←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows XP Service Pack 3 (SP3)

fotója Gades 2009.May.03.

A Malwarebytes Anti-Malware 1.36 segített egyedül:) Azóta nem jelentkezett! Üdv!
Válasz

fotója Gades 2009.May.10.

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy a rendszer visszaállítás nem akar működni.Ha az előző hónapi pontra kapcsolok,nem megy vissza a múlt hónapra! Mi lehet a gond! Egyébként jól van be állítva.
Válasz

fotója Bootor 2009.May.10.

Közben lett telepítve az SP3?
Válasz

fotója Gades 2009.May.10.

Az SP3 már régen rajta van.
Válasz

fotója Roy777 2009.May.19.

Miért gyorsabb a vista a gépemen, mint az xp?
P4 2,53Ghz, 2Gbmemória, GeForce Gt7 256Mb VGA.
Válasz

fotója Bootor 2009.May.19.

Driver probléma lehet, vagy nem eredeti telepítő. Vagy egyszerűen "néha" a Vista is tud jobb lenni XP-nél. Amúgy meg nem egyértelmű a problémád. :)
Válasz

fotója Roy777 2009.May.19.

a vista is, meg az xp is jogtiszta oem szoftver. Hogy értve nem egyértelmű?
Válasz

fotója Bootor 2009.May.19.

Az nem egyértelmű, hogy mi is lassú pontosan.:)
A boot?
Az IE megnyitása?
A Start menü felbukkanása?
CS-ben kevesebb fps van?
XP lasabban másol fájlt a hdd-n?

Stb.
Válasz

fotója tomyboy2 2009.May.19.

Dátum: Roy777

Miért gyorsabb a vista a gépemen, mint az xp?
P4 2,53Ghz, 2Gbmemória, GeForce Gt7 256Mb VGA.
Mert a Vista is úgy lett megtervezve, hogy gyorsabb legyen az előző rendszernél (XP-nél). A gépednél ez be is jött. :) Használd a Vista-t.
Válasz

fotója Gades 2009.May.24.

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy van most egy szuper WinSP3 a gépemen ami gyors és hibátlanul működik.Melyik progival tudnák belőle egy telepítítő CD-t készíteni,ami autómatikusan felmenne a gépre,ha újra kéne telepítenem.Üdv!
Válasz

fotója male 2009.May.24.

Nem pontosan értem a kérdést.. Felügyelet nélküli telepítést akarsz (berakod a CD-t és megcsinál mindent magától) vagy az oprendszer jelenlegi állapotát akarod lementeni (Norton Ghost)?
Válasz

fotója Gades 2009.May.24.

Felügyelet nélküli telepítést szeretnék,de ezzel az op rendszerel.Csak az XP lenne a telepítő CD-n.
Válasz

fotója male 2009.May.24.

Még mindig nem értelek.. Mi az, hogy ezzel az oprendszerrel?! Amiről én beszéltem, arról itt találsz leírást.
Válasz

fotója Gades 2009.May.24.

Köszi a segítséget male! Üdv!
Válasz

fotója Riccardo_G 2009.Jul.24.

azt meg lehet valahogy oldani, hogy cd nélkül lehessen xp-t telepíteni?
Válasz

fotója Riccardo_G 2009.Jul.24.

vagyis olyan segítség kellene inkább...:

laptop!

c: (200 MB) windows 7 hozta létre nem tudom mire jó
d: Windows xp 20gb
e: windows 7 55gb

nah most alapból az xp volt először telepítve aztán jött mellé a hét! faszán van rendszerválasztó képernyőm minden!
annyi lenne a problémám végül is, hogy el akarom tüntetni a 7et!
de hogyan? :S dvd meghajtóm nincsen, floppy nincs, ha leformázom a c, és az e-t akkor nem indul az xp (ismerősömnél ez volt, és xp-t kellett újratenni) én nem tudom mert ugye nem tudok cdt olvasni :S

bármiféle segítség jól jönne!
Válasz

fotója male 2009.Jul.25.

Vagy pendrive-ról bootolsz és megszereled a boot record-ot, vagy csak a Windows 7-et formázod és a boot loader-ben csak az XP-t hagyod meg választási lehetőségnek. Utóbbi pl az EasyBCD programmal tudod megtenni.
Válasz

fotója pat08 2009.Jul.27.

Sziasztok
Feltettem ezt az nVidia drivert

GeForce/ION Driver Release 190 WHQL
Version: 190.38
Release Date: July 21, 2009
Operating System: Windows XP, Windows XP Media Center Edition
Language: U.S. English
File Size: 80.6 MB

És re start után a monitorom képe elszállt. max felbontás, amit bír az 1600*1200 85mhz szóval nem tudom, hogy a driver felül bírálhatta-e a beálltást ennél nagyobbra, 7-et és XP-t is használok, a kérdésem az lenne, hogy manuálisan, nem tudnám felül írni a drivert a régire 7 alól?
Válasz

fotója gthomek 2009.Jul.27.

sehogy, indítsd az xp "F8" lenyomása után VGA módban, ott a programok telepítés törlése lehetőságnél uninstalláld az nvidia drvt-t, restart, felrakod újból a drvt -és menni fog :D
Válasz

fotója pat08 2009.Jul.29.

köszi :) erre nem is gondoltam...tulbonyolitottam az egésszet :)
Válasz