Ugrás a tartalomhoz


svchost.exe 100%-os CPU terheltség


21 válasz érkezett a témában

#21 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 05. 16:00 PM

Dátum: jeancorse

Hi!
Nem tudom, hogy aktuális-e még a dolog? Pár embernek mindenesetre talán segít.
Nekem is hasonló gondom volt, én kikapcsoltam az automatikus frissítést és megoldotta a dolgot.

Dátum: igeri

Hali
a rpobléma a címben olvasható kutatgattam a neten és megtaláltam ezt az oldalt ahol az egyik cikkben írnak róla ami a követekezõ megoldást tartalmazza:
(ezzel a köv. problémáim voltak néhány dll filet nem engedett ujra regizni
valamint a KB927891-v3 telepítésekor hibával leállt)
valamint azt vettem észre ha levelezõ programot indítok akkor ugrik meg a cpu használat(outlook, incredimail) nem biztos hogy ezek miatt de lehetséges
esetleg valaki tud segíteni?
segítséget elõre is köszönöm

A fenti frissítéshez xp-nél az sp3 szükségeltetik egyébként microsoft installer 4.5 néven ismeretes röviden msi 4.5
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#22 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 05. 16:09 PM

Dátum: igeri

Hali
a rpobléma a címben olvasható kutatgattam a neten és megtaláltam ezt az oldalt ahol az egyik cikkben írnak róla ami a követekezõ megoldást tartalmazza:
(ezzel a köv. problémáim voltak néhány dll filet nem engedett ujra regizni
valamint a KB927891-v3 telepítésekor hibával leállt)
valamint azt vettem észre ha levelezõ programot indítok akkor ugrik meg a cpu használat(outlook, incredimail) nem biztos hogy ezek miatt de lehetséges
esetleg valaki tud segíteni?
segítséget elõre is köszönöm
sp3 kell a felrakásához azért nem települt fel a fenti frissítés xp sp3 felrakod és a a fájlok regisztrációja is sikeres lesz természetesen azután ha újraindítod a rendszert. Ilyen dolgok esetén nézd meg a microsoft magyarország honlapján ott ilyen dolgokat is leírnak így kiszürhető az elbaltázás esélye és a nem működik a windows esete is.Az ilyen elbaltázások esetén még a linux se működne.Csak felhívtam rá a figyelmedet ezekre nem cseszegetés képpen írom ha megsértettelek vagy durva módon írtam volna le akkor elnézésedet kérem.A helyesírásra azért ügyelj egy kicsit ha rosszul írsz egy szót de értelmezhető még mindig kisebb hiba mint ha értelmezhetetlen.Nem vagyok nyelvész a helyesírás nem erősségem de csak olyan kérdésekre válaszolók amelyek ennek ellenére is érthető marad. :)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó