Ugrás a tartalomhoz


Windows Vista Service Pack 1 (SP1)


459 válasz érkezett a témában

#421 sgt

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 21. 09:16 AM

Dátum: Bootor

Csatlakoztasd le a többi másik merevlemezt és csak a Disk 0-t hagyd a gépen. Úgy látom nincs rajta adat. Töröld mindegyik particiót. Hozd létre szépen újra, 4 primary-t. Amúgy érdekes a felosztás.
Kösz szépen sikerült!

#422 JDMKid

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 21. 09:33 AM

Helló!

Hallottam a vistáról azt, hogy indítás után azért (is) tölt olyan sokáig, mert van olyan funkciója, hogy figyeli a felhasználók melyik programokat indítják el gyakrabban, és azokat előre bekészíti a memóriába, hogy utána gyorsan el tudja indítani. Ezt a funkciót állítólag ki lehet kapcsolni.
Ez tényleg így van? Ha igen akkor hogy lehet kikapcsolni?

#423 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 21. 09:52 AM

Helló!

Jól tudod.. Kikapcsolni a VezérlőpultRendszer és karbantartásFelügyeleti eszközök->Szolgáltatások alatt lehet "Előtöltés" (angolul Prefetch) néven.

#424 JDMKid

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 21. 12:11 PM

Köszi! :(

#425 DuSEEBoY

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 22. 00:17 AM

hello!
érdeklődnék, h mit kell nyomogatni h sp1 feltétele után a régi rendszerfájlokat kitörölje?(backup)
köszi!

#426 Dj MiZo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 22. 06:58 AM

http://www.msw.hu/ci.../58/windows_vis ... aciok.html - alul

#427 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 31. 22:39 PM

Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy a msinet.ocx-et és a flash.ocx-et lehet-e pótolni Vistában?1-2 régebbi játék hiányolja ezt a 2 fájlt, főleg flash alapú programok...

#428 VistaBoy

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 01. 17:36 PM

Én nagyon meg vagyok elégedve a Vistával eddig csak két panaszom van vele:

Az MSN úgy vettem észre nem nagy barátja a Vistának, mert mindig kilép.

Nagyon- nagyon felidegesített:

Amikor először feltelepítettem az SP1-et (sikertelenül), kiírja: BLA-BLA-BLA... belső hiba történt...

Amikor másodjára akartam feltelepíteni (megint csak sikertelenül), végzet kiírta a rendszer tulajdonságai ablakba, hogy rajta van az SP1, de nem írta ki a telepítés után még most se, hogy sikerült a telepítés. Magyarul nem települt.
Hátha az SP2 sikerül, met hallottam, hogy lesz. Egy biztos nem cserélek vissza XP-re! :)

#429 JDMKid

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 01. 19:00 PM

ha nem megy fel az sp1, telepíts gyári integrált sp1-es vistát

#430 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 09. 19:56 PM

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy honnan lehet letölteni a mred 3.0-át, ami az üzletekben szokott lenni, hogy bemutassa, hogy miért jó a Vista?
kép

#431 Waffen

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 15. 12:13 PM

Üdv! Nemrégen telepítettem fel a Vistát (32bit, SP1, MSDN verziós). Egyetlen gondom, hogy pendrive leválasztásakor, mikor a leválasztható USB-s eszközök listáját feladja, elfeketedik a képernyő, majd vissza, és ez így megy kb. 1-2 mp-enként. Van, hogy abbahagyja, és magához tér, de van, hogy csak az újraindítás segít. Alig 1 hete telepítettem újra, mert régen az XP mellett volt, amolyan próbaként, és ott is csinálta. XP alatt nem... Mindenből a legújabb driver van fenn. Nem tudom...
ASUS A8N-E, A64 4400+, 2GB DDR2 RAM, HD4850 VGA, Samsung+Maxtor HDD

#432 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 15. 22:50 PM

Eseménynaplót nézd meg.

#433 Waffen

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 16. 21:01 PM

Dátum: Bootor

Eseménynaplót nézd meg.
Hát, ha ezt nekem írtad, akkor megnéztem, de igazából mit is keressek? Valami COM+, vagy DCOM szolgáltatásról írogatott, persze, ha jó helyen néztem...
ASUS A8N-E, A64 4400+, 2GB DDR2 RAM, HD4850 VGA, Samsung+Maxtor HDD

#434 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 16. 23:05 PM

Arra az időpontokra nézz rá, amikor a "jelenség" megtörtént.

#435 atommedve

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 09. 17:31 PM

Kedves BOOTOR!
PROBLEM VAN.
Vista sp1 friss.után elment a reg..a legalitásom.Közben volt ubuntu/fújjj/ fel s le és nagy szivás.
Szted mit követtem el?
atommedve

#436 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 09. 17:41 PM

Szia!
Milyen reg? Regisztráltad a Windows-od? A legalitást hogy érted? Eredeti verziód volt vagy crackkelt, mert akkor sosem volt legális. Az SP1 kiüti "jó esetben" a crackeket.

#437 atommedve

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 09. 18:11 PM

Ameddig nem volt ubuntus cirkusz az sp1 -el rendesen működött.Amikor feltettem az Xp és vista mellé az ubuntut működött.Majd mikor levettem az ubuntut grub error 17! A vista sp1 már ekkor regisztrálatként töltődőtt be és nem tudtam aktiválni a "Régi" módon.Ezután rendbe tettem a grub-ot ,helyreált a bootolás de aktiválni továbbra sem tudom a vistát.

#438 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 09. 18:21 PM

Telefonon is aktiválhatod, persze ha eredeti. Sajnos crackben nem tudok segíteni.

#439 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 11. 00:24 AM

Sziasztok!
Nem tudom találkoztatok-e már olyan hibajelenséggel, hogy x64 Vista alatt, ha egy játékból kilépek az asztalra, a windows billentyűvel a játék többé nem kapja meg a teljes képernyőt.
Lent marad a tálcán és nem lehet többé használni, sőt ezek után egyetlen egy játék sem indul normálisan mind lecsukódik a tálcára, csak az újraindítás segít de az sem mindig.

VGA: Nvidia 9800GX2
driver: 181.22 nvidia
a legutolsó DX update telepítve van

#440 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 11. 21:02 PM

Én nem tapasztaltam semmi hasonlót. Illetve mégis. Játék után, hiába van beállítva az IE-ben (talán IE7Pro tudja), hogy dupla kattintásra bezárja az adott fület, akkor sem csinálja. De ez játékból való kilépés után is van.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó