mûködjön. Milyen hibaüzenettel száll el?

#20 ati999

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 14. 16:12 PM

Most fejbõl nem tudom megmondani, de valami " a telepítés nem folytatható blablablahiánya miatt"

A kérdésem annyi lett volna, hogy miként kell telepítõ cdnek hazudni a dvd-s mappában lévõ fájlokat, mert szerintem valahogy nézte az office telepítõ, hogy nem cd-rõl indítottam. Nincs valami bejegyzés a cd-n, aminek mindenképpen ott kellene lenni az általam készített lemezen? (mint pl. az SP integrálásnál be kell írni a publishert meg ilyeneket a cd íráskor)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó